ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Konto na YouTube jako forma reklamy naszego forum.
Autor Wiadomość
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 26 Październik 12, 22:28   

Daj znać, jak się jeszcze nie zarejestrowałeś - polecający dostaje 500MB. :)
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 26
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 27 Październik 12, 08:01   

Jeszcze się nie zarejestrowałem w dropboxie. Czyń swoją powinność ;)

Czyli, jeśli dobrze rozumiem, to wrzucam plik przez dropboxa, a potem przesyłam go z ich serwerów na YT?
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 27 Październik 12, 09:37   

Regulamin nic nie wspomina o linkach referencyjnych, więc łap: http://db.tt/I5nFKS2D

Działa to tak:
1. Po rejestracji ściągasz darmową aplikację na swój komputer
2. Umieszczasz plik w folderze Dropboxa utworzony na twoim komputerze
3. Gdy plik zostanie umieszczony na serwerze (symbol zielonego "haczyka") znajdujesz go
4. Z menu kontekstowego, z zakładki Dropbox wybierasz opcję "Copy public link"
5. Dajesz link Lutelowi, on ten film pobiera i umieszcza na kanale SHNet na YT.

Gdybym miał ci jeszcze pomóc w użytkowaniu DB zapraszam na PW. :)
Nowo zarejestrowany użytkownik otrzymuje 2GB do dyspozycji, są jeszcze sposoby, żeby zgarnąć więcej miejsca bez sięgania do portfela.
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 26
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 27 Październik 12, 13:37   

Ok, dzięki za pomoc. Filmik na SHNet najprawdopodobniej zrobię w ten lub w przyszły weekend. Na razie bez mojego komentarza, ale Lutel będzie mógł nagrać swój :)

[ Dodano: 27 Październik 12, 15:04 ]
http://www.youtube.com/wa...S4&feature=plcp <- pierwszy filmik na kanale, wideo ma trochę słabą jakość (thx YT) ale ogólnie jest w porządku :) . Łapkujcie, subujcie itede ;) . Dopiero zaczynam w tej branży, więc chcę trochę rozpoznać teren przed materiałem na główny kanał.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 30 Październik 12, 07:32   

Niestety nie powiem ci, jak powinny wyglądać YT'owe gameplaye, ale jeśli ja miałbym to nagrywać, to starałbym się ukazać możliwości gry. Bo to mi wygląda na taki ucięty walkthrough. :) (przechodzisz grę i tyle, żadnego komentarza głosowego ani nic w tym stylu)
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 26
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 30 Październik 12, 20:28   

Dopiero w tym zaczynam, chciałem wszystko obcykać i zobaczyć. Poza tym, to miał być krótki gameplay z danego dungeona. Internet mam dość mozolny, więc długie filmiki będę wysyłać w nocy :) . Komentarz głosowy - z tym popracuję w następnym materiałku. Tak czy owak, dzięki za opinię :)

[ Dodano: 1 Listopad 12, 19:32 ]
Byzku, już się zarejestrowałem i użyłem dropboxa, powinieneś dostać tą nagrodę ;) Ogólnie przyjemny sposób, jednak czasem zaniża szybkość uploadu :(
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 2 Listopad 12, 14:18   

Panowie, mam pytanie odnośnie nagrywanych materiałów. Otóż, nagrałem rozdział 5 w Twierdzy 2, jednakże druga część tego rozdziału nie poszła mi za dobrze (dla przypomnienia, jest to rozdział, w którym wpierw atakujemy zamek Olafa, by potem się tam bronić, dopóki mnisi nie odbudują klasztoru). Czyli jak pisałem, słabo poszła mi obrona, gdyż zlekceważyłem troszkę przeciwnika :p . Myślałem, że wrogie jednostki będą atakować ciągle mnichów i blokować im dostęp do mojego składu z kamieniem, jednak kolejne ataki zmierzały w stronę mojego zamku, który był znikomo broniony (głównie broniłem się jednostkami, które zostały mi z oblegania tego zamku, bo mało ich straciłem). W rezultacie jeden z ataków skończył się tym, że musiałem uciekać lordem ^^. Oczywiście misja zakończyła się sukcesem, jednak mam dylemat, czy można wrzucić taki filmik na nasz kanał. Można powiedzieć, że jest mało profesjonalny.
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 2 Listopad 12, 19:46   

Skoro to jest poradnik, to powinno wyglądać profesjonalnie, jak masz problem to obejrzyj:
http://www.youtube.com/wa...channel&list=UL
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 2 Listopad 12, 20:05   

Nie mam problemu :p . W co jak w co, ale w Stronghold'y grać umiem :) . Przecież napisałem, że przeszedłem.
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 3 Listopad 12, 02:01   

Chodzi mi o styl, który jeżeli chodzi o poradnik odgrywa ważną rolę ,a MacemanDerek dość profesjonalnie to robił ;)
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 26
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 3 Listopad 12, 08:49   

Przejdź jeszcze raz, tylko zablokuj się trochę palisadą i będzie ok ;)
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 5 Listopad 12, 07:32   

Hunter wstawił swój pierwszy filmik na kanał SHNetu! Jest to pierwsza misja kampanii historycznej.

Wskazówki dla Huntera: Postaraj się mówić trochę wyraźniej i głośniej. Kiedy już nagrywasz, przycisz trochę jednostki, bo później twój głos pokrywa się z dialogami z gry.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 5 Listopad 12, 12:59   

W sumie zapomniałem powiedzieć o tym Hunterowi, Maciek dobrze mówi :) . Bzyk też czasami ma problemy ze zbyt głośnymi dźwiękami z gry. Ale zwykle staram się te filmiki, które nie są zrobione przeze mnie troszkę poprawić w Audacity.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 6 Listopad 12, 07:51   

Jeszcze kilka wskazówek: chyba jednak lepiej by było Hunter, gdybyś robił tak jak chłopaki, tzn. komentarz głosowy wstawiał już po nagraniu, ponieważ często w tle słychać kliknięcia myszki. No i oczywiście mógłbyś dokładnie przemyśleć co mówisz, zamiast palnąć jakieś głupstwo ( market, jabłońki ), lub użyć złej dykcji ( eeeee, więeeeec, no więeeeecccc, )

PS: nie bierz sobie tych rad do serca, sam nie mam pojęcia na temat nagrywania lets play'ów :P
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 7 Listopad 12, 20:41   

Maciek napisał/a:
Jeszcze kilka wskazówek: chyba jednak lepiej by było Hunter, gdybyś robił tak jak chłopaki, tzn. komentarz głosowy wstawiał już po nagraniu, ponieważ często w tle słychać kliknięcia myszki. No i oczywiście mógłbyś dokładnie przemyśleć co mówisz, zamiast palnąć jakieś głupstwo ( market, jabłońki ), lub użyć złej dykcji ( eeeee, więeeeec, no więeeeecccc, )

Ot co. Nie zrozum mnie źle, sam wiem bardzo dobrze, jak trudno jest przeprowadzić takie coś, nawet komentując po fakcie. To smutna prawda, ale ludzie w większości przypadków oglądają takie filmy ze względu na dobry głos komentatora i nienaganną dykcję - właśnie do tego należy dążyć przy produkcji tych materiałów. Jeśli czujesz, że nie dajesz rady, przygotuj sobie kartkę z wypisanymi głównymi punktami tego, o czym należy powiedzieć, trzymaj w pobliżu szklankę wody(lepiej zrobić przerwę na te 3 sekundy niż co chwilę przełykać ślinę), jeśli okaże się, że masz za dużo czasu, nie bój się lekko zejść z tematu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz