ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Piłka nożna
Autor Wiadomość
Verson 
Wolny chłop

Gra w: GTAV,Heathstone,Farcry3,LOL
Wiek: 22
Posty: 51
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 15, 18:59   

Mam nadzieję na gładkie zwycięstwo :D
 
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 15, 19:06   

@Threeth biorąc pod uwagę dyspozycję naszych bramkarzy, to nie jest to takie złe rozwiązanie :P

[ Dodano: 29 Marzec 15, 22:40 ]
No kurde czemu... Ale tym golem pachniało niestety przez całą drugą połowę :/ Koniec, 1-1

[ Dodano: 6 Kwiecień 15, 20:17 ]
Czy tylko ja mam wrażenie, że Wisła jest klubem, który traci najwięcej przez błędy sędziów? To jest jakaś patologia, że w ostatnich dwóch meczach uznano dwa niepoprawne gole ich rywalom, które zaważyły o losach spotkania. Gdyby nie te błędy, Wisła zamiast 2, zyskałaby 6 punktów... W dodatku były jeszcze liczne potknięcia w sędziowaniu typu: jest rożny dla Wisły, ale bramkarz niech zacznie od bramki.
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 6 Kwiecień 15, 20:30   

Polska liga pod względem sędziowania to jest ogólnie dno, nie tylko w meczach Wisły(np. gole Piecha po 1,5m spalonym w 2 meczach z rzędu), nie wiem co jest z tymi ludźmi w tym sezonie, uwsteczniają się?

Btw.


:D
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Verson 
Wolny chłop

Gra w: GTAV,Heathstone,Farcry3,LOL
Wiek: 22
Posty: 51
Medale: Brak

Wysłany: 7 Kwiecień 15, 12:26   

No cóż liczymy teraz na strate pkt City oraz zwycięstwa Kanonierów ;)

Tak ogólnie Threeth twoja strona ?
 
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 7 Kwiecień 15, 15:26   

ManCity przegrał :D Chodzi Ci o tego screena? Nie, na facebooku znalazłem.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 12 Kwiecień 15, 19:14   

ManCity znwou przegrali :D Genialny mecz, cieszę się jak dziecko ^^ GGMU

[ Dodano: 17 Kwiecień 15, 21:25 ]
Smuda - przegrane, Moskal - remisy... Może kolejny trener i same wygrane będą? -.-

To jest jakaś paranoja, Buchalik powinien już dawno siedzieć na ławie, a golem na 2-1 dla Podbeskidzia po aucie to potwierdził... Aj... Wisełko... :/ Może Guerrier coś strzeli jeszcze w drugiej połowie i chociaż będzie ten jeden punkt, bo znając życie o więcej będzie trudno.
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 17 Kwiecień 15, 20:57   

Ja tam nie mam nic przeciwko takiej grze Wisły w tym meczu :D
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 9 Maj 15, 19:42   

Boże święty... Real Madrid - Valencia 0-2 :O :(

[ Dodano: 10 Maj 15, 00:28 ]
Dziękujemy za walkę do końca... :) Gratuluję mistrzostwa Barcelonie ;)
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 9 Czerwiec 16, 02:02   

Zatem 3 ważne sprawy do omówienia:

1. Trwające Copa America.
2. Zbliżające się wielkimi krokami Euro we Francji.
3. Igrzyska w Rio.

1. (Właśnie w tej chwili jest 68 minuta meczu a Brazylia wygrywa z Haiti 5:0. Aż sam się dziwię takiemu wynikowi, bo to co wyprawiali z Ekwadorem nie wróżyło nic optymistycznego).

Na razie słucham, jak się okaże, że ktoś coś odpisze, to również włączę się do dyskusji ;)
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 12 Czerwiec 16, 19:08   

A nawet obejrzałem. Trochę przyfarciło im się, że Irlandia Północna te akcje zmarnowała. Szkoda też, że Polacy nie trafili więcej, bo byli w stanie. I źle, że już zarobili żółte kartki w meczu z takim przeciwnikiem, bo te chyba lepiej zachować na Niemców. xd

Ale dobrze, że nie przegrali tego, bo by im morale upadło. Nie umiem bardziej emocjonalnie gadać o nożnej. :)
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 13 Czerwiec 16, 00:50   

No cóż, Irlandia Płn. to nie są jacyś mistrzowie futbolu, więc jakbyśmy nie wygrali, to byłaby straszna wtopa. Osobiście liczyłem na 2:0, ale 1:0 tez spoko. Swoją drogą, wiedziałem, że strzeli Milik, a nie Lewandowski.

Niestety meczu nie miałem możliwości oglądać, bo jutro o 9 kolokwium z algebry, więc musiałem jechać do Wrocławia. Ale za to słuchałem sobie relacji w radiu - bodajże w Jedynce - i powiem, że tamtejszy komentator potrafi zainteresować bardziej niż czasem ta kopanina, którą się ogląda w tv xd
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 13 Czerwiec 16, 11:28   

Okej, trochę się działo także można coś napisać. ;)
Wg mnie poziom wszystkich drużyn jest bardzo wyrównany. Przypominają mi się ubiegłe mistrzostwa w Brazylii, gdzie w fazie grupowej było naprawdę ciekawie. ;) Nawet taka Irlandia Północna, która wydaje się być słabą drużyną (no bo jaki normalny zjadacz chleba o nich słyszał?) może utrzeć nosa niejednej reprezentacji. Strategia "na Atletico", kiedyś bym powiedział "na Chelsea" albo po prostu "postawmy autobus", a słabsza kość niech pęka (chociaż szacunek dla nich, że nie faulowali zbyt mocno, wydaje mi się, że z Ukrainą będzie gorzej...) jest trudniejsza do rozbicia, niż początkowo mogłoby się wydawać :)

Francja i Anglia na razie bez polotu, szkoda, że Vardy w ostatnim meczu był na ławce...
Gospodarze powinni rozwinąć skrzydła, chociaż nie wiem, czy bardziej są zmotywowani tym, że mistrzostwa odbywają się u nich, czy może zdemotywowani patrząc no to co obecnie dzieje się w ich kraju.

Jestem ciekawy jak dzisiaj zagra Hiszpania.

Jeżeli chodzi o Copa to dzisiaj w nocy odpadła Brazylia (nie wyszła z grupy), jak zawsze sędzia popełnił błąd i trochę pomógł Peru zaliczając bramkę zdobytą ręką... (0:1), ale jak to mówią karma wraca, pamiętając o tym nieuznanym golu dla Ekwadoru w meczu z Brazylią (0:0). Notabene Urugwaj też odpadł.

Mam nadzieję, że mecze ćwierćfinałowe będą ciekawsze ;)
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
CebulakV1 
Wolny chłop


Wiek: 76
Posty: 89
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 14/3/3
Wysłany: 14 Czerwiec 16, 22:19   

Nudne te mecze że sie rzygać chce,ale moze z czasem sie rozkręci , większosc meczy po 1-0 1-1 2-1.

[ Dodano: 15 Czerwiec 16, 20:11 ]
Karygodne jest to że tylko 1 z 3 meczów jest pokazywany w TVP1/TVP2/POLSAT , także trzeba oglądać na czeskim kanale albo w internecie
Nie przypominam sobie zeby kiedykolwiek taka sytuacja miała miejsce.A wszystko przez tą nutrie j3baną solarza zachłannego śmierdziela.
_________________
CZERWONYM ŚMIERĆ!!
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 16 Czerwiec 16, 08:39   

Z tego co pamiętam to w 2008 roku Polsat miał całkowite prawa do transmisji, nawet TVP nie miało prawa puścić meczu Polaków i wtedy transmitowali wszystko.... i to jeszcze na zwykłym Polsacie... (może coś pokręciłem, ale tak mi się kojarzy).
Teraz nawet jak jesteś ich klientem to trzeba wykupić dostęp, aby moc obejrzeć wszystkie mecze.
No chyba, że się przedłuży umowę o kolejne 24 miesiące albo ma się jakiś pakiet "Premium MAX" (100 zł/mies.)... czy coś takiego.

Jak były mistrzostwa świata w siatkówkę, przy czym odbywały się one w Polsce, to też wołali kasę... Tylko, że wtedy zwykły klient Cyfrowego Polsatu mógł sobie te wszystkie mecze obejrzeć bez dodatkowych opłat. Wielka łaska z ich strony, że finał w którym grali Polacy został wyemitowany na otwartym kanale Polsatu...
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
kapifili 
Mieszczanin


Gra w: Wszystkie Strongholdy i nie tylko
Wiek: 22
Posty: 123
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 21 Czerwiec 16, 10:31   

EURO 2016
A więc Ukraina sensacyjnie przegrała z Irlandią Płn. (0:2), tym samym tracąc szanse na awans. Natomiast naszym Orłom udało się wywalczyć bezbramkowy remis z Niemcami. Znakomicie spisał się Michał Pazdan, który wiele razy uratował nas od straty bramki. Po 2. kolejce fazy grupowej Polska zajmuje drugie miejsce w grupie C, mając tyle samo punktów co mistrzowie świata. Dzisiaj gramy z Ukrainą, a Niemcy z Irlandią Północną. Najprawdopodobniej uda nam się awansować dalej. Musiałaby się zdarzyć katastrofa, abyśmy odpadli już w tej fazie (przegrana z Ukrainą, wygrana Irlandii Płn. z Niemcami i słabe miejsce w klasyfikacji trzecich miejsc). Warto dodać, że nadal walczymy o pierwsze miejsce. Jeśli wyjdziemy z drugiego miejsca, to zagramy w 1/8 finału ze Szwajcarią. Do boju Polacy! :)

PRZYPUSZCZALNE TRANSFERY POLAKÓW DO LIGI FRANCUSKIEJ
Słyszeliście o prawdopodobnych transferach Krychowiaka do PSG, Rybusa do Olympique Lyon i Gilka do AS Monaco. Jeśli dojdą one do skutku, to razem z Grosickim, będziemy mieli mocną "obstawę" w lidze francuskiej.

Edit.
Mamy polski klub w Lidze Mistrzów :D . Podejrzewam, że skończą rozgrywki po fazie grupowej z zeroma punktami, patrząc na aktualną grę Legii. :P
_________________
"Zło to zło. Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. [...] Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."
- Andrzej Sapkowski, Ostatnie Życzenie

Chwała Twierdzy!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz