ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Andrzej Breivik
Autor Wiadomość
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 8 Wrzesień 16, 18:39   Andrzej Breivik

Anders Breivik- norweski bohater narodowy, działacz patriotyczny i narodowy. Zasłynął z 2 unieszkodliwień lewackich polityków, pod siedzibą premiera Norwegii oraz na wyspie Utøya gdzie swój obóz miała młodzieżowa czerwona partia pracy. Ponadto męczennik marksistowskiego zła, które katuje go w więzieniu w którym nie ma warunków bytu godnych praw człowieka, na Play Station jest w stanie zagrać tylko w Raymana i nie widuje się z znajomymi tak często, jak to potrzebne do normalnego funkcjonowania.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini Tuo da gloriam!


Ma u mnie wieczny szacunek, jeśli ktoś nie wie dlaczego ten człowiek zasługuje na szacunek to najwyraźniej nie myśli jeszcze logicznie.
 
 
CebulakV1 
Wolny chłop


Wiek: 76
Posty: 89
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 14/3/3
Wysłany: 10 Wrzesień 16, 04:03   

Wielki człowiek, patriota, filantrop, myśliciel i filozof. Prawdziwy mąż stanu, można wręcz rzec: człowiek, który wyprzedził własną epokę.
_________________
CZERWONYM ŚMIERĆ!!
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 10 Wrzesień 16, 12:19   

>Dział Na poważnie
>Wasze posty

Naprawdę; jeśli chcecie zacząć rozmowę na poważny temat, to zachowujcie się adekwatnie. Ja wiem, że jest to sarkazm; ale tak to można sobie pisać na prywatnych czatach do ziomków. Cieszcie się, że nikt z waszych rodzin nie ucierpiał przez tego człowieka, bo wtedy na pewno nie byłoby wam do śmiechu.

Jeśli chcecie zacząć jakąkolwiek wymianę zdań na poziomie, to czekam. Można np. poruszyć idiotyzm systemu karnego jego kraju i brak powszechnego dostępu do broni. (tzn. chyba go nie ma?)

A jeśli nie zaczniecie nic konstruktywnego, to nikt już nie odpisze.
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
CebulakV1 
Wolny chłop


Wiek: 76
Posty: 89
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 14/3/3
Wysłany: 10 Wrzesień 16, 13:14   

DarnokOk napisał/a:

Jeśli chcecie zacząć jakąkolwiek wymianę zdań na poziomie, to czekam. Można np. poruszyć idiotyzm systemu karnego jego kraju i brak powszechnego dostępu do broni. (tzn. chyba go nie ma?)


Jaki idiotyzm?Pan Andrzej Breivik słusznie wygrał.Słuszny i sprawiedliwy wyrok sądu.A co z hasłem "Czerwonym śmierć" wygłoszonym przez pewnego wolnorynkowego cyborga o masońskich powiązaniach Ozjasza Goldberga?
_________________
CZERWONYM ŚMIERĆ!!
 
 
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Wrzesień 16, 13:46   

Ale jaki sarkazm. To wszystko prawda. Ten obóz młodzieżowy Partii Pracy zapraszał imigrantów, tych śmieci ludzkich którzy chcą tylko siedzieć na socjalu, gwałcić, rabować, kraść. W dzisiejszych czasach ten kto propaguje politykę multi-kulti jest po prostu antypatriotą i zasługuje na wszystko co najgorsze. Wielce czcigodny Andrzej Breivik słusznie powiedział, że to nie wina imigrantów że są zapraszani, tylko wina tych co zapraszają- więc to ich ukarał. Może nieco zbyt radykalnie ale przynajmniej skutecznie. Teraz ośmiesza totalnie lewackie rządy, on przecież wiedział co robi. Wiedział dokładnie jak będzie igrał z wymiarem sprawiedliwości i więzieniami, żyje tam jak król, i jeszcze pozywa władze Norweskie za nieludzkie traktowanie, jak dla mnie jest to idealny przykład osoby która dba o swój kraj, przecież dzięki temu miliony osób zorientowało się jak bardzo na mózg upadły lewicowe rządy na świecie, lewica w obecnym stanie to po prostu antypatriotyzm i antyludzkość, doskonałym przykładem ameby umysłowej jest utrudnianie dostępu do legalnej broni zwykłym obywatelom w obliczu zamachów terrorystycznych, no przecież to jest totalny żart. Ja jestem mu dozgonnie wdzięczny za uświadomienie jakim bagnem jest dzisiejsza zniewieściała Europa, bohater na skalę światową, wielki myśliciel, działacz patriotyczny. Jedyna lewica jaką szanuję to Andrzej Lepper.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz