ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Spisski Hrad
Autor Wiadomość
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 28 Sierpień 12, 22:51   Spisski Hrad

Witam, tak jak obiecałem prezentuje moją kolejną mapę. Odwzorowuje ona częściowo, słynny zamek Spisski Hrad, jednak na potrzeby wyglądu i grywalności nieznacznie jest zmieniony (chodzi raczej tylko o układ budynków w podgrodziu i o bramę do głównego zamku). Nawet układ budynków w zamku głównym jest prawie identyczny co w prawdziwym, co mi chyba najlepiej wyszło. Musiałem poprowadzić też podgrodzie w trochę inną stronę niż w oryginale, żeby się zmieściło. Proszę też zwrócić uwagę na skale, bo jak przyjąłem sobie pewną wartość za 1 metr kwadratowy i wziąłem 1/3 mapy (powierzchnia zamku) to wychodzi około 50 tys. czyli tyle co ma prawdziwy zamek.

Spisski Hrad
[/b]

Cel misji:


Screen'y:
Zamek główny

Ruiny/krajobraz1

Krajobraz2

Podgrodzie


Download

Oto dodatek - film , który przedstawia jak robiłem mape w bardzo przyśpieszonym tempie. Wiem, że jakoś jest słaba i później mało widać, ale niestety jestem ograniczony do 15 minut na YT, a mój program do edycji filmów nie pozwala mi na lepszą jakość. Może wrzucę w mniejszym przyśpieszeniu w kilku partach, jeśli kilka osób sobie tego zażyczy.
Download
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 29 Sierpień 12, 09:11   

A myślałem że naprawdę będzie legendarna choinka :P . Nie no, wideło świetne ci wyszło. Zdecydowanie muzyka pasuje do tempa. Co do mapy, zaraz pobiorę i edytnę posta. A tak wgl. To Spisski Hrad zrobił jeszcze wojownik123 na jakiś konkurs, z tego co pamiętam.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 29 Sierpień 12, 09:52   

Bardzo fajny filmik, czy moglibyśmy wrzucić go na nasz kanał? Poza tym, możesz w opcjach swojego konta usunąć ten 15-minutowy limit.
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 29 Sierpień 12, 11:21   

Ten Spiski Wojownika to taki trochę jest koślawy. Dzisiaj pobiorę mapkę i ocenię.

_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 6 Wrzesień 12, 14:23   

Hm, oglądając filmik przyszła mi do głowy parafraza cytatu z Quake'a: "impressive, good map in 3 days - excellent!". ;)
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 8 Wrzesień 12, 10:45   

To jak oceni ktoś w końcu? Po za tym chciałbym dodać tą mapę do mojej kolekcji na stronie, o ile uznacie ją za wystarczająco dobrą. Oczywiście Lutel, fajnie by było.
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 13 Wrzesień 12, 17:15   

Oceniłbym, ale niestety nie mam teraz Strongholda na komputerze(zmiana komputera), jak tylko będę miał znowu sh na dysku to postaram się ocenić :)
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 21 Październik 12, 17:29   

Ta, robiłem to chyba z 2 lata temu, kiedy byłem w okresie uczenia się mapmakerstwa. Koślawy był mój Spiski Hrad, prawda, ale grało się na nim dość fajnie ;) Tu łapcie link do reuploadu, jakby był ktoś zainteresowany.

A co do twojej wersji zamku - wyszła bardzo fajnie. Dobre odwzorowanie zamku, bardzo ładny krajobraz. Gdy zaczynałeś na forum, byłem jeszcze aktywny, już zaczynałeś robić porządne mapki. Teraz już czołówka ;)
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz