ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Prawdziwa Historia Twierdzy: próby audio
Autor Wiadomość
Al Ganonim 
Zasłużony

Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 2 Maj 20, 17:00   Prawdziwa Historia Twierdzy: próby audio

Cześć,

Postanowiłem zrobić coś nowego i chwyciłem za mikrofon :) . Pomyślałem, że fajnie by było mieć czytaną wersję Prawdziwej Historii Twierdzy. Ponieważ jednak nie mam (jeszcze) zgody autorów wszystkich części opowiadania, zacząłem od nagrania początku, którego autorem jestem ja sam.

Poniższe nagranie jest moim pierwszym nagraniem kombinowanym. Powstało ono jakąś godzinę temu. Uwagi mile widziane ;) . Możliwe że kiedyś wezmę się za resztę Prawdziwej Historii.

Link jest tutaj: https://soundcloud.com/user-903859675/prawdziwa-historia-twierdzy-czesc-pierwsza-preludium-do-walki

-----

edit:

Wrzuciłem go też na youtube :)

https://youtu.be/QFPsw-axdD8

Pozdrowienia!
_________________
WarlikeCrusader
25.11.2006 15.32.00
Tak teraz spotkanie Ala na forum to prawdziwy rarytas.
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 10 Maj 20, 14:52   

Fajne, nie znałem wcześniej. Ładny głos.

Widzę, że jest w tekście parę błędów językowych (w pierwszej części narzuca się "dzięki skutecznemu planu" zamiast "planowi"). Być może autorzy nie pogniewaliby się, gdyby takie były poprawione na nagraniu.
 
 
Nidor 
Burżuj

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 11 Maj 20, 18:02   

Bardzo ciekawy głos, wpasowuje się do takich średniowiecznych kilmatów :-) . Nawet nie wiedziałem, że jest takie coś jak "Prawdziwa Historia Twierdzy". Tyle lat, a dalej można odkryć coś nowego...
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 28 Marzec 21, 14:49   

Świetna sprawa! Masz świetny głos do opowiadania historii w takich klimatach. Do tego dobrze spasowane jest też delikatne tło muzyczne. Nie jestem fanem słuchowisk (wolę czytać), jednak tego słucha się naprawdę dobrze i może w końcu zapoznam się dzięki temu z ową Prawdziwą Historią Twierdzy, której do tej pory jakoś nie przeczytałem. Także zachęcam do dalszego nagrywania, czekam! :D

PS. Widzę również dwa filmiki na YT o gwiazdach. Nie wiem, czy to Cię zmartwi czy ucieszy, ale na razie dokończenie Prawdziwej Historii Twierdzy musi im ustąpić :D . Zawsze ciekawiły mnie gwiazdy, ich ułożenie na niebie itp. Szkoda, że obecnie nie ma mnie w domu rodzinnym, gdzie mam lepszy widok na niebo i mniej świateł dookoła, ale może na święta uda mi się znaleźć wszystkie gwiazdy, które omawiasz, bo do tej pory znałem tylko "Wielki i Mały Wóz", a z gwiazd Gwiazdę Polarną :) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz