ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Jak udostępnić mapkę dla innych?
Autor Wiadomość
fubu35 
Wolny chłop


Gra w: Wszystkie
Wiek: 28
Posty: 71
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 8 Maj 10, 22:13   Jak udostępnić mapkę dla innych?

Cześć...jestem tu nowy,zarejestrowałem się min. dlatego że chciałem wysłać moją mapkę..
No właśnie gdzie moge ją zamieścić?
Zrobiłem scenariusz (wsumie 5misjii,mapke główną robiłem codziennie 2miechy)i chcę abyście mogli ją sobie sćiagnąć,ocenić...
Pozdro ;)
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 9 Maj 10, 10:03   

Nie warto wstawiać map ze Stronghold 2, ponieważ później kiedy się taką mapkę ściągnie są spore bugi :/ . Poza tym w Stronghold 2 mapy wychodzą brzydko. Na pewno nie zrobiłeś jakiejś ładniejszej mapki od tych w Skirmish... Nie traktuj tej krytyki w ten sposób że jestem młody i pewnie sobie myślisz: A co ten dzieciak wie?
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 9 Maj 10, 11:02   

maciekolos, w ogóle mu nie pomogłeś.
Jakbyś zajrzał kiedyś na SH2 Heaven, to byś zobaczył, że można robić dobre mapy do SH2. Na YT także jest dużo filmików o mapach do SH2.

fubu35, wchodzisz na jakąś stronę do udostępniania plików, np. http://www.speedyshare.com/ , albo http://www.megaupload.com/ i podajesz na forum link, który na jednym z tych stron Ci się wyświetli.

Jak już wstawiasz mapę, to warto wymyślić fabułę, dać porady i obrazek minimapy (robi się to tak: podczas wybierania misji klikasz jeden raz, czyli tak, żeby się nie włączyła mapa na tę misję, wyświetli się minimapa, wtedy naciskasz Print Screen na klawiaturze, wchodzisz do Painta, naciskasz Ctrl+V i odpowiednio obrabiasz obraz, żeby było widać samą minimapę, wchodzisz na http://imageshack.us/ , wybierasz plik z minimapą i postępujesz zgodnie z instrukcją.), oraz w przypadku Twierdzy 2 piszesz, w jakiej wersji gry zrobiłeś mapę, ze względu na częste bugi jak np. chodzenie po wodzie.


Życzę Ci, że ktoś zagra w twoją misję, gdyż rzeczywiście mapy do Twierdzy 2 ni cieszą się popularnością. Większość ludzi robi mapy do Twierdzy 1, albo do Krzyżowca.
_________________
Good night white pride
 
 
fubu35 
Wolny chłop


Gra w: Wszystkie
Wiek: 28
Posty: 71
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 10 Maj 10, 11:07   

Dzięki już wszystko wiem ;)
skończe mape ,wrzuce na stronke i sami się przekonacie że lepszej niema :D
(robię już ją 2miesiące :p )
Pozdro
Aha a tak woogule ponceriusz czy możesz mi podać (jeśli znasz)jakiegoś moda do SH2 na skin rycerzy i kuszników?Szukałem na Stronghodl Heaven ale do nich nieznalazłem...
Jeszcze raz dzięki :)
_________________

 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 10 Maj 10, 13:45   

A szukałeś na Stronghold 2 Heaven? Trochę modów, a szczególnie nowych jednostek można tam znaleźć.


Znam sposób na zmienienie sobie herbu, który jest także na tarczach rycerzy. Ale opiszę go w swoim czasie...
_________________
Good night white pride
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 11 Maj 10, 14:47   

Eee?... Zmiana herbu to akurat prosta i znana jest xD
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
fubu35 
Wolny chłop


Gra w: Wszystkie
Wiek: 28
Posty: 71
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 11 Maj 10, 16:25   

Herby to sobie umiem zminiać a co do modów to mam podmienione :
óczników z twierdzy legends(chyba z niej tak jest w opisie)+mod że są dłuższe włócznie
łuczników -tacy sami ja włócznicy
pałkarze-też tacy sami tylko trochę inne tarcze mają
Mod Stronghold 2 SNow mod
Wgrałem moją muzykę no ale...
Szukam jakiegoś moda który by podmienił(jakieś skiny nie textury)
Kuszników,Rycerzy,kmieci z widłami,fix do tej głupiej wieży oblężniczej...
Pozdro..

[ Dodano: 11 Maj 10, 16:38 ]
Sreena mapki wrzuce jeszcze dziś...spodoba wam się ;) (mam nadzieję)
Już mówię że jest to scenariusz "realistyczny"
Kampanię rozpoczynamy w 1382r kiedy to nie_mamy dostępu do pełnych pancerzy i kolczug...
Nasz lord rozpoczyna budowę swojej małej osady którą otrzyma za pomoc mnichom w zbudowaniu most(tak jak w 2misjii)
Początkowo zajmiemy się zbieraniem surowców a także po pewnym czasie zbieraniem jedwabiu na sprzedaż sukna(owce dostaniemy od opactwa w nagrodę),z pieniędzy ze sprzedaży będziemy musieli kupić kilka łuków i włóczni (do naszej skromnej wioski zawędrował kupiec i sprzeda nam owe produkty w niższej cenie)następnie rozprawiamy się z bandytami nękającymi okoliczne wsie....
Więcej napisze jeżeli to was zainteresowało i oglądniecie screena
sory za błedy.. ;)

Przeprosiny przyjęte ;p
- Bordinio
_________________

Ostatnio zmieniony przez Bordinio 11 Maj 10, 17:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz