ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zaklepywanie Misji
Autor Wiadomość
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 13 Styczeń 11, 17:50   

Kokoju, a jak twoja praca? Miło by było, gdyby team wystawił I rozdział w ten weekend.
I małe pytanko: będziemy wstawiać link do minimapki czy tak "tradycyjnie? Co do linku, to polecałbym ostateczną wersją (tą wystawianą) dać w megaupload, gdyż tam link nie wygasa i nie trzeba by było odświeżać. Aha, popraw jeszcze plan kampanii - Krzysztof zrezygnował z Nekmierza.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 15 Styczeń 11, 21:51   

Moja praca ma się dosyć dobrze, pozostało tylko dopracować kilka detali.

Cytat:
Miło by było, gdyby team wystawił I rozdział w ten weekend.


Ustaliliśmy nasz schemacik do mapek, więc jeszcze trochę zajmie wstawianie map. Jednak wszystko idzie w dobrym kierunku.

A tak swoją drogą, ja mogę wstawiać też mapki z Hotfile'a. Mój brat wykupił konta na nim, i chociaż na obecną chwilę już nam wygasło, za niedługo zamierza znów je wykupić na następny miesiąc.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 16 Styczeń 11, 08:31   

Pożyjemy, zobaczymy. Jeśli wybierzemy Hotfile, to chyba tylko ty mógłbyś je wstawiać, a w razie twojej nieobecności z różnych powodów, trzeba by było czekać (no chyba że wtedy na inny serwer, np. megaupload).
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 16 Styczeń 11, 21:41   

Ja polecam Megaupload, linki nie wygasają.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 21 Styczeń 11, 12:31   

Zastanawiam się, gdzie przepadł olowek. Udzielał się tylko w ocenianiu jednej z moich mapek, a potem znikł z teamu.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
olowek 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1
Wiek: 29
Posty: 217
Skąd: Przeworsk
Medale: Brak

Wysłany: 21 Styczeń 11, 12:59   

Jestem, żyję :) . Przepraszam, że się ostatnio za dużo nie udzielałem w teamie, ale byłem przez ok.2 tygodnie chory, a przez ostatni tydzień nie wchodziłem na forum. Dopiero dzisiaj trochę odżyłem i zacząłem szybko kończyć swoją mapę na konkurs :D . Dzisiaj wieczorem albo jutro przetestuje mapy, które wystawił team.
_________________
Moje mapy:
http://stronghold.heaveng...&author=Arn_AFe
http://stronghold.heaveng...&author=Arn_AFe
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 21 Styczeń 11, 18:01   

Fajnie, że wróciłeś. Czy zamierzasz zrobić jakąś mapę? Trochę mnie nawet dziwi, że żadnej nie zaklepałeś. Ale myślę, że to przez prace w konkursie, teraz chyba będziesz mieć więcej czasu dla teamu :D
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 4 Luty 11, 21:11   

Poproszę o zaklepanie mi misji 007-Tabor ;p .
_________________
Good night white pride
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 5 Luty 11, 10:06   

Ok, dopisałem ciebie, tylko pamiętaj aby jak narazie cała akcja mapy działa się nieco dalej od samego Taboru, de facto wiele tam misji się będzie działo, więc trzeba będzie mocno dopracować same miasto.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 6 Luty 11, 10:19   

Ponieważ Krzysztof zrezygnował z Nekmierza, proszę mi go zaklepać :) Będzie na następny weekend.

PS. Wyjście mapki nieco się przedłuży ;)
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 26 Marzec 11, 11:21   

Żeby trochę ruszyć ze wstawianiem, a właściwie owe wstawianie w ogóle zacząć, niech autorzy map pierwszego i drugiego rozdziału wkleją tutaj działające linki map gotowych do wstawienia.
Ja jeszcze szybko spojrzę, czy 002-Proces jest gotowy, zaraz wrzucę.
Taboru jeszcze nie skończyłem.
A reszta (Kokoju, wojownik, Lowcakur, przemusio) jeśli mapy skończone to wrzucać tutaj.

http://www.megaupload.com/?d=YMS0YIG1 - 002-Proces .
_________________
Good night white pride
Ostatnio zmieniony przez ponceriusz 26 Marzec 11, 15:02, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 26 Marzec 11, 13:32   

http://www.megaupload.com/?d=WRXOGM35 - Nekmierz
http://www.megaupload.com/?d=O733BZHY - Powstanie
http://www.megaupload.com/?d=HIFZ9IU4 - Wyplenianie

Proszę bardzo, linki nie-wygasające. Dobrze by było, aby wystawić mapę już dziś lub jutro, nie ma co czekać. Jeśli chcesz, moge zreuploadować resztę map.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 26 Marzec 11, 15:01   

Nie wiem jak często oni wchodzą na forum, ale jak chcesz to im oszczędź pracy i to zrób.
_________________
Good night white pride
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 26 Marzec 11, 15:06   

http://www.megaupload.com/?d=FT0JJ2WU - Sobór

Na razie wystawiamy tylko tą mapę. Proponuję wystawiać po 1 mapie co tydzień, a zacząć możemy już dziś. Jeśli Kokoju dalej nie będzie wchodzić, to może z Łowcą Kur ułożę 3 rodział do zaklepywania (żeby były mniej więcej historyjki). Jak zaczną nam oceniać to dostaniemy twórczego "powera". :p
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 26 Marzec 11, 17:29   

Ok, 3 rozdzial to:

Rozdział Trzeci - I Krucjata Antyhusycka
009-
010-
011-
012-
013-
014-

Proponuje ktos jakies konkretne zdarzenia, czy moge razem z kokoju troche pofantazjowac? :D
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz