ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Konto na YouTube jako forma reklamy naszego forum.
Autor Wiadomość
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 15 Sierpień 12, 22:30   

Że są w trakcie prac. :D
Niestety nawet w trakcie wakacji nie mam tyle czasu co Lutel.
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 15 Sierpień 12, 23:07   

Dawać Panowie, godzinkę dziennie znajdzie każdy. :) Co tam słychać u Kupca i Alana, którzy chcieli nagrać jakieś poradniki do SHC Multi?
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 16 Sierpień 12, 10:47   

Lutel napisał/a:
Dawać Panowie, godzinkę dziennie znajdzie każdy.

Godzinka to na samo nagrywanie idzie, a gdzie wcześniejsza gra, kompresja, montaż, komentarz głosowy, renderowanie i upload?
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 16 Sierpień 12, 11:48   

Wcześniejsza gra? Nie wiedziałem, że jest to potrzebne osobom, które dobrze znają Krzyżowca. Grając w "jedynkę" nagrywałem od razu.
Do renderowania nie jest się potrzebnym, zostawiasz kompa włączonego i tyle, podobnie z uploadem.

Nawet jeśli gra zajmie komuś godzinę, to następnego dnia ma kolejną na komentarz głosowy, a nastepnego może montować. Już na upartego renderowanie i upload można "wrzucić" do czwartego dnia. Czyli jeden filmik co cztery dni jest możliwy :) .
 
 
Xeno 
Burżuj


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 30
Posty: 227
Skąd: się biorą nooby
Medale: Brak

Wysłany: 16 Sierpień 12, 11:50   

To nie komentujecie podczas nagrywania tylko przy obróbce?
_________________
Głowa bez pamięci to Twierdza bez garnizonu.
Napoleon Bonaparte
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 16 Sierpień 12, 11:55   

Bzyk tak woli, ja zresztą też się do tego przekonałem nagrywając filmiki o Twierdzy. Dzięki temu możesz grać i nagrywać "zawsze i wszędzie" i nikt Ci nie przeszkadza. Poza tym, to mają być poradniki, a nie zwykłe, luźne granie, gdzie ktoś gada głupoty co chwila. Jak komentuje po nagraniu, to wiem, co i jak robiłem i łatwiej mi tłumaczyć.
 
 
Xeno 
Burżuj


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 30
Posty: 227
Skąd: się biorą nooby
Medale: Brak

Wysłany: 17 Sierpień 12, 09:30   

W sumie racja. Lutel jak możesz to też kampanie ekonomiczne nagraj.
_________________
Głowa bez pamięci to Twierdza bez garnizonu.
Napoleon Bonaparte
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 17 Sierpień 12, 14:13   

Mam to w planach, jednak teraz zbieram materiały, aby zrobić jakieś trzy poradniki dot. Stronghold Kingdoms. Niestety teraz będę miał mniej czasu, więc dłużej mi to zajmie.

[ Dodano: 22 Październik 12, 19:22 ]
Panowie, nasz kanał rozwija się w najlepsze, ale naprawdę wolałbym, gdyby ktoś jeszcze pomagał mi nagrywać materiały. Nikt tu nie chce zaistnieć na YouTube? :D A tak serio, jak już wspominałem tutaj kilka razy, przydałby się ktoś do nagrania Twierdzy 3, jako że mój komputer jest za słaby (poza tym i tak już mam wiele na głowie :P ). Na początku było tyle chęci z Waszej strony, jednak poza Bzykiem, nikt się nie zainteresował na poważnie.

To w żadnym wypadku nie są jakieś moje żale :P . Nikt Wam niczego nie każe, ale byłoby miło rozwijać ten kanał wspólnie z Wami.
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 26
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 23 Październik 12, 21:16   

Zainteresowanie jest, ale lud się wstydzi. Osobiście mam radiówkę, więc 2mbit download/0,2 upload więc samo wrzucenie pół nocy by zabrało.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 24 Październik 12, 16:59   

Zostawiasz kompa na noc i już. Ewentualnie możesz zgrać na płytę/pendrive i wysyłać do Lutela ;].
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 24 Październik 12, 18:37   

Bzyk używał Dropbox'a, tam możesz w każdej chwili przerwać wysyłanie i rozpocząć na nowo w wolnej chwili.
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 26
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 26 Październik 12, 18:52   

Problem taki, że nie tylko ja jestem na kompie, a pecet od 22:00 ma być wyłączony (żebym nie zaspał przed szkołą ;p). Ale, możliwe jest w bliżej nieokreślonym czasie, że nabędę laptopa, wtedy inna sprawa. Na razie - może nagram jakiś krótki filmik, po zformaceniu da się jeszcze wrzucić. Jak będę coś miał to dam cynk.

Hmm, niby mamy na tym koncie trochę widzów, i za niedługo stuknie nam 7000 wyświetleń (nieźle), to może zaczniemy kręcić coś pobocznego (z innej gry)? Większa oferta przyciąga więcej osób. Oczywiście, tylko taka propozycja.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 26 Październik 12, 19:20   

Znaczy z założenia miało być to konto z filmikami dotyczącymi serii Stronghold. Nie wydaje mi się, że miałoby sens kręcić o czymś innym...
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 26 Październik 12, 19:50   

Kręcenie czegoś innego nie wchodzi w grę, można to robić na prywatnych kontach. To kanał o Stronghold'ach i wszystkim co związane z naszym forum. A co do wysyłania, to jak mówiłem korzystaj z Dropboxa, nie musisz zostawiać kompa na noc, po prostu będziesz wysyłać filmik w każdej wolnej chwili.
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 26
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 26 Październik 12, 21:43   

Ok, not problem, to była tylko mała propozycja ;) . Jest głównie sprawa z tym taka, że kampanie nie są nieskończone, ale możemy zrobić przecież własną - co byście powiedzieli na to, że gdy zostanie nagrany szlak potyczek, może weźmiemy się za własne mapy? Byłoby to ciekawe i promowalibyśmy forum, dając odnośniki do mapek skierowujące do tematów na forum.

Sprawdzę tego dropboxa, jak coś zrobię, to dam znać. pzdr
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz