ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Czy da się to przejść ?????
Autor Wiadomość
Percival 
Mieszczanin

Posty: 100
Medale: Brak

Wysłany: 25 Maj 09, 17:16   Czy da się to przejść ?????

Zamiesczam tu taki jakby "zwiastun" mojej nowej kampanii o banitach. Powiedzcie, czy da się to przejść (uwaga, to nie jest wersja oficjalna).Jest to mapa do SHC.

Download
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 25 Maj 09, 21:08   

Ja zagrałem w tą misję. Powiem jedno...cholernie trudna ;P Miałem duże trudności z pożywieniem dla kmieci, gdyż jest za mało miejsca na farmy, a na dodatek są bardzo nieefektywne ;p Dużym utrudnieniem jest niemożność posiadania piwa lub sprzedaży nadwyżki żelaza, ale to wiadomo, że byłoby za łatwo ;) Przetrwałem do ostatniego ataku, niestety nie zdołałem zabić wszystkich jednostek wroga. Strasznie wkurzający są ci assassyni bo niszczą całą, ledwo zipiącą gospodarkę. Nie dawałem rady uzupełniać minimum spichlerza i utrzymywać 1000 złota. Niestety nie mogłem użyć kamienia na budowę murów, gdyż po prostu nie starczało go. [Wszystko szło na szybko opróżniający się spichlerz]

Oczywiście myślę, że jest to do przejścia, gdyż zaliczyłem wszystkie warunki zwycięstwa oprócz wyeliminowania wszystkich jednostek wroga oraz utrzymania błogosławieństwa :)

Teraz ocenię misję :

:arrow: Plusy
- wydmowy teren [nie można sprawdzać czy nadchodzą assassyni]
- dużo celów i rozbudowana misja
- poziom trudności

:arrow: Minusy
- Wg mnie za dużo jednostek wroga, albo za mało sojuszniczych :)
- Mało miejsca na farmy [Nie za bardzo starcza kasy na uzbieranie 1000 ]
 
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 25 Maj 09, 21:26   

Ładna mapa... Przyznaję, że trudna i zagrałem w nią 2 razy i jeszcze nie udało mi się przejść. Może za trzecim razem.

Plusy i minusy tak jak wyżej, chociaż z minusów wykluczyłbym jednostki wroga;)
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 26 Maj 09, 09:32   

3 pierwsze gry przegrałem. Z czwartą było podobnie jak z Bordinio, tylko nie zniszczyłem jednostek wroga. Potem kilka razy znów przegrałem, aź w końcuu wczoraj przeszedłem to z wszystkimi celai
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Percival 
Mieszczanin

Posty: 100
Medale: Brak

Wysłany: 26 Maj 09, 13:45   

Jescze może nad nią popracuję. Po pierwsze muszę zablokować możliwość wytwarzania kusz, pik i mieczy, bo to nie pasuje, kiedy możemy robić tylko włóczników, łuczników i pałkarzy. No mapa miała być trudna, ale nie aż tak... Chciałem nawet postawić spichlerz w oazie i bronić go pałkarzami, włócznikami oraz kopaczami. Niestety moja nieuwaga i zostali mi tylko kopacze (postawa agresywna oczywiście)...

P.S.
Jak zauważyliście jest to już 9 misja mojej kampanii. Bardzo podoba mi się też ósma, ale zamieszczę ją jak skończę kampę, bo akurat jest ona bdb wykonana.
 
 
tusilos 
Mieszczanin


Gra w: wszystkie gry jakie znasz.
Wiek: 26
Posty: 122
Skąd: z Polski
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 26 Maj 09, 15:04   

doświadczony gracz na pewno przejdzie
_________________
One more block...
One more block...
One more block...
One more block...
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 27 Maj 09, 10:15   

Spróbowałam tą misję.
Większe problemy niż atak wroga sprawia popularność - nie ma tam nic, co by mogło ją podnieść (oprócz kościółków potem). Przeniosłam spichlerz na zewnątrz koło sadów, wyburzyłam mury oprócz 2 wież, jedzenie na pół i łapówka +7. Do tego max kamieniołomów na zewnątrz ( dla zysku ).Wyburzyłam parę min żelaza, bo niepotrzebnie tyle ludzi żywić, a sprzedać się nie da.
Wybiłam wszystkich, co przychodzili, ale jak upłynął czas to misja się nie kończyła jeszcze przez parę lat...ciągle jeszcze atakowali aż do roku 1198. W sumie chyba 2 razy tyle to trwało, co ten upływający czas w podziałce.

Ogólnie misja fajna :-) , tylko zbyt mało pozytywnych możliwości ( brak piwa, popularność 60 przy starcie) i niedokładny czas misji - wiedząc, że ostatni atak jest w 1198 roku można się lepiej uzbroić na ataki, a znacznie później produkować broń etc.
W podanym czasie trudna, ale do przejścia.
7/10

Edit : W 1198 roku to ja ich najpierw zaatakowałam, bo już mi się to wydawało za długo,a asasyni stali bezczynnie przy drogowskazach więc może wtedy dlatego oni zaatakowali mnie. Może i dłużej by ta misja trwała bez tego, nie wiem.
 
 
mysz1009 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 7
Medale: Brak

Wysłany: 27 Maj 09, 20:47   

Ta 1 misa jest naprawdę trudna i ciężko ją przejść.
 
 
 
Percival 
Mieszczanin

Posty: 100
Medale: Brak

Wysłany: 28 Maj 09, 13:21   

@up - To nie jest pierwsza misja, tylko dziewiąta kampanii o ludziach, którzy chcą się zemścić na władzy (coś jak Robin Hood, tyle,że na pustyni). Zamieściłem tutaj nieoficjalną wersję tej mapy, tylkio po to by sprawdzić, czy da się to przejść i czy ją zmieniać.



P.S.
Kampania będzie gotowa może za jakieś 2 tygodnie. Mogę zdradzić tylko, że w 1 misji uciekamy z miasta.
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 28 Maj 09, 15:27   

Super. Na pewno pobiorę kampanię. Ciekawe jaka będzie.
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Szeryf99 
Szlachcic


Gra w: wszystko i nic
Wiek: 30
Posty: 324
Skąd: Stąd
Medale: Brak

Wysłany: 29 Maj 09, 19:16   

Przyznam misja trudna ale jakoś sobie poradziłem.

To umiejętności taktyczne.
_________________
Zapraszam na mój kanał yt, a tam filmiki także z serii Stronghold:
https://www.youtube.com/c...-3K5fx9QHHVmdpg
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz