ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Czy istnieje patch polonizujący grę Twierdza legendy ?
Autor Wiadomość
danos90 
Wędrowiec

Gra w: Twierdza, krzyżowiec, extrem,Twierdza 2
Wiek: 33
Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 12 Styczeń 11, 09:31   Czy istnieje patch polonizujący grę Twierdza legendy ?

http://pcarena.pl/news/sh...specjalnej.html



Witam Wszystkich szukam juz od pewnego czasu patch polonizującego Twierdzę Legendy ale nie mogę znaleźć przeszukałem całe googl jak możecie bardzo proszę wyslijcie mi link na gg lub e-maila

A przecinki gdzie? ;)
- Warlike
Ostatnio zmieniony przez Warlike 12 Styczeń 11, 11:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 12 Styczeń 11, 20:24   

http://stronghold.gry-onl...id=spolszczenia
Polskiego dubbingu nie ma.
_________________

 
 
danos90 
Wędrowiec

Gra w: Twierdza, krzyżowiec, extrem,Twierdza 2
Wiek: 33
Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 13 Styczeń 11, 09:03   

jedyny pach polonizujący znalazłem w Twierdza Antologia Plus-PL ale i tak nie ma polskiego dublingu słyszałem pogłoski ze jest nie wszystko jest z polskimi glosami ale jest :)
 
 
 
Artok 
Wolny chłop


Gra w: cRPG, RTS, FPS
Wiek: 25
Posty: 50
Skąd: Okolice Warszawy
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 16 Marzec 11, 13:59   

Do Legend nie ma , ale ja ściągnąłem spolszczenie Twierdzy 2 (i działa!) od chomika skrzypas_
http://chomikuj.pl/skrzyp...a+do+moich+gier (spolszczenie 99% i pół)
(transfer jest free,wystarczy się zarejestrować)

Spolszczenie nie jest 100%, a specjalne postacie (np. Merlin) nie będą mówiły , ale myślę , że częściowe spolszczenie jest lepsze niż wysłuchiwanie Anglików.

Poprawki - Crux
Ostatnio zmieniony przez Crux 21 Kwiecień 11, 17:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Roki 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 1 Maj 11, 09:38   

Mam twierdza antologia Plus,którą kupiłem w Empiku, lecz gry są po obcych mi językach(angol i inne) a nie wiem jak zmienić na polski.
Jeśli się nie da możecie mi powiedzieć jak zainstalować to spolszczenie? Ponieważ gdy klikałem autorun a potem zainstaluj patch PL to mi jakiś error wyskakuje.


EDIT: Sorki za głupi post, jestem geniuszem. w opakowaniu była płyta z spolszczeniem....
 
 
 
hamana 
Wędrowiec


Gra w: Wszystkie oprócz 1
Posty: 18
Medale: Brak

Wysłany: 5 Maj 11, 13:22   

Patch polonizuje dubbingi postaci gdy do ciebie mówią ale u mnie nie zpolonizował tekstu pierwszej misji pierwszego rozdziału zła (na szczęście połapałem się o co chodzi:D).
_________________
Dziwi cię moje jestestwo?
Nie dziwi mnie to.
Ale jeżeli dziwi cię to że mnie nie dziwi że dziwii cię moje jestestwo.
To mnie to dziwi
A mnie mało rzeczy może zdziwić.
Dziwi cię mój podpis?
Mnie to nie dziwi...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz