ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
RPA 2010 - Komu kibicujesz?

Komu kibicujesz?
Hiszpanii
9%
 9%  [ 1 ]
Anglii
0%
 0%  [ 0 ]
Brazylii
9%
 9%  [ 1 ]
Holandii
0%
 0%  [ 0 ]
Argentynie
27%
 27%  [ 3 ]
Portugalii
9%
 9%  [ 1 ]
Francji
0%
 0%  [ 0 ]
Niemcom
9%
 9%  [ 1 ]
komuś innemu
36%
 36%  [ 4 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

  Wysłany: 31 Maj 10, 17:54   RPA 2010 - Komu kibicujesz?

Swój głos można oddać na sport.pl/komukibicujesz.

Na mundialu zabraknie niestety Polski. Ale i tak raczej mistrzami świata byśmy nie zostali (co nie oznacza, że w 2012 roku nie wyjdziemy z grupy :mrgreen: ). Na kogo więc liczycie? Nie musi być to drużyna mająca dużą szansę na mistrzostwo.


Ja kibicuję Argentynie. Nie dlatego, że gra u nich Messi, bo uważam, że Higuain i Aguero są do niego porównywalni.
W wielu europejskich klubach wyróżniają się zawodnicy argentyńscy. W Atletico Aguero i niedawno Maxi Rodriguez, w Realu Higuain, w Bayernie Demichelis, w Liverpoolu Mascherano i wreszcie w drużynie zwycięzców Ligii Mistrzów - Esteban Cambiasso i Diego Milito. Tych zawodników jest jeszcze więce, a kadra Argentyny właśnie z takich dobrych piłkarzy się składa.
Tak więc Argentyna gra bardzo dobrze. Inny powód jest taki, że podczas mundialu w Niemczech, a więc pierwszego z którego coś pamiętam, w meczu chyba ćwierćfinałowym Argentyna zmierzyła się z gospodarzami turnieju. Pamiętam to sędziowanie na korzyść Niemiec. Crespo zostaje nieprzepisowo zatrzymany przez Oliviera Kahna i zamiast karnego sędzia przyznaje Niemcom rzut wolny z własnego pola karnego. Takich sytuacji było więcej, ale tylko tą pamiętam. Argentyna grała pięknie, ale przegrała. Dlatego też kibicuję Argentynie.


A Wy komu kibicujecie?
_________________
Good night white pride
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 31 Maj 10, 18:13   

A ja kibicuje Hiszpani. Na te mistrzostwa mają niesamowicie silną ekipe : (podam tylko 11)

W bramce , jeden z najlepszych jeżeli nie najlepszy bramkarz świata Iker Casillas gracz realu madryt.
W obronie Pique,Sergio Ramos,Puyol, Capdevilla
W pomocy : Fabregas,Xavi, Iniesta,David Silva
A w ataku nowy nabytek Barcy David Villa oraz gracz Liverpoolu Fernando Torres.

A więc reprezentacja Hiszpanii to w dużej mierze składanka z graczy Barcelony i Realu Madryt :) Uważam ze mają najmocniejszą ekipę na tych mistrzostwach i są poza zasięgiem :)
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 1 Czerwiec 10, 20:51   

Ja jeszcze nie wiem, komu będę kibicować. Z tych, których wymieniłeś w ankiecie, najbardziej lubię Portugalię (niestety, czasy ich świetności już minęły) i Hiszpanię. Zobaczymy, niedługo MUNDIAL startuje. Już odliczam dni i godziny ;].
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 7 Czerwiec 10, 12:15   

Ja tam zawsze byłem i jestem za makaroniarzami. Jest tam Buffon (mój ulubiony bramkarz) i może dlatego :D
ale coś czuję, że Argentyna albo Hiszpania zdobędą mistrozstwo
_________________

 
 
Panzer 
Moderator
.


Posty: 187
Skąd: Bełchatów
Medale: Brak

Wysłany: 12 Czerwiec 10, 19:40   

Kibicuję Polsce.... Tylko cholera, jak patrzę na Onecie to nie mogę znaleźć Polski :( ... W jakiej grupie jest Polska ??

Tak na serio to fajnie byłoby widać w finale Argentynę i Portugalię, osobiście nie mam jeszcze jakoś faworyta (głównie kibicuje "południowym zespołom" - Brazylii, Argentynie, innym z Ameryki Łacińskiej, Portugalii, Włochom, Hiszpanii), zobaczymy co będzie po fazie grupowej.
 
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 12 Czerwiec 10, 23:37   

Polska w grupie X z Laponią, Atlantydą i Reprezentacją Księżyca :D
 
 
Prescot 
Burżuj


Posty: 194
Medale: Brak

Wysłany: 13 Czerwiec 10, 09:57   

Niemcom..
_________________
6023179
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz