ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
S.T.A.L.K.E.R.
Autor Wiadomość
Aragorn 
Mieszczanin


Gra w: SH, SHC, SH2
Posty: 136
Medale: Brak

Wysłany: 8 Kwiecień 11, 20:16   S.T.A.L.K.E.R.

Stalker to jak dla mnie jedna z najlepszych RPG. Ciekawa fabuła i niepowtarzalny klimat sprawiają, że gra na prawdę wciąga. Wyszły trzy oficjalne części: STALKER: Cień Czarnobyla, STALKER: Czyste Niebo oraz STALKER: Zew Prypeci, trwają prace nad STALKERer 2, grupa fanów stworzyła Cryzone: sector 23, remake Cienia Czarnobyla na silniku Crysisa. Stalker przenosi nas w jeden z najbardziej klimatycznych światów gier, jakie kiedykolwiek powstały. Jest to RPG luzno oparte na książce "Piknik na skraju drogi". Akcja ma miejsce w Zonie, strefie skażenia po wybuchu reaktora nr.4 Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej, toczy się w 2011r.
Teraz kawałek fabuły:
W wyniku wymknięcia się spod kontroli eksperymentów w tajnych labolatoriach klasy X, 11 czerwca 2006r w Zonie zapłonęło oślepiające światło rozświetlające parujące chmury. Niebo poczerwieniało, a większość sił rządowych strzegących terenu zniknęła bez śladu. Rok 2008, naukowcy wciąż nie potrafią wyjaśnić, co zaszło w Strefie. Rzadkie ekspedycje opowiadały o zmutowanych ludziach, zwierzętach, a nawet roślinach. Dostarczyły one również informacji o obszarach dziwnych zakłóceń praw fizyki zwanych anomaliami. Wewnątrz nich znaleziono dziwne twory nazwane artefaktami, często mające dobroczynny wpływ na ludzki organizm. Do roku 2010 na teren Strefy przedostało się od 100 do 300 niezidentyfikowanych osób nazywanych Stalkerami, którzy wywożą i sprzedają artefakty za znaczne pieniądze.
O fabule to tyle.
Intro Cienia Czarnobyla oraz intro Clear Sky wraz z początkiem gry
Cień Czarnobyla ma najciekawsze zakończenie, żeby go sobie nie zepsuć, nie radzę oglądać zakończeń Cienia, Clear Sky-a, Zewu Prypeci i intra Zewu.
Grę gorąco polecam, sam nie mogę się drugiej części doczekać!

Sam do ASG robię kombinezon Stalkera.
Ostatnio zmieniony przez Aragorn 9 Grudzień 11, 11:57, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 26 Maj 11, 15:33   

Grałem w stalkera Cień czarnobyla, który przeszedłem ok 4 razy(dopiero za drugim razem stwierdziłem, że coś robię źle w dążeniu do prawdziwego zakończenia, postęp zatrzymywał się po wyjściu z podziemi Agropromu(?)), i w czyste niebo, w którym zatrzymałem się w Limańsku. W SoC zawsze lubiłem zadania poboczne, lecz niestety przechodziłem go na podstawowej wersji, która była strasznie zbugowana. Seria ogólnie jest świetna, ale niestety nie mogę sobie w nią obecnie zagrać.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Aragorn 
Mieszczanin


Gra w: SH, SHC, SH2
Posty: 136
Medale: Brak

Wysłany: 9 Grudzień 11, 11:53   

Ach... Znów na forum!
Kombinezon, o którym wspomniałem mam już od jakiegoś czasu, za kilka dni wrzucę zdjęcia. Niestety bez kałaszka - poszedł do serwisu i chyba prędko nie wróci...
_________________
I'm Richard the Undead Warlock, Master of Magma, Chief Warlock of the Broders of Darkness, Lord of the Thirteen Hells, Master of Bones, Master of Fire, Emporor of the Black, Lord of the Undead and the Mayor of the little village up the coast.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz