ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z łączeniem.
Autor Wiadomość
Jonetane_Second 
Wędrowiec

Wiek: 46
Posty: 5
Skąd: ze studni
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 12 Styczeń 09, 15:23   Problem z łączeniem.

Kolega (z internetem radiowym) robi siec hamaczi i serwer w grze.. Ja dolaczam , spisuje ip i jak klikam szukaj... Nic nie znajduje .. W czym problem? Co robie źle ?? Ja mam netie ..

Dodam jescze że byłem niedawno u tego kolegi i on normalnie z drugim kumplem grał.. Obydwaj mają ten sam internet..
Myślałem że zła wersja gry.. Ale obaj mamy 1.1 i wersje różnią się tylko tym że oni mają w połowie po polsku..

[ Dodano: 2009-01-12, 23:25 ]
Chciałem też przed chwilą wejsc na jakąś gre przez Game Spy Arcade .. Znalazłem jakieś dwie i jak właczała mi sie gra to było cały czas waiting for host....

To powinno tak długo trwac??
Ile u was przeciętnie ładuje sie taka gra ?? ...
 
 
 
kamil4772 
Wędrowiec

Posty: 11
Medale: Brak

Wysłany: 13 Styczeń 09, 20:27   

setny temat tego typu

ale ok

jesteś za natem,
wiec trzeba:
-przekierowac porty,
-przydzielic jakis zewnętrzny ip

było juz dużo na ten temat poszukaj,
watpie żeby ktoś Ci odpowiedział...temat rzeka...przeszukaj:forum,google, moje posty i wtedy dopiero pytaj :)

pozdrawiam
 
 
 
Amphibic 
Wolny chłop


Gra w: SHC (Game Ranger), Warchest.
Wiek: 30
Posty: 82
Medale: Brak

Wysłany: 15 Styczeń 09, 17:44   

Dołanczam się do problemu. Ale tylko z GSA. Jak już coś robie to chce byc pewny że robie (sobie) dobrze.
Szukałem o odblokowywaniu portów w google ale teraz jak widze słowo router albo internet radiowy to ...... mi sie chce.
W zaporze systemu mam dodac jakiś port?? Jaki numer... Na starym forum Mistrz napisał że widział jak ktoś pisał o tym ale nie znalazłem.
Jedyne co wiem to że mam takie ip : 77.254.xx.xx i że chce w końcu pograc na gsa .

W twoich postach też o routerze jest. Już myślałem że znajde rozwiązanie ale nie.
[quote:e47b206099]GavinMagnus napisał/a:
Aha dzięki za info, ale jak przekierować te porty?

TY:
http://www.searchengines....showtopic="10711
masz tu instrukcje dla wiekszosci ruterow, bo nie ma jednej "recepty" dla wszystkich

ja tam preferuje DMZ :P

P.S przed napisanie kolejnego posta polecam Ci przeczytać wszystkie tematy na forum z tym zwiazane i google wszystko tam jest[/quote:e47b206099"]

Nosz kurde wiem jak dodac porty... Napiszcie chociaż jakie mają miec numery. D... Wam od tego chyba nie urwie??
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 15 Styczeń 09, 19:09   

Crusader korzysta z portów 2300-2400 TCP i UDP oraz 47624 UDP

Na stronie http://www.portforward.com/guides.htm jest dużo ciekawych i przydatnych informacji ;)
 
 
Amphibic 
Wolny chłop


Gra w: SHC (Game Ranger), Warchest.
Wiek: 30
Posty: 82
Medale: Brak

Wysłany: 16 Styczeń 09, 14:21   

Ok, czyli jak mam to ustawic jak bede tworzyl port? Tcp 2400 zew i wew a udp tak samo czy 47624 . . . ?



Tak to ma wyglądac?? Jeśli nie to mnie poprawcie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz