ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Postanowienia Kongresu Wrocławskiego
Autor Wiadomość
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 21 Listopad 10, 12:58   Postanowienia Kongresu Wrocławskiego

Na kongresie władców państw Europy Środkowo-Wschodniej, w którym udział wzięli Książę Mathias z ziemi śląskiej (Fryzjer), Książę Jan Sprawiedliwy z Ks. Mazowieckiego (Lord Smerf), Ks. Jan Amor Tarnowski z ziemi sandomierskiej (brennus) i Ks. Przemysł IV Włóczny (przemusio), doszło do podjęcia wielu istotnych decyzji organizacyjnych.

1. Mathias I oficjalnie zrzekł się przewodnictwa w Przymierzu Państw Południowych. W obecności przedstawiciela Sojuszu Północnego nowym wodzem PPP ustanowiono Jana Amora Tarnowskiego (brennusa).
2. Mathias I oficjalnie zrzekł się władzy nad Księstwem Śląskim. Zaproponował, aby Wojownik przejął jego ziemie. Miejmy nadzieję, iż przyjmie propozycję.
3. Została przyjęta Wielka Reforma CP2. Dzięki głosom uczestników Kongresu osiągnięto bezwzględną większość głosów.
4. Została złożona obietnica Mathiasa I, iż postara się on wyłonić nowych władców Ks. Wielkopolski, Marchii Lusatyjskiej, Pomorza i Marchii Brandenburskiej.

Właśnie rozpoczęła się oficjalnie moja kadencja jako Mistrza Gry CP2. Zamierzam w ciągu najbliższych dni wprowadzić wszystkie obiecane zmiany. Gra powinna już niedługo ruszyć (gdy tylko Wojownik roześle infa za VIII turę).

Mam teraz propozycję dla Wojownika - czy zechciałbyś przejąć ziemię śląską jako gracz? Byłaby to swoista zamiana ról, dzięki której mógłbyś zobaczyć grę z perspektywy zwykłego playera. No i w ten sposób chociaż jeden problem nam zniknie. Napisz, proszę, tutaj, czy przyjmujesz propozycję.

Pozdrawiam!
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 21 Listopad 10, 16:00   

Cóż, będzie to miła odmiana, mogę objąć twój Śląsk. Co do rozesłania ruchów, mam propozycję, by gracze zrobili to na nowo podanym przez ciebie sposobem. Myślę, że graczom będzie tak po prostu łatwiej, gdy razem ostatecznie ustalimy zasady. Oczywiście, głos należy do graczy. Napiszcie tutaj, czy się zgadzacie.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 21 Listopad 10, 17:07   

Jeżeli nikomu by to nie przeszkadzało, to można tak zrobić. Aczkolwiek jakbyś już to jedno załatwił, to byśmy mieli "czystą" sytuację ;) . Tak czy inaczej możecie mi wysłać ruchy za VIII turę przez PW (za pomocą komend lub po swojemu, byle czytelnie). Liczę, że Moderatorzy zrobią to, o co ich poprosiłem, bo chciałbym dokonać już wszystkich zmian.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz