ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy zagraliście pierwszy raz w Twierdzę?
Autor Wiadomość
kapifili 
Mieszczanin


Gra w: Wszystkie Strongholdy i nie tylko
Wiek: 22
Posty: 123
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 12 Sierpień 14, 19:34   Kiedy zagraliście pierwszy raz w Twierdzę?

Kiedy graliście pierwszy raz w którąkolwiek część z serii Twierdza? Ja gram od bodajże 2004 r. czyli 10 lat temu. A wy? Piszcie w komentarzach, która część była Waszą pierwszą, gdzie i kiedy w nią zagraliście. ;)
_________________
"Zło to zło. Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. [...] Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."
- Andrzej Sapkowski, Ostatnie Życzenie

Chwała Twierdzy!
 
 
HrabiaDrako 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 62
Medale: Brak

Wysłany: 9 Wrzesień 14, 10:46   

W którym roku dokładnie nie pamiętam,pamiętam tylko tyle że była to moja pierwsza gra na PC.;)
 
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 9 Wrzesień 14, 15:08   

Zawsze, jak mój brat grał w Krzyżowca, to ja chętnie oglądałem. Bardzo mi się spodobała ta gra, więc sam zagrałem, kiedy miałem 4 lata (2004 r.) oczywiście nie miałem zbyt dużych trudności, bo wiedziałem, co trzeba zbudować itd. chociaż nie wybierałem wybitnych przeciwników - zwykle 4 vs 4 na mapie przedzielonej na pół rzeką i robiłem sobie powoli ładne zameczki, a moi sojusznicy (zawsze wybierałem Filipa, bo robił ciekawy zamek i koniki :D ) mnie bronili. Z czasem sam pokonywałem wroga, ale Saladyn był dla mnie nie do pokonania. :P
 
 
Adams69 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 19 Listopad 14, 20:37   

W 2008 roku pograłem tydzień w twierdze 1 później trochę twierdze krzyżowiec 1 i przestałem. Tak 2 miechy przed premiera krzyżowca II powróciłem.
 
 
Damian 
Wolny chłop


Gra w: Crusader, Crusader II
Wiek: 27
Posty: 54
Skąd: Suwałki
Medale: Brak

Wysłany: 15 Marzec 15, 16:12   

Kilka lat temu koleżanka miała pierwszą cześć tej gry. Pożyczyłem od niej i tak to się zaczęło. 2 lata później w czasopiśmie "Gry" była dołączana gra Twierdza Krzyżowiec. Gram w Krzyżowca do dziś. Niedawno bo chyba 1-2 miesiące temu kupiłem na Steamie Krzyżowca II.
_________________
 
 
Mathew Steel 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold 2 Deluxe
Wiek: 25
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Wysłany: 21 Październik 15, 22:10   

ja zacząłem jak miałem 8 lat :) a mam 17 :D

S.
Ostatnio zmieniony przez Siwy 21 Październik 15, 23:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz