ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kacper
30 Lipiec 11, 22:53
Są jakieś klany które wezma udział w lidze SHC ?
Autor Wiadomość
Władek 
Wędrowiec

Posty: 15
Medale: Brak

  Wysłany: 4 Styczeń 09, 17:30   Są jakieś klany które wezma udział w lidze SHC ?

Witam
Znowu biorę za za organizowanie ligi ;-) Poszukuje chętne klany które wezmą udział w zmaganiach oraz osoby która będzie zajmowała się ustalaniem terminów rozgrywek :mrgreen: Planuje zrobić to tak że :
:arrow: Daje komuś możliwość ustawiania terminu rozgrywki na konkretny dzień (poszukiwana chętna i odpowiedzialna osoba nie trzeba znać html ani php)
:arrow: Wyniki wpisuje lider klanu (prosty formularz) w obydwu klanach tzn będzie tak wpisze pierwszy to drugi ma opcje zaakceptowania jak dobrze wpisał ;-)
:arrow: Typy meczy ustalają liderowi klanów ustalają zasady pojedynku tzn mapa czas ilu graczy czy 1 vs 1 bądz 3 vs 3 to już się ustali :mrgreen:
:arrow: Jako forum ligi proponuje to http://strongholdnet.gry-online.pl :-P bo chyba wszystkie klany są na nim zarejestrowane :lol:
Jako że mało jest obecnie klanów do ligi będę również zapisywał klany które niedawno zostały powołane do życia.
Mam nadzieje że znajdą się klany które jeszcze mają ochotę zmierzyć się o mistrza klanów Stronghold Crusader :mrgreen: Piszcie (o ile jakieś się znajda) zgłoszenia swoich klanów do ligi w tym temacie.
Pozdrawiam Władek ;-)
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 5 Styczeń 09, 06:30   

Zapytam się kumpla z klanu i może zgłosimy pewien klan, możesz liczyć na jeden z mojej strony
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
Władek 
Wędrowiec

Posty: 15
Medale: Brak

Wysłany: 5 Styczeń 09, 19:03   

No dzięki za zainteresowanie tematem :-D
Przydało by się więcej trochę klanów myślę że takie minimum z minimum to 4 ;-)
Ale może się dozbiera a później jak się rozegra całą ligę to może powstanie parę nowych klanów z których może chociaż parę przetrwa parę miesięcy ;-)
Trzeba by jeszcze moderatora ligi wybrać ;-)
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 6 Styczeń 09, 11:28   

Myślę, że TP się zgłosi ;) Dorwę może lidera klanu GTW... AoD nie wiadomo... ŚZ tak samo :P
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 6 Styczeń 09, 12:13   

speeder11 napisał/a:
Myślę, że TP się zgłosi ;) Dorwę może lidera klanu GTW... AoD nie wiadomo... ŚZ tak samo :P

TP się nie zgłosi
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
Władek 
Wędrowiec

Posty: 15
Medale: Brak

Wysłany: 6 Styczeń 09, 12:35   

Święty Zastęp to też nie wiem czy będzie grał bo pamiętam że oni preferują inny styl gry niż ten co występuje w lidze ;-) NO cztery to może się uzbiera :roll: A co do moderatora to ja osobiście proponuje tą rolę HolyKingowi ;-) Jak się zgodzi :-)
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 6 Styczeń 09, 12:37   

Cóż - nie odmówię, mam czas akurat na moderacje ligi, bo na coś większego to ciężko, cóż, może zapiszę DHK jeśli Cloud zgodzi się zagrać
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 6 Styczeń 09, 14:26   

Hmm... a dlaczego TP się nie zgłosi? :P

P.S HK, odblokuj mnie na gg :P
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 6 Styczeń 09, 15:12   

Powody:
Kamillo ma szkołe + Treningi + Nauke
Ja mam nauke + sprawy osobiste + treningi + szkołe, nawet jeśli bym chciał nie zdąże tego ogarnąć, więc mam czas jedynie 1-2 h w dzień akurat na ligę.

Klan sitnieje ale na granie w lidze czasu nie znajdziemy, wystawimy drugi skład
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
D-star 
Wolny chłop

Posty: 71
Skąd: Jerozolima
Medale: Brak

Wysłany: 6 Styczeń 09, 15:19   

Być może Rycerze Jerozolimscy staną do boju... o ile odkurzą miecze i naoliwią zbroje, ostatnio nastały ciężkie czasy dla rycerzy. :)
_________________


 
 
 
Władek 
Wędrowiec

Posty: 15
Medale: Brak

Wysłany: 6 Styczeń 09, 20:40   

Podsumowując jest tak klany które być może zagrają to :
:arrow: TP II (czyli druga drużyna jeśli dobrze zrozumiałem)
:arrow: GTW (myślę że nie odmówią )
:arrow: RJ
:arrow: DHK (ktoś zarejestrował )
Czyli już prawie są 4 teamy ;-)
Trzeba będzie jeszcze ustawić czas rozgrywek tzn czy np raz w tygodniu czy co dwa tygodnie ;-) W weekend dodam jeszcze opcje moderatora które będą pokazywać rodzaj pojedynku myślę że będzie 2 vs 2 :-D
Co do terminów to wiem że z tym będą na pewno problemy ale trzeba będzie wprowadzić twardą zasadę :roll: Jeśli pojedynek ma rozegrać się w dany dzień to nie ma możliwości jego przekładania bo wtedy zacznie robić się zamieszanie.
Jeśli jakiś klan nie może to nich wystawi rezerwę a jak nie to traci pojedynek. No niestety bez twardych zasad się nie obejdzie trzeba będzie jeszcze skompletować paczkę map obowiązujących w lidze muszą to być mapy które dają równe szanse tzn taki sam dostęp do zasobów :mrgreen:
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 7 Styczeń 09, 07:11   

Przełóż tą ligę trochę, bo jest turniej noworoczny 2vs2 i będzie się pokrywać... TP 2... nie istnieje taki klan :P Zdaje mi się, że HK chciał przez to powiedzieć, że będą inni grali...

P.S HK, gramy z Magnatelem w turze 2vs2 więc już jesteśmy zgrani... kandydaci ;)
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
Władek 
Wędrowiec

Posty: 15
Medale: Brak

Wysłany: 7 Styczeń 09, 15:11   

No to w porządku możemy zacząć później a kiedy jest planowane zakończenie turnieju :?: Mi to na rękę bo w sumie to będę mógł jeszcze dopracować to i owo ;-)
 
 
$ 
Wędrowiec

Posty: 9
Medale: Brak

Wysłany: 14 Styczeń 09, 21:55   

D-star napisał/a:
Być może Rycerze Jerozolimscy staną do boju... o ile odkurzą miecze i naoliwią zbroje, ostatnio nastały ciężkie czasy dla rycerzy. :)


Może najpierw skończymy tę flaszkę 8-) gdyby wszyscy się zaangażowali już byłoby po :lol:
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15 Styczeń 09, 11:50   

Dobra... można robić ;) Turniej noworoczny padł...
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz