ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Homosie, pedały i środowisko LGBT
Autor Wiadomość
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 10 Wrzesień 16, 22:18   

Banshee napisał/a:
Uczysz się na przyrke a w sąsiednim pokoju twoi tatusiowie wyprawiają to i owo

Threeth napisał/a:
Inną kwestią jest to, że większość krytyki sprowadza się mniej więcej do czegoś takiego "yyy to takie sprzeczne z naturom ludzkom", "yyy pedały sie zapinajom w dópe, OBRZYDLIWEE, PARSZYWE WYNATUŻENIA"(co ciekawe seks lesbijski jakoś nie wywołuje takich emocji). Nikt nie próbuje nawet zrozumieć problemu w sferze emocjonalnej, tylko od dyskusja schodzi na coś w stylu w.w.


A jak mamusia z tatusiem to ok?
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Wrzesień 16, 22:28   

A co? Nie? Nie chciałbyś mieć rodzeństwa? Dla ciebie nie ma roznicy jak sie rucha 2 pedałów i malzenstwo? Koncze dyskusje z taką biedą umysłową.
_________________
Andrzej Breivik
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 10 Wrzesień 16, 22:31   

Wjazd ad perosnam po raz 2, huh. Myślę, że wolałbym mieć dwóch tatusiów i mieć jakieś perspektywy na przyszłość, niż spędzić życie w domu dziecka.

BTW.
Cytat:
Ale jakie nakręcanie spiny. Czysty spokój. Po prostu chciałbym podyskutować
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Wrzesień 16, 22:37   

A ty podobno się bawisz, jakoś tego nie widać . Ja jestem spokojny. Widac dla ciebie nie ma roznicy jak pieprzy sie 2 pedziow czy malzenstwo. Szczerze ci wspolczuje, ale jedyne co mozesz odpisać to płakać że wjezdzam ad personam. Ad sronam, tak wjezdzam bo jestes nieudacznikiem. Odpowiada ci taka wersja? Jesli nie to przykro mi :) .
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 10 Wrzesień 16, 22:42   

Poważni ludzie dyskutują zazwyczaj w schemacie: Argument -> kontrargument, a nie argument -> obrażanie współrozmówcy.

P.S. Bawię się doskonale. :)
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Wrzesień 16, 22:44   

To swietnie ze sie bawisz, ale nie widac tego bo jedyne co widac to ból dupy.

Nie odpowiedziales mi na pytanie nadal, czy jest dla ciebie roznica miedzy pieprzeniem sie 2 pedziow a malzenstwa. Czyli mam rozumiec, ze dla ciebie to to samo? Bo tak mozna to wywnioskowac po milczeniu i poprzednim poscie.
_________________
Andrzej Breivik
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 10 Wrzesień 16, 22:45   

Banshee zbyt długo tu na forum z takim nastawieniem nie pobędziesz, ot taka porada od bardziej doświadczonego forumowicza. Myślę, iż nie powinieneś najeżdżać na inną osobę tylko dlatego, że ma inny pogląd na daną sprawę ;) Chyba tak nie robisz w na co dzień w stosunku do kolegów, potencjalnych rozmówców, co nie ?

EDIT: Co do tematu, uważam, że nie małżeństwo homoseksualne nie powinno mieć możliwości adopcji szczególnie mniejszego dziecka, ale też każdego innego. Chyba musiałby być naprawdę jakiś poważny argument, żeby pozwolić na coś takiego.
Ostatnio zmieniony przez Erek 10 Wrzesień 16, 22:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Wrzesień 16, 22:47   

Nie, ale jesli ktos mowi takie kompletne bzdury to wjezdzam na niego na calej rozciaglosci, jesli ktos jednak uzywa logicznych argumentow to zawsze z nim rozmawiam. Jak mozna traktowac powaznie kogos dla kogo posiadanie 2 ojcow jest ok?

Skoro nie pobędę, to forum zapadnie znowu w spiaczke i tak juz pozostanie, stronghold upadaa bo gra coraz mniej osób , crusader na multi to utrzymywał bo był pojedynki klanow, teraz odswiezyla by to tylko jakas na prawde super nowa wersja typu stronghold legends 2 z genialną grafiką. A takie tematy rozruszaja forum.
_________________
Andrzej Breivik
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 10 Wrzesień 16, 22:52   

Mnie chodzi o to, że prawdopodobnie w większości przypadków lepiej jest mieć dwóch tatusiów/mamusie, niż nie mieć rodziców wcale.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 10 Wrzesień 16, 22:52   

Cieszę się, że chcesz jakoś rozruszać to forum rozmawiając na dane tematy, ale jednak nie może to się odbywać w taki sposób. Chyba nie potrzebujemy tu żadnych spin i kłótni. Myślę, że dany rozmówca chętniej rozwiałby Twoje wątpliwości, gdybyś zapytał "Dlaczego tak myślisz", a nie coś typu "Ale jak możesz tak w ogóle myśleć, przecież to nienormalne, ty idioto!"
 
 
CebulakV1 
Wolny chłop


Wiek: 76
Posty: 89
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 14/3/3
Wysłany: 10 Wrzesień 16, 23:01   

Jestem w szoku po tym co tutaj przeczytałem.Threeth naprawdę nie sądziłem że jesteś aż takim lewakiem,tęczowym w dodatku(a tęczowy jest dużo gorszy niż czerwony).
_________________
CZERWONYM ŚMIERĆ!!
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 10 Wrzesień 16, 23:18   

BTW. w żadnym miejscu nie napisałem, że posiadanie homoseksualnych rodziców jest normalne, tylko że lepsze od nieposiadania żadnych. Bo z tego co widzę, to kolega Banshee ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 11 Wrzesień 16, 10:10   

Erek napisał/a:
Cieszę się, że chcesz jakoś rozruszać to forum rozmawiając na dane tematy, ale jednak nie może to się odbywać w taki sposób. Chyba nie potrzebujemy tu żadnych spin i kłótni. Myślę, że dany rozmówca chętniej rozwiałby Twoje wątpliwości, gdybyś zapytał "Dlaczego tak myślisz", a nie coś typu "Ale jak możesz tak w ogóle myśleć, przecież to nienormalne, ty idioto!"


Głupoty sie nie toleruje.




Treeth ty teraz nie pieprz głupot i sie nie bron bo sie nie wybronisz. Wczesniej sie zapytałem czy jak 2 twoich ojcow sie pieprzy za sciana to jest ok a ty odpisales: a jak mamusia z tatusia to ok?

No oczywiscie ze ok? Jesli dla ciebie to nie jest ok to widocznie jestes masakrycznym suchoklatesem albo w druga strone czyli grubasem i mozesz tylko sobie zjezdzac na recznym.
_________________
Andrzej Breivik
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 11 Wrzesień 16, 10:32   

Banshee napisał/a:
Erek napisał/a:
Cieszę się, że chcesz jakoś rozruszać to forum rozmawiając na dane tematy, ale jednak nie może to się odbywać w taki sposób. Chyba nie potrzebujemy tu żadnych spin i kłótni. Myślę, że dany rozmówca chętniej rozwiałby Twoje wątpliwości, gdybyś zapytał "Dlaczego tak myślisz", a nie coś typu "Ale jak możesz tak w ogóle myśleć, przecież to nienormalne, ty idioto!"


Głupoty sie nie toleruje.



Chamstwa też, zwłaszcza na tym forum ;) To jest tylko jego zdanie i jeśli tak myśli, to nic wam do tego. Rozmowa ma to do tego, że każdy może przedstawić swoją myśl lub pogląd na daną sprawę. Na pocieszenie mogę Wam powiedzieć, że to nie Threeth będzie decydował, czy dziecko będzie miało rodziców homosiów, czy nie ;)

EDIT: Zacytuję tu też 2. punkt naszego regulaminu, którego zapewne nie do końca znasz/nie przestrzegasz: "2. Forum jest miejscem rozmów oraz wymiany poglądów. Nie wolno na nim wyzywać, prowokować, obrażać innych osób oraz ich światopoglądu, przekonań i uczuć religijnych."
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 11 Wrzesień 16, 11:08   

Banshee, a jeśli Ci powiem, że popełniłeś błąd przy dedukcji w sprawie Treeth'a ?
Treeth napisał/a:
Treeth ty teraz nie pieprz głupot i sie nie bron bo sie nie wybronisz. Wczesniej sie zapytałem czy jak 2 twoich ojcow sie pieprzy za sciana to jest ok a ty odpisales: a jak mamusia z tatusia to ok?

Treeth nigdzie nie mówił o znaku równości, zwrócił uwagę, że z perspektywy dziecka, odbywanie stosunku przez rodziców za ścianą, może to być problematyczną sytuacją. ( ja to tak zrozumiałem )
Najłatwiej jest też gadać o wielu sytuacjach, których się nie przeżyło, bazując na swoim obecnym punkcie siedzenia. Nie jesteś dzieckiem z domu dziecka, więc nie wiesz, co niektóre dzieci przeżywają. Ja też nie wiem, ale z zasłyszanych relacji stwierdzam, że niektórym dzieciom bardzo doskwiera brak najbliższych. ( różne są też domy dziecka i dzieci w nich żyjące ) Myślę, że teoretycznie brak takiej miłości ( rodzica do dziecka ), mógłby być zaspokojony przez parę homoseksualną. Praktycznie rzecz biorąc, utrwalić to może złe wzorce w dziecku i jestem zupełnym przeciwnikiem takiego rozwiązania. Mimo bycia przeciwnikiem czegoś, trzeba rozważać problem wielopłaszczyznowo.

Dodam jeszcze to, że prawa człowieka dają każdemu człowiekowi prawo do życia i osiągania szczęścia, o ile nie godzi to w wolność drugiego człowieka. Można się spierać, czy obrzydzenie to zakłócenie wolności, czy nie, ale to już trochę inna sprawa.

Wydaje mi się też, że katolicy mają miłować bliźniego, jak siebie samego. Jasne, mają go napominać, gdy zbłądzi, ale nie mają prawa odmawiać mu praw ludzkich lub traktować jako podczłowieka. Jak mawiał św. Augustyn: Kochaj grzesznika, nienawidź grzechu. Zabijając grzesznika, odmawia się mu możliwości nawrócenia. Tu pojawia się głęboki dysonans, jeśli chodzi o kwestię kary śmierci. Z jednej strony krew się we mnie gotuje, gdy słyszę o jakichś plugawych przestępstwach, a z drugiej strony nie wiem, czy mając na uwadze powyższe or moje sumienie, miałbym wystarczająco dużo odwagi, by samemu wykonać wyrok.


PS Najchętniej zaorałbym ten wątek i zasypał solą, ale temat jest trudny i emocje na pewno biorą górę. Pozostawiam tę nierozwiązaną kwestię do czasu wypracowania adekwatnego do niej rozwiązania.

PPS Banshee, gwarantuje Ci, że z forum nic się nie stanie, jeśli wpadnie w letarg, także bez "szantażyków" proszę :)
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 11 Wrzesień 16, 16:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz