ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Stronghold Legends: Steam Edition

Czy kupisz steamową wersję gry Twierdza Legendy?
Tak
0%
 0%  [ 0 ]
Nie
100%
 100%  [ 8 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 8

Autor Wiadomość
kapifili 
Mieszczanin


Gra w: Wszystkie Strongholdy i nie tylko
Wiek: 22
Posty: 123
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 18 Sierpień 16, 13:53   Stronghold Legends: Steam Edition

Wczoraj opublikowany został trailer steamowej wersji gry Twierdza Legendy!
Gra ma ukazać się we wrześniu tego roku. Poprawione zostały efekty wizualne, dodano dodatkową kampanię, nowe mapy i karty kolekcjonerskie. Poza tym będziemy mogli zagrać na multi poprzez Steama. Większych zmian nie ma, a gra będzie kosztowała 20 euro.
Myślę, że lepiej by było, jakby zrobili remaster Twierdzy 2, bo chyba odświeżonej wersji "jednyki" lub pierwszego Krzyżowca się już nie doczekamy. :( Co prawda był patch HD, ale jednak przydałoby się "coś więcej" na starym silniku.

Tu macie link do trailera: https://www.youtube.com/watch?v=ViiNo5nC9j8

Kupujecie? Mnie tam nie widzi się wydawanie 85 złotych na parę usprawnień, w szczególności, że tą grę mam. ;)
_________________
"Zło to zło. Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. [...] Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."
- Andrzej Sapkowski, Ostatnie Życzenie

Chwała Twierdzy!
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 21 Sierpień 16, 23:17   

W sensie, że oni chcą za to pieniądze? Przecież to jest jakiś żart, grafika nadal nie sięga do pięt Gothicowi(a właściwie to nie widzę żadnych różnic w porównaniu z tym, co było w zwykłym SHL), za co właściwie miałbym im płacić? 20 euro za nowe logo?

To jest nawet bardziej żałosne niż ich praktyka wypuszczania nowych Super Extra Ultimate paczek kart do SH Kingdoms z coraz bardziej absurdalnymi bonusami do produkcji/szybkości/siły wszystkiego, co można znaleźć w tej grze.
 
 
kapifili 
Mieszczanin


Gra w: Wszystkie Strongholdy i nie tylko
Wiek: 22
Posty: 123
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 23 Sierpień 16, 13:02   

Zgadzam się. Gra stara (z 2006 r., co z tego, że to remaster) a chcą za nią takich pieniędzy. To powinno kosztować max. 5 euro, w dodatku po wpisaniu cd-keya z wersji pudełkowej, gra powinna się zaktualizować.
_________________
"Zło to zło. Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. [...] Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."
- Andrzej Sapkowski, Ostatnie Życzenie

Chwała Twierdzy!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz