ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Homosie, pedały i środowisko LGBT
Autor Wiadomość
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Wrzesień 16, 09:03   

A kogo obchodzą mapy do strongholda? Mapy? Serio? A te sztuczki edytoskie to w ogóle szkoda gadać. Popularnosc strongholda była jaka była dzięki multiplayerom, pojedynkom klanów itd. a nie jakimś zabawom w edytorze map.


Żadny z tematów nie jest prowokacją, a przyda się dyskusja na takie tematy. Temat o p. Andrzeju Breiviku jest śmiertelnie poważny, ten tak samo. To są poważne tematy.



https://www.youtube.com/watch?v=rIlbYLEdZVo

Prawdziwy ksiądz a nie jakiś podrabianiec.
_________________
Andrzej Breivik
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 10 Wrzesień 16, 12:02   

Cytat:
Przecież tak Pan Jezus powiedział.

Śmiem wątpić, że w Księdze Kapłańskiej Jezus mówił cokolwiek.

Cytat:
A kogo obchodzą mapy do strongholda? Mapy? Serio? A te sztuczki edytoskie to w ogóle szkoda gadać.

Meh.

Cytat:
Żadny z tematów nie jest prowokacją, a przyda się dyskusja na takie tematy. Temat o p. Andrzeju Breiviku jest śmiertelnie poważny, ten tak samo. To są poważne tematy.

Tematy są poważne, ale sposób wypowiedzi niektórych ludzi już nie.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Kacper 
Moderator
widzi wszystko.


Gra w: Stronghold 1
Posty: 429
Medale: Brak

Wysłany: 10 Wrzesień 16, 12:06   

Banshee napisał/a:
https://www.youtube.com/watch?v=rIlbYLEdZVo

Prawdziwy ksiądz a nie jakiś podrabianiec.


Jako moderator w tym przypadku powstrzymam się od udziału od dyskusji w tym (wyjątkowo gorącym) temacie. Ale pragnę zwrócić uwagę, że ksiądz na filmie nie jest kapłanem katolickim, tylko sedewakantystą. To ks. Rafał Trytek.
_________________
I znowu polski rycerz dumnie
podejmie złotą rękawicę.
Widziałem ją w blaszanej trumnie,
gdzie wróg rozbitą miał przyłbicę.
Gustaw Kodrąb 1941
 
 
kapifili 
Mieszczanin


Gra w: Wszystkie Strongholdy i nie tylko
Wiek: 22
Posty: 123
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 10 Wrzesień 16, 12:18   

Zgadzam się Threeth, również zauważyłem, że ostatnio pojawili się nowi użytkownicy prowokujący innych.

Dodam tylko, że kojarzę jednego homoseksualistę. Zawsze nosi ze sobą torebkę, jakieś niemęskie ubrania... Według mnie takie zachowanie odbiega od normy. I nie jest on transwestytą.

Banshee napisał/a:
A kogo obchodzą mapy do strongholda? Mapy? Serio? A te sztuczki edytoskie to w ogóle szkoda gadać. Popularnosc strongholda była jaka była dzięki multiplayerom, pojedynkom klanów itd. a nie jakimś zabawom w edytorze map.

A ja myślę, że mapy bardzo dużo dały. Nie chce mi się grać cały czas na tych samych terenach, bo po 13 latach gry "zaczynają" się nudzić. Twierdza, dzięki edytorowi map zyskała ogromną ilość prestiżu i zainteresowania graczy.
_________________
"Zło to zło. Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. [...] Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."
- Andrzej Sapkowski, Ostatnie Życzenie

Chwała Twierdzy!
 
 
CebulakV1 
Wolny chłop


Wiek: 76
Posty: 89
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 14/3/3
Wysłany: 10 Wrzesień 16, 12:46   

Co ciekawe KK nie zabrania współżyć dwóm kobietom,nie znalazłem tutaj:
Kod:
http://www.duchprawdy.com/biblia_o_homoseksualizmie.htm
ani 1 cytatu odnoszącego się do tego.Czyli tak jak powiedziałem wcześniej ,widocznie nie jest to aż tak obrzydliwe,temat wyczerpany.
_________________
CZERWONYM ŚMIERĆ!!
 
 
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Wrzesień 16, 13:04   

Oczywiscie tworzenie map na multiplayer było kluczem bo to dzięki nim było słynne 2v2 low res, K@W The Contest i setki innych, ale czy o tamtych mapach mówiło się i podniecalo sie sztuczkami edytorskimi? NIE.


Kosciol Katolicki na przestrzeni ostatnich lat stał się mocno pokojowy i otwarty na politykę multi-kulti, a to niedobrze. Powinnismy powrocic do tych pieknych czasów krucjat przeciwko muzułmanom. Papież Franek to podejrzany lewak.
_________________
Andrzej Breivik
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 10 Wrzesień 16, 13:12   

Znalazłeś magiczny post który pojawia się raz na 20 lat życia forum
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
Ostatnio zmieniony przez DarnokOk 24 Lipiec 20, 19:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Wrzesień 16, 13:52   

Ale pan Cebularz nie mówił, że mu się to podoba, tylko że nie obrzydza go to tak jak pedalstwo.

Nikt nie rodzi się homosiem, to schorzenie nabyte przez jakieś głupie ideały, obrzydliwe komiksy w szkołach o 2 pingwinkach wysiadujących jajo...

Co ciekawe, homoseksualizm wśród zwierząt istnieje (ale homoseksualizm to tutaj nazwa umowna, bo tak na prawde nie wiadomo po co zwierzętom niektóre te zachowania- nie będę ich opisywał, jak ktoś chce to sobie poczyta) ale człowiek to też zwierze. Parady powinny być radykalnie zwalczane jako dewiacja seksualna, może powrócimy do tych pięknych czasów średniowiecza.


Oczywiście że krucjata sama w sobie nie jest humanitarna. Ale humanitaryzm to pojęcie stworzone przez lewackich pacyfistów. Nie możemy dać się wybić tym degeneratom, całe szczęście że jego ekscelencja Włodzimierz Putin zacnie ich tam bombarduje, muzułmanie (a już na pewno ci radykalni) powinni być usunięci z powierzchni ziemi, przecież ich religia i Koran wprost mówi żeby walczyć z niewiernymi i ich zabijać bo za to dostaną ruchanie w raju. Czego tu nie rozumieć? Ich kultura to kultura podludzka.
 
 
CebulakV1 
Wolny chłop


Wiek: 76
Posty: 89
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 14/3/3
Wysłany: 10 Wrzesień 16, 14:47   

Ja tylko napisałem że KK nie mówi nic na temat lesbijek. Tak samo jak np nie zabrania kobiecie pożądać czyjegoś męża(tak Pan Janusz powiedział) Próbujesz przekręcać moją wypowiedź że mi się to podoba.Napisałem że to jest mimo wszystko mniej obrzydzające ,jak np idą dwie kobiety i trzymają się za rękę.Bo kobiety trzeba trochę traktować jak dzieci być bardziej dla nich wyrozumiałym ,chociażby dlatego że statystycznie są mniej inteligentne. Czego tutaj nie rozumiesz?Co do marszów homosiów i adopcji przez nich dzieci to nawet się będę się wypowiadał.
_________________
CZERWONYM ŚMIERĆ!!
 
 
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Wrzesień 16, 16:47   

Jest różnica między homosiem (który ma takie i inne upodobania- nie ukrywam brzydzi mnie to w cholere ale mam to gdzieś) a tfu gejem, który obnosi sie z tym, wychodzi na parady. Co jest po prostu niedorzeczne. Czego oni chcą? Chcą równych praw? Otóż mniejszość jest dlatego mniejszością że ma się dostosować do tego co panuje w kraju a nie przewracać ten kraj do góry nogami, są setki innych ważniejszych problemów a oni domagaja sie żeby rząd zajmował się związkami pedalskimi itd. Nie ma zgody na takie pedalstwo. Jakoś onanista nie domaga się uznania związku z jego ręką za małżeństwo.
_________________
Andrzej Breivik
 
 
CebulakV1 
Wolny chłop


Wiek: 76
Posty: 89
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 14/3/3
Wysłany: 10 Wrzesień 16, 17:04   

Banshee napisał/a:
Jest różnica między homosiem (który ma takie i inne upodobania- nie ukrywam brzydzi mnie to w cholere ale mam to gdzieś) a tfu gejem, który obnosi sie z tym, wychodzi na parady. Co jest po prostu niedorzeczne. Czego oni chcą? Chcą równych praw? Otóż mniejszość jest dlatego mniejszością że ma się dostosować do tego co panuje w kraju a nie przewracać ten kraj do góry nogami, są setki innych ważniejszych problemów a oni domagaja sie żeby rząd zajmował się związkami pedalskimi itd. Nie ma zgody na takie pedalstwo. Jakoś onanista nie domaga się uznania związku z jego ręką za małżeństwo.


Widać nauki cyborga Ozjasza nie poszły na marne :-D
_________________
CZERWONYM ŚMIERĆ!!
 
 
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Wrzesień 16, 17:26   

O tej mniejszosci doskonale wyjątkowo wypowiedział się Leszke

https://www.youtube.com/watch?v=BsNqORI78JU
_________________
Andrzej Breivik
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 10 Wrzesień 16, 18:06   

DarnokOk napisał/a:
Banshee - powrócić do krucjat... Czym wtedy różnisz się od radykalnych Islamistów? Wiadomo - trzeba to zwalczać, ale bez przesady. Sam powinieneś wiedzieć, że władze kościoła katolickiego obecnie żałują, że ich poprzednicy dopuścili się takich grabieży, morderstw i gwałtów w imię Boga - paradoksalne z obecnego punktu widzenia; no ale w Europie brakowało też już bogactw i ziem dla biednych rycerzy, i jakoś musieli zarobić. Chyba, że KK nie żałuje krucjat - proszę wtedy o źródło.

Ale co Ty masz do krucjat - wojen prowadzonych w obronie chrześcijaństwa, do których zachęcali liczni papieże i święci i które walnie przyczyniły się do powstania tożsamości europejskiej jako takiej? Obarczanie Kościoła winą za wszystkie poczynania panów feudalnych stojących jeszcze jedną nogą w świecie pogaństwa też nie jest zbyt sprawiedliwe. Jeśli chodzi o źródło, to tutaj odpowiedzialność za zapewnienie go leży na Twoich barkach(gdybyś stwierdził, że Kościół żałuje nierozpoczęcia programu kosmicznego z siedzibą w Rzymie w V wieku, to nie potrafiłbym przecież wykazać źródła zaprzeczającego takiej tezie, jak absurdalna by ona nie była) i raczej trudno będzie Ci je znaleźć, bo prywatne opinie wiernych nie wyrażają stanowiska Kościoła, zaś o krucjatach żaden z papieży nie wypowiadał się chyba jeszcze ex cathedra.
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 10 Wrzesień 16, 19:45   

W temacie adopcji przez pary homoseksualne dostrzegam pewien problem, bo z jednej strony nie jest to normalna rodzina, taka do jakiej nasze społeczeństwo jest przyzwyczajone i pewnie mogłoby się to wiązać z jakimś prześladowaniem w szkole etc. Patrząc jednak z drugiej strony, czy życie w takiej rodzinie nie byłoby lepsze niż spędzenie całej młodości w domu dziecka? Myślę, że taka rodzina jest i tak lepsza niż jakikolwiek brak rodziny.

BTW. osobiście uważam, że stwierdzenie tego, czy homoseksualizm jest schorzeniem, albo nie nie leży w naszych kompetencjach. Bo zazwyczaj, jak ktoś wypowiada się w temacie w którym nie ma odpowiedniego przygotowanie merytorycznego, to może dojść do dziwnych wniosków, a potem inni ludzie, którzy nie wiedzą o co chodzi powtarzają to dalej i potem dochodzi do takiej sytuacji, że ktoś się zastanawia nad tym, czy Ziemia jest płaska

PS
Cytat:
Choć teraz mainstream chce wmówić że jest to normalna rzecz.
No bo, jeśli brać pod uwagę naukę biologii, gatunek chce się utrzymać na planecie. A w ten sposób na pewno nie dąży do przetrwania.


Gatunek ludzki w swoich działaniach dawno przestał ograniczać się tylko do tego, co służy jedynie prztrwaniu, gdyby ta kwestia była jedynym motorem działań ludzkich, to wiele rzeczy nie miałoby sensu bytu.

Inną kwestią jest to, że większość krytyki sprowadza się mniej więcej do czegoś takiego "yyy to takie sprzeczne z naturom ludzkom", "yyy pedały sie zapinajom w dópe, OBRZYDLIWEE, PARSZYWE WYNATUŻENIA"(co ciekawe seks lesbijski jakoś nie wywołuje takich emocji). Nikt nie próbuje nawet zrozumieć problemu w sferze emocjonalnej, tylko od dyskusja schodzi na coś w stylu w.w.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Wrzesień 16, 21:24   

Bo jesli ktos sie z tym obnosi to nie czuje powodu do wstydu i najwyraźniej nie chce sie z tego leczyć, więc zasługuje na jechanie po nim bo szkodzi sobie i osobom w twoim otoczeniu.

Wolałbyś mieć 2 ojców niż mieszkać w domu dziecka? W dodatku szansa że nie znalazłbyś kogokolwiek z rodziny (wujka,ciotke,babke,dziadka kto choć w najmniejszym stopniu by się zainteresował spadkobiercą) jest prawie że znikoma. Jeśli tak, to szczerze ci współczuje. Uczysz się na przyrke a w sąsiednim pokoju twoi tatusiowie wyprawiają to i owo.
_________________
Andrzej Breivik
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz