ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Stronghold 2 - problem z grą po zarejestrowaniu kodu aktyw.
Autor Wiadomość
mt17 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Warchest i 2
Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 2 Listopad 09, 15:57   Stronghold 2 - problem z grą po zarejestrowaniu kodu aktyw.

Witam, mam wielki problem z orginalną Twierdzą 2 Deluxe (SupelSeller), otóż po zainstalowaniu jej chciałem pograć przez neta, ale oczywiście trzeba ściągnąć patcha (bo jakby nie dało się bez...) ściągnąłem patcha ze strony cenegi z cyferkami 1.4.1 (czyli najnowszy) i po instalacji domaga się jakiegoś kluczyka aktywującego grę..., więc napisałem do cenegi i otrzymałem owy klucz, jednakże po jego wpisaniu i zrestartowaniu gry (pisało tak w oknie) próbuję odpalić ponownie, a tu nic się nie pojawia, jedynie w menadżerze urządzeń widnieje proces Stronghold 2 na kilka sekund po czym znika, nie wiem czemu.

System: Windows 7 Professional
Sprzęt: GF 260 GTX, 4 GB ram 800 mhz, intel core 2 Duo E8400.

!!! I to raczej nie jest wina tego systemu gdyż na Patchu 1.4 gra działa bez zarzutów !!!

Czekam na odpowiedź i jakieś rady.

PS: Przepraszam jeśli zły dział.
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 2 Listopad 09, 18:53   

Spróbuj uruchomić grę jako administrator (PPM na plik .exe gry i "Uruchom jako administrator") lub spróbuj włączyć tryb zgodności z Windows XP. Na razie nic innego nie przechodzi mi do głowy.
 
 
mt17 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Warchest i 2
Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 2 Listopad 09, 19:43   

Próbowałem i to przez nie jeden tryb zgodności, co do otworzenia przez admina również.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz