ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory parlamentarne 2015

Na jaką partie zagłosujesz?
PIS
14%
 14%  [ 1 ]
PO
0%
 0%  [ 0 ]
Zjednoczona Lewica
0%
 0%  [ 0 ]
Kukiz'15
14%
 14%  [ 1 ]
KORWIN
42%
 42%  [ 3 ]
PSL
0%
 0%  [ 0 ]
Nowoczesna
14%
 14%  [ 1 ]
Razem
0%
 0%  [ 0 ]
Inna partia
14%
 14%  [ 1 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 7

Autor Wiadomość
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 15 Październik 15, 13:28   

Yyy a niby od kiedy wiadomo? To, że miewał czasem jakieś kobiety na boku zgoda, ale na pewno nie z partii.
 
 
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Październik 15, 13:47   

Był "incydent" z "działaczką KNP", zdjęcie wyśle Ci na PW.
_________________
Andrzej Breivik
 
 
CebulakV1 
Wolny chłop


Wiek: 76
Posty: 89
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 14/3/3
Wysłany: 15 Październik 15, 14:53   

Komuszy Krul Ozjasz broni ruskich świń
https://www.youtube.com/watch?v=z7c576mu3PM
Nie zastanawiało was chociaż przez chwilę dlaczego nigdy nie powiedział ani jednego złego słowa na Rosje ,Putina i wszystkiego co z tym związane ? A nawet broni ich dobrego imienia?
_________________
CZERWONYM ŚMIERĆ!!
 
 
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 16 Październik 15, 13:15   

Mysle ze Ozjasz moze byc rosyjskim agentem albo funkcjonariuszem frontu ideologicznego.
_________________
Andrzej Breivik
 
 
CebulakV1 
Wolny chłop


Wiek: 76
Posty: 89
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 14/3/3
Wysłany: 24 Październik 15, 04:19   

KOŚCIÓŁ SZKOŁA STRZELNICA https://www.youtube.com/watch?v=2YAY74wemXo

[ Dodano: 27 Październik 15, 18:41 ]
Kilka słów komentarza o wyniku kazdej partii

1PiS moze dobrze ze będą rządzic samodzielnie przynajmniej nie bedą mówic ze im ktoś przeszkadzał w zrealizowaniu obietnic tym bardzieje ze majo prezydenta

2 PO Liczyłem na zdecydowanie poniżej 20 ale widać Krul ma racje mówiąc ze głupich jest zawsze więcej. Jak mozna przez 8 lat okradania głosowac na PO? Jeszcze rozumiem jakichś urzędasów na państwowych stanowiskach ale zwykłych" januszów polityki" którzy płaczą ze zarabiają 1360 zł ,jak jest źle a i tak głosują na PO

3 KUKIZ bardzo źle się stało że ogóle wszedł. Aż roi się u niego od lewaków którzy np popierają lgbt a Polske nazywają katolandem tak jak scyzoryk.Mam nadzieje że ludzi szybko się na nim poznają i nie zobaczymy go w kolejnym sejmie.

4 Zjednoczone Lewactwo - w sumie dobrze że nie weszli chociaż jak by wszedł korwin i oni to była by beka niemiłosierna xD

5 SWETRU no cóż w sumie dobrze że odebrał głosy PO jednak źle że dostał się do sejmu
jednak nie bede go skreślał nie wiemy za dużo o ludziach którzy weszli .

6 PSL Po raz kolejny PSL weszło tym razem z wynikiem 5,15 %, nic z nich kompletnie nie ma nie reprezentują sobą żadnych wartości, idei, tylko chodzi im o stanowiska.

7 KORWIN w sumie to nie wiem co powiedzieć .Jak to jest możliwe że człowiek który "od zawsze był w polityce" ma tylko jeden procent więcej od skrajnego lewaka i do t.ego żyda którego pokazali w tv TYLKO RAZ.Nie wiem jak to jest możliwe naprawdę ,po całej kampanii po sondażach po gówno burzy kuców na forach , wydawać by się mogło że 10% pęknie.Na pewno te 2-3% stracił przez lewaka COOKIESA .Być może większośc ludzi uważa Krula za wariata i co by nie powiedział i tak na niego nie zagłosuje.Moze lepiej gdyby przyjąttaktykę Kaczora czyli usunął się w cień podczas kampanii

8 RAZEM Zapytam wprost .Jak można na takie GÓWNO zagłosować albo mówić ze ten gówniak wygrał debatę.On był tam zdecydowanie najgorszy ,nawet flinston z PSL go pokonał.

...
...
13 SZCZĘSĆ BOŻE 0,09 % BEKA
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 27 Październik 15, 20:17   

Ja bym poczekał na to, co pokażą Swetru i Kukiz. Zobaczymy jak Ruch '15 będzie głosował przy ustawach i czy rzeczywiście będą rozłamy poglądowe wewnątrz formacji. Czekam też z niecierpliwością na to, co zaproponuje Petrus i jego proeuropejska ferajna.

Martwi mnie, że Kopacz dostała 230 k głosów. Jest to zaprzeczenie premiera, leadera i w ogóle polityka. ( bezbarwna kłamczucha i płaczka )

Korwin zawsze miał poparcie w granicach 5%, więc proponuję maść dla kuców, którzy ciągle się ściskają, że ktoś im coś zabrał. Skoro firma nie umie sprzedać produktu od kilkudziesięciu lat, to znaczy, że prezes jest gówniany. Żałosne jest to, co napłodzili kuce po wyborach. Do tego powtarzają jakieś reżimowe bzdury, żeby za wszelką cenę pojechać Kukiza. Chyba tylko to potrafią kuce, kopać jak konie.
Miałem jednak nadzieję, że nepoci w końcu polecą, a ich miejsce zajmie KORWIN. Swoją drogą, to ironią losu jest dostanie się Wilka do sejmu z listy Kukiza, kiedy nie mógł tego zrobić poprzez KNP.

Bólem serca jest rozkład poparcia wśród studentów. Możliwe, że część z nich chciała zwiększyć przewagę PiS nad PO do bezpiecznego pułapu. ( PO najgorsze zło, ale wyszło kiepsko ) Szczytem jest procent głosów oddanych na PO...

Widzieliście filmik Stonogi, komentującego swój wynik w postaci 80 k głosów ? Żenada.
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 27 Październik 15, 22:06   

Bordinio napisał/a:
Czekam też z niecierpliwością na to, co zaproponuje Petrus i jego proeuropejska ferajna.

To samo, co PO.

Bordinio napisał/a:
Widzieliście filmik Stonogi, komentującego swój wynik w postaci 80 k głosów ? Żenada.

Jak oglądałem, to miałem wrażenie, że to Testoviron.

Bordinio napisał/a:
Żałosne jest to, co napłodzili kuce po wyborach.

Jeszcze zobaczysz, kiedy pancerne kolumny gimnazjalistów na sygnał Krula zbiorowo pójdą na wagary i pomaszerują na stolicę. Przecież to miała być już ta jesień!

Bordinio napisał/a:
Zobaczymy jak Ruch '15 będzie głosował przy ustawach i czy rzeczywiście będą rozłamy poglądowe wewnątrz formacji.

Musi tak być, inaczej żaden z obecnych posłów Kukiza nie załapie się na następną kadencję.
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 28 Październik 15, 18:22   

Za niedługo, to nie będzie z czego tworzyć tych kolumn, bo PiS likwiduje gimbazy :D
 
 
 
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2 Listopad 15, 20:53   

1.PiS- szanuje jarka i mam nadzieje że będzie za nich lepiej niż za PO, choć pomysły typu 500 zł na dziecko to pomysł na zarabianie produkcją dzieci i zalew polski śmieciem ludzkim. Może być afera.
2.PO- szkoda że tak dużo dostali , nikogo od nich nie szanuje, może czasem radzio sikorski miał przejawy mądrości ale to wszystko co można o nich dobrego powiedzieć
3.Kukiz- dobry człowiek mam nadzieje ze coś z niego będzie ale teraz jest afera pomiędzy nim a jego byłym zespołem coś czuje że pablo na tym źle wyjdzie
4.Nowoczesna- czyli jak można wejść do sejmu tylko dzięki 4 władzy (media itd.) to prawda że janusza k.m pokazywali o wiele mniej niż ryszarda swetru który jest czystą podróbą "liberalnego" programu platformy
5.PSL- nie wiem kto jeszcze głosuje na flinstona.Dziwne że z tych ponad 5% uzbierają się rolnicy, nic ciekawego soba nie reprezentuja
6.KORWiN- ubolewam nad tym że nie ma go w sejmie, chętnie posłuchałbym jego wypowiedzi w polskim sejmie no ale tak bywa, jak dozyje do nastepnych wyborow parlamentarnych to juz jestem pewien ze wejdzie
7.Partia Razem- o qrwa. Jak to mozliwe ze partia o ktorej nikt nie wiedzial, która wystawila jakiegos wikinga do debaty i twierdzenie ze on to wygral ..... szkoda slow. na prawde.



I lewica która jest tak g*wno warta że zapomniałem o nich wspomnieć :roll: . Czerwoni debile i nic więcej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz