ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
FIFA - ogólnie

Jak ocenisz serię FIFA?
Świetna ;)
25%
 25%  [ 1 ]
Grać się nie da. To po prostu Fatalna seria! :/
25%
 25%  [ 1 ]
Fajna, ale nie wszystkie części są dobre... :?
50%
 50%  [ 2 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

  Wysłany: 15 Lipiec 11, 20:23   FIFA - ogólnie

Witam!
W tym temacie rozmawiamy o grach z serii FIFA. Czy ktoś z was grał w tą też grę? Jeśli tak to w jakie części? Czy wam się podoba? Głosujcie w ankiecie i uzasadniajcie swoją ocenę.

Moja opinia:
Grałem w FIFĘ 09 i 11 na Xbox360, no i jeszcze w FIFA Online, polecam fajna gra. Apropo 11 i 09 to są naprawdę świetne, a tym bardziej 11, spędziłem grając w nie kilkadziesiąt ( może kilkaset :D ) godzin, czego nie żałuję. ;)

Moja ocena ( oceniam 09 i 11 oraz FIFA Online ): 9/10

;)
 
 
Drizzt 
Burżuj

Gra w: SH1, SHCrusader, SH2
Wiek: 28
Posty: 157
Medale: Brak

Wysłany: 15 Lipiec 11, 20:28   

Grałem dość krótki czas w 08 a następnie 09, 10 i 11. W Fife 11 grałem zarówno na XBOXA jak i na PS3. Choć i tak gierczyłem w nie sporadycznie bo na PS3 to odpalałem raz na 2 tygodnie. A jeśli chodzi o XBOX to z kolegami zamulaliśmy ćwierć dnia w Empiku.
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 16 Lipiec 11, 02:55   

Grałem w 08,09,10. I uważam ze najlepsza z tych jest Fifa 2009,dużo lepsza grafika niż w 10, w której zresztą jest dużo błędów,08 jest strasznie irytująca (bramkarz juz na poziomie world class broni praktycznie wszystko , i na 20 albo 30 sytuacji strzelam może 1 lub 2 bramki a celuje w kazdy róg , uderzam technicznie i też nic ... Nie wspomne juz o poziomie legendarnym..

1)09
2)10
3)08
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 16 Lipiec 11, 10:03   

Ja oceniam tą serię na bardzo udaną. Miło jest czasami się przy niej odstresować chociaż nawet i ta gra czasami potrafi zirytować ;) Grałem też w inne tego typu gry, ale wg mnie seria fifa ma to coś. Ach, pamiętam jak grałem w fifę 2002. To były czasy, a najlepsze było strzelanie gwiazdą z połowy do bramki :D Ta część naprawdę była wg mnie jedną z najlepszych z powodu pewnego klimatu oraz grywalności.

Niestety nie miałem przyjemności grać we wszystkie części, ale mój ranking wygląda tak :
1) fifa 2007
2) fifa 2002
3) fifa 2005
4) fifa 2003
5) fifa 1999 ( to jest kompletne badziewie w porównaniu z następcami ;} )
 
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 16 Lipiec 11, 12:08   

Kamil napisał/a:
08 jest strasznie irytująca (bramkarz juz na poziomie world class broni praktycznie wszystko , i na 20 albo 30 sytuacji strzelam może 1 lub 2 bramki a celuje w kazdy róg


To jest właśnie największy błąd serii, bramkarz jak dla mnie i nie tylko jest za bardzo "rozwinięty" i strzelenie gola, (nawet w sytuacji 1 na 1) jest prawie niemożliwe. :( Ale podobno w kolejnych częściach (chyba FIFA 13) mają to zmienić. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz