ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Czy warto kupic Extreme
Autor Wiadomość
Damcio95 
Osadnik


Wiek: 29
Posty: 37
Skąd: z Filipowic
Medale: Brak

Wysłany: 26 Grudzień 08, 19:51   Czy warto kupic Extreme

Od dłuszego czasu zastanawiam się nad kupnem Extreme. Pomóżcie ?
 
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 30
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 26 Grudzień 08, 20:08   

Wg. mnie trochę żal kasy. Nie ma po co lepiej zainwestować w pacca w Tibii/abonament w WoW'a. ;)
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 29 Grudzień 08, 15:24   

Extreme nie opłaca się kupować. Argumenty? Są już na forum w temacie "Czy podoba Ci się SHE". A jeśli chcesz się przekonać na 100% i nie polegać na opiniach innych to możesz zawsze ściągnąć SHE z jakiegoś warezu lub torentu i sam sprawdzisz. (będziesz miał na sprawdzenie 24h, po tym czasie będziesz musiał usunąć grę bo posiadanie jej będzie nie legalne)
 
 
Janek 
Wędrowiec

Gra w: Crusader - Crusader Extreme
Wiek: 33
Posty: 22
Skąd: Kozienice
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 10, 16:53   

Ja myślę że warto kupić ale nie ze względu na Extreme tylko ze względu na dodatek Warchest. No i po za tym Exreme ulepsza zwykłego Crusadera. Dodaje nowe misje i nowych komputerowych lordów. Ja myślę że warto. A co do wypowiedzi DonKamilo że to nie legalne to sory ale nie wszystkich stać na kupowanie gier nie wszyscy maja kasy jak lodu.
_________________
Nie mam pomysłu na ciekawy PODPIS więc niech będzie o taki xD
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz