ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Czy podoba wam sę pasek "moc"?

Podoba wam się pasek "moc"
Fajna, może być
42%
 42%  [ 24 ]
Taka sobie
23%
 23%  [ 13 ]
Dno,beznadzieja
33%
 33%  [ 19 ]
Głosowań: 56
Wszystkich Głosów: 56

Autor Wiadomość
cesarz matthew 
Wolny chłop


Posty: 60
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 11 Kwiecień 09, 14:00   Czy podoba wam sę pasek "moc"?

Z nim jest beznadziejna gra i można robić małą obronę bo są sztrzały i gra nie robi się ciekawa
_________________
Ostatnio zmieniony przez Odyn 17 Maj 09, 11:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 11 Kwiecień 09, 15:07   

Najpierw smoki, później jakieś moce, czary... DNO
_________________

 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 09, 21:49   

Tworzenie SCE było kiepskim pomysłem. No ale skoro już zrobili taką ekstremalną grę z walkami na tysiące jednostek, to pasek mocy jest jak najbardziej na miejscu.
Szkoda tylko, że kolejna wersja SC to gra na kilka godzin...
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 09, 22:52   

Gra bo głębszej analizie jest pozbawiona sensu... Szkoda... Miejmy nadzieję że SHC 2 to będzie po prostu udoskonalone SHC a nie kolejny typowo komercyjny syf...
 
 
Samir 
Wędrowiec

Wiek: 33
Posty: 17
Skąd: Kołobrzeg
Medale: Brak

Wysłany: 15 Maj 09, 13:25   

Na początek chciałbym przeprosić za odgrzewanie przysłowiowego "kotleta", ale muszę coś na ten temat napisać. Mianowicie na starym forum jeździłem po Crusku Ex, ale zdecydowanie zmieniam zdanie na temat tej gry. Panowie w tej grze za najważniejszy cel postawiono zniesienie limitu. Dodanie mocy tak jak Odyn mówił ma na celu wspomóc nas w wielu bitwach. De facto irytuje fakt, że np. Lwie serce tworzy arabów. Jednakże ta gra znowu zyskuje gdy wklejamy stare mapki z cruska i pobrane przez nas z różnych stron. Wtedy mamy te moce (kto nam każe z nich korzystać) nie ma tych śmiesznych auto produkujących koszarów ;) . Zyskujemy tylko brak limitu który pozwala nam na grę nawet do 8 graczy (boty) bez limitu wojsk ;) . Zauważcie, że w tej grze mamy wybór. albo robimy wielką bitwę wspomagając się mocami, albo też nie bądź wybieramy tradycyjną metodę gry wklejając stare mapy i grając bez obaw, że powstanie nam limit na wojska :P .
Pozdrawiam ;)
 
 
 
Heroes V 
Wędrowiec

Wiek: 32
Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 18 Maj 09, 15:07   

Mi się nawet pasek mocy podoba, chociaż na niego prawie wogle uwagi nie zwracam,
Kiedy przegrywam to dopiero sobie o nim przypominam i walę z kamieni na hordy salladyna lub innych przeciwników ;)
_________________
Wg. mnie najlepsze jest:
Stronghold 2 Deluxe - 1 miejsce
Stronghold Legends - 2 miejsce
Stronghold Krucjata Extreme - 3 Miejsce
Stronghold 1 - 4 Miejsce
Stronghold Krzyżowiec - 5 Miejsce
 
 
Elite 
Wolny chłop

Posty: 57
Skąd: Piaseczno
Medale: Brak

Wysłany: 18 Maj 09, 22:58   

Samir napisał/a:
Na początek chciałbym przeprosić za odgrzewanie przysłowiowego "kotleta", ale muszę coś na ten temat napisać. Mianowicie na starym forum jeździłem po Crusku Ex, ale zdecydowanie zmieniam zdanie na temat tej gry. Panowie w tej grze za najważniejszy cel postawiono zniesienie limitu. Dodanie mocy tak jak Odyn mówił ma na celu wspomóc nas w wielu bitwach. De facto irytuje fakt, że np. Lwie serce tworzy arabów. Jednakże ta gra znowu zyskuje gdy wklejamy stare mapki z cruska i pobrane przez nas z różnych stron. Wtedy mamy te moce (kto nam każe z nich korzystać) nie ma tych śmiesznych auto produkujących koszarów ;) . Zyskujemy tylko brak limitu który pozwala nam na grę nawet do 8 graczy (boty) bez limitu wojsk ;) . Zauważcie, że w tej grze mamy wybór. albo robimy wielką bitwę wspomagając się mocami, albo też nie bądź wybieramy tradycyjną metodę gry wklejając stare mapy i grając bez obaw, że powstanie nam limit na wojska :P .
Pozdrawiam ;)


O WYPAS!!! I tylko dlatego jeszcze dzis kupie Extreme. Pozdro.
 
 
mysz1009 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 7
Medale: Brak

Wysłany: 19 Maj 09, 15:12   

mi się podoba a zwłaszcza te kamienie tylko długo się ładuje
 
 
 
Samir 
Wędrowiec

Wiek: 33
Posty: 17
Skąd: Kołobrzeg
Medale: Brak

Wysłany: 19 Maj 09, 16:29   

mysz1009 napisał/a:
mi się podoba a zwłaszcza te kamienie tylko długo się ładuje


Te moce są fajne tylko na początku, gdy ktoś dosyć wolno sie rozbudowuje, a wrogowie nie śpią oraz gdy gramy kampanię extreme lub na mapkach extreme. Po wklejeniu mapek z Cruska wykorzystanie mocy spada całkowicie do 0!
 
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 21 Maj 09, 15:49   

Z paska mocy tylko w trudnych sytuacjach używam, głównie kaska, lub rycerze.

Kamieni oraz strzał nie używam, bo moim zdaniem jest za łatwo wtedy.
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
strongal 
Wędrowiec


Wiek: 30
Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 28 Czerwiec 09, 13:46   

Mi pasek mocy nie przeszkadza. Czasem jak nie mogę sobie z czymś poradzić to użyję go.
 
 
 
intel005 
Mieszczanin


Gra w: Strongold Crusader, Stronghold Legends
Posty: 103
Medale: Brak

Wysłany: 21 Październik 09, 13:11   

Ja trochę odświeżę temat. Pasek moce według mnie jest jak najbardziej na miejscu. Gdy ma się problemy z misją to można go użyć, by sobie ułatwić rozgrywkę.
 
 
Piotrek 
Burżuj


Wiek: 24
Posty: 188
Skąd: Syców
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 5/3/3
Wysłany: 24 Styczeń 10, 11:48   

Mi ten pasek moc mi się w ogule nie podoba, może jeszcze wrzucą fruwające łuczniki albo coś podobnego.
Dla mnie dno...
 
 
 
davis140 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 28
Posty: 127
Skąd: Jaświly
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 10, 07:10   

Ja i tak z tego paska mocy nie korzystam, ale denerwują mnie te auto-koszary (szczególnie te po stronie wroga):D Dlatego korzystam ze starych mapek Crusadera, tak jak mówił to Samir
 
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 29
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 10, 09:01   

Mnie się pasek mocy bardzo nie podoba. Jeszcze jeden krok i dodadzą magię... Nie, to straszny niewypał. Zamiast tego paska mocy mogli dodać coś innego - na przykład specjalne ataki dla poszczególnych jednostek (np. szał bojowy dla włóczników czy coś takiego).
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz