ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Brakujący plik wykonywalny
Autor Wiadomość
kowi129 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

  Wysłany: 20 Sierpień 15, 17:42   Brakujący plik wykonywalny

Witam !
Mam problem związany z grą Stronghold Crusader II.
Otóż zainstalowałem grę i zaktualizowałem ją lecz po uruchomieniu jej wyskakuje mi zawiadomienie (brakujący plik wykonywalny). Z tym problemem nie mogę się uporać próbowałem wszystkiego min. odinstalowanie gry i steam'a i nic nie pomogło. Próbowałem też sposobu na usunięcie pliku appcache z folderu steam.

Proszę o szybką odpowiedz !
Z góry dziękuje :)
 
 
Mesharsky 
Wędrowiec

Wiek: 29
Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 21 Sierpień 15, 14:15   

Jak masz grę na steamie wejdź w bibliotekę kliknij na nią prawym przyciskiem myszy , ustawienia i tam w jakiejś zakładce powinno być Sprawdź spójność plików i poczekaj aż się zakończy ;)
 
 
kowi129 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 21 Sierpień 15, 16:16   

Zrobiłem tak i zweryfikowało mi 1 błąd więc, zaczęła się aktualizacja i po 10 sekundach przerywa się i pisze (aktualizacja przerwana)

HELP :( !

[ Dodano: 22 Sierpień 15, 13:34 ]
Problem został rozwiązany. Usunąłem Program anty-wirusa, usunąłem całego SC2 ze steam'a a następnie go zainstalowałem i zaktualizowałem. Uruchomiłem SC2 i wyskoczyło zawiadomienie (Brakujący plik Wykonywalny), więc sprawdziłem spójność plików. Zweryfikowało jeden plik po czym zaczęła się aktualizacja która trwała 10 sekund. Wszystko pomyślnie się udało uruchomiłem i działa.

Pisze to aby osoby które będą miały ten problem mogły by go szybko rozwiązać.

:D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz