ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
W co teraz gracie?
Autor Wiadomość
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 14 Lipiec 16, 17:48   

Poza odświeżeniem Strongholda, gram ostatnio w Wiedźmina (wczoraj kupiłem najnowszy dodatek ;) ), Heroes of Might and Magic III (jak przez większość życia), jakiś czas temu siedziałem też w Gothicu i Settlers. W najbliższym czasie planuję wreszcie odpalić Skyrima. Jak chodzi o gry internetowe, to niedawno grałem w Neverwinter, a obecnie pocinam sobie nieco w Plemiona :p .
 
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 14 Lipiec 16, 22:09   

Hmmm, to może i ja się wypowiem.

Czasem, pomimo, że większość czasu na kompie spędzam programując to odpalę na godzinkę lub dwie Crypt of the NecroDancer - z gatunku prostych do nauczenia się, ale trudnych do wymasterowania. Naprawdę polecam, szczególnie, że główny OST gry został zremiksowany przez kilka osób na różne style muzyczne, więc wątpię, by komukolwiek przeszkadzała muzyka - każdy remiks jest dostępny w podstawowej grze na Steamie, nie potrzeba DLC (bo ich nie ma, jedynie można kupić właśnie OST).
A co najważniejsze, nie nudzi się, a każdą postacią gra się troche inaczej, więc nie ma uniwersalnej taktyki.
I to w zasadzie jedyna gra w którą aktualnie gram, wyłapana na letniej promocji.
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Witek89 
Wędrowiec


Wiek: 34
Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 26 Wrzesień 18, 11:54   

Obecnie w kilka gier akcji, które na maxa mnie wciągnęły - https://grynaprzegladarke.net/akcja/ Gram zazwyczaj tutaj i w: War Thunder, Star Conflict i Total War: Arena. Mi spodobało się akurat to, nie wiem jakie Wy macie gusta, ale te gry dla mnie są jednymi z lepszych w tej kategorii.
_________________
Władca Smoków
 
 
kapifili 
Mieszczanin


Gra w: Wszystkie Strongholdy i nie tylko
Wiek: 22
Posty: 123
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 4 Listopad 18, 16:25   

Większość czasu, który teraz spędzam na graniu wykorzystuję przy Gwincie, w którego już prawie od 2 lat jestem wciągnięty po uszy :P
Gram także w nowy twór CDPR, czyli Wojnę Krwi ;)
Oczywiście grana jest także nowa FIFA 19.
Przy okazji odświeżam sobie starego, dobrego Gothica.
_________________
"Zło to zło. Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. [...] Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."
- Andrzej Sapkowski, Ostatnie Życzenie

Chwała Twierdzy!
 
 
Witek89 
Wędrowiec


Wiek: 34
Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 10 Grudzień 18, 12:40   

Teraz cisnę gry strategiczne https://grynaprzegladarke.net/strategiczne/ Mam nadzieję, że ktoś też tam znajdzie tytuły, które mu się spodobają :D
_________________
Władca Smoków
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz