ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Program sprawdzający poprawność oprogramowania.
Autor Wiadomość
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 1 Marzec 12, 18:07   Program sprawdzający poprawność oprogramowania.

Zgłaszam się do was z prośbą o wskazówki :) Otóż poszukuję jakiegoś programu, który sprawdziłby poprawność oprogramowania na komputerze. Chodzi mi o sprawdzenie czy jakiś sterownik itp. nie zmniejsza potencjału systemu. Dlaczego zwracam się z taką prośbą ? Ano dlatego, że jakiś czas temu zainstalowałem wiele sterowników, które były zalecane przez Dell'a. [ w tym aktualizacja BIOS'u ] Wydaje mi się, że od tamtej pory system działa jakoś mniej sprawnie. Występowały czasami "zawiechy" przy starcie Windows'a 7 i kończyły się restartem kompa. Sprzęt jest nowiutki i dosyć silny.


P.S. Może znacie jakieś programy, które pomogłyby mi sprawdzić czy wszystko jest ok ?

P.P.S. DELL ma program, który sprawdza poprawne działanie sprzętu, ale nie widziałem niczego takiego do oprogramowania. Wolałbym uniknąć formatowania. [ Problem nie jest jakiś bardzo częsty i utrudniający życie, ale wystarczająco poważny, aby przykuć uwagę iż coś może nie działać tak jak powinno. ]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz