ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Rozszerzenie w grze
Autor Wiadomość
Markiz93 
Wędrowiec

Wiek: 30
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Medale: Brak

  Wysłany: 11 Luty 10, 17:43   Rozszerzenie w grze

Mam zainstalowaną oryginalną Twierdzę 2 w wersji 1.3.1. Po uruchomieniu ukazuje mi się, czy ściągnąć uaktualnienie. Ściągnąłem je, ale niestety jest to wersja 1.4 po angielsku. Co ja mam zrobić? Zainstalować to rozszerzenie, czy anulować i zainstalować patch 1.4.1 po Polsku i z której strony lepiej. Z Cenegi czy z Rapidshare?
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 11 Luty 10, 18:48   

Patch 1.4.1 do wersji angielskiej prawdopodobnie w ogóle nie zainstaluje się, jeśli masz polską Twierdzę 2.
Nie ma żadnej różnicy, z której strony ściągniesz. Patch jest ten sam. Wybierz serwer, który ci pasuje.
 
 
Markiz93 
Wędrowiec

Wiek: 30
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Medale: Brak

Wysłany: 11 Luty 10, 19:23   

Tylko nie chcę wpisywać kodu od Cenegi, bo kiedyś udało mi się ściągnąć ten patch bez kodu. A coś jakoś strona Cenegi i Rapidshare nie działają. Ciągle czekam i nie mogę ściągnąć.
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 11 Luty 10, 20:31   

Tak jak pisałem - na obu stronach masz dokładnie ten sam patch. Jeśli po instalacji będzie wymagany kod, to i tak będziesz musiał go podać. Nawet, jak pobierzesz z rapidshare.
Oba downloady działają i bez problemów można ściągnąć z nich pliki.
 
 
Markiz93 
Wędrowiec

Wiek: 30
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Medale: Brak

Wysłany: 12 Luty 10, 10:27   

Mam starszą wersję Twierdzy 2 (nie mam edycji superseller ani antologia), więc wpisywanie kodu chyba nie będzie konieczne.

Problem rozwiązany: zainswtalowałem patcha 1.4.1 bez kodu i już mogę grać przez internet.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz