ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bordinio
12 Listopad 10, 20:05
Stronghold Crusader - błąd z łączeniem
Autor Wiadomość
ardu 
Wędrowiec

Gra w: Crusader
Wiek: 29
Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 12 Listopad 10, 19:15   Stronghold Crusader - błąd z łączeniem

Witam, mam pytanie odnośnie strongholda crusader'a chodzi o to że mam wersje pudełkową WARCHEST'a wraz z 1 , legendami i 2 wszystkie działają bez zarzutu jednak przy próbie gry na wersji pudełkowej z kolega przy pomocy game ranger'a ja widziałem tylko dziwne znaczki typu [LLLL], [lllllllllllllllllllllllll] i nic pozatym, tak więc pobrałem zwykłego crusadera i na nim udało mi się połaczyć z kolegą on posiadał crusadera wraz z dodatkiem extreme... i teraz przy próbie gry z polskimi graczami ... W WIĘKSZOŚCI WYPADKÓW podczas łączenia mam OCZEKIWANIE NA HOSTA>..< bez przerwy a z tego co widzę nikt nie wychodzi więc reszcie udało się połączyć wie ktoś może gdzie tkwi przyczyna tego?
Ostatnio zmieniony przez Kacper 30 Lipiec 11, 22:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 12 Listopad 10, 20:08   

Po pierwsze to łączysz się złą wersją z kolegą. Skoro ona ma Stronghold Crusader Extreme to, aby się z nim połączyć, musisz również mieć SC Extreme. Inna wersja np. sam Crusader lub Crusader Warchest się nie połączy.

Owe krzaczki IIIIIIIiii itp. to mniejsza niezgodność wersji w przypadku łączenia się Stronghold Crusader ze Stronghold Crusader Warchest.

Połączenia bez żądnych problemów to :

SC - SC
SCE - SCE
SCW - SCW
 
 
 
ardu 
Wędrowiec

Gra w: Crusader
Wiek: 29
Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 12 Listopad 10, 20:18   

No niby tak ale tutaj pojawia się sprzeczność gdyż on posiada wersje 1.2 a ja 1.1 i bezproblemowo się z nim łącze ;O z nie którymi udaje mi się połączyć z nie którymi nie ... Wychodzi na to że polacy grają na wersji WARCHEST? lub ja jak zwykle mam problemy z łączem...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz