ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory prezydenckie 2015

Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich?
Janusz Korwin-Mikke
41%
 41%  [ 7 ]
Marian Kowalski
0%
 0%  [ 0 ]
Grzegorz Braun
0%
 0%  [ 0 ]
Jacek Wilk
0%
 0%  [ 0 ]
Magdalena Ogórek
0%
 0%  [ 0 ]
Paweł Kukiz
17%
 17%  [ 3 ]
Waldemar Deska
0%
 0%  [ 0 ]
Andrzej Duda
29%
 29%  [ 5 ]
Adam Jarubas
5%
 5%  [ 1 ]
Bronisław Komorowski
5%
 5%  [ 1 ]
Janusz Palikot
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 9 Marzec 15, 22:37   

A weź nawet nie mów xd. Patologia IIIRP.
 
 
CebulakV1 
Wolny chłop


Wiek: 76
Posty: 89
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 14/3/3
Wysłany: 16 Marzec 15, 03:50   

Janusz Kur-win Miki to rosyjski agent i chyba nikt nie ma co do tego watpilowsci.A najlepsze jest to ze znalazł sie ktos kto zagłosuje na komoruskiego xDD

Btw Czekam na hejty kuców
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 16 Marzec 15, 19:21   

Ja mam wątpliwości.

Btw. Czekam na konstruktywne argumenty.

PS. Kamień z serca, że chociaż Bula nie popierasz.
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 25 Kwiecień 15, 19:31   

Wszyscy opierając się na sondażach mówią że "Bul" i tak wygra. W 2005 roku mówiono że Tusk ma pewną wygraną :mrgreen:

 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 26 Kwiecień 15, 12:14   

Część zagłosuje tak, jak sondaż pokazuje. Wydaje mi się, że sondaży nie powinno być w ogóle. Ogłupiające stacje telewizji publicznej też powinny zostać usunięte.
 
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 4 Maj 15, 19:16   

Jak to mawiał Churchill nie wierzę sondażom chyba, że je sam kazałem zlecić. ;)
(Jak zleci się samemu to wiadomo jaki będzie wynik :P )
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
CebulakV1 
Wolny chłop


Wiek: 76
Posty: 89
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 14/3/3
Wysłany: 11 Maj 15, 18:29   

NIE GŁOSUJE NA GRUBEGO WIEPRZKA Z PO!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111oNEONEONE
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 11 Maj 15, 20:04   

Pytanie do tych, którzy mają możliwość: Na kogo głosujecie w drugiej turze? Ja bym się pewnie wstrzymał od głosu, a jeśli bym już musiał, to na pewno nie na Komorowskiego. ;)
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 11 Maj 15, 20:33   

Wybór jak między dżumą a cholerą. Ale z drugiej strony jak jest wybór, to dla dobra Polski trzeba wybrać mniejsze zło - w drugiej turze to ma jakiś sens.. Zatem jeśli już mam wybierać między dwoma socjalistami, to już chyba wolę tego, który przynajmniej udaje, że chce dobra Polski, zwłaszcza, że Red Bul już pokazał, co potrafi. Poza tym, choćby dlatego, żeby pokazać ludziom, że można cokolwiek zmienić, bo już i tak za bardzo się przyzwyczaili do PO...

Co do Churchilla tutaj cytowanego, wolę inny jego cytat: "Najlepszym argumentem przeciwko demokracji jest pięciominutowa rozmowa z przeciętnym wyborcą." ;) .

Bardzo dobrze to widać... Kukiz nie ma żadnego programu, ani pomysłu na Polskę tylko JOW JOW JOW JOW, które całkowicie zabetonują polską scenę polityczną między PO/PiS - jeśli ktoś chce argumenty, to niech napisze, już wystarczająco się ich nawypisywałem przed wyborami rozmawiając z ludźmi ;) . Zatem, Ciastek o niczym nie mówił tylko jechał system i ma 20% poparcia... a Korwin od 40 lat przedstawia konkretny, spójny i mądry plan na reformę kraju i ma 4%... Także ten... Fajnie, że jest tyle osób, które mają dość POPiSu, ale obawiam się, że Kukiz może być - pewnie całkowicie nieświadomie! - wentylem bezpieczeństwa dla obecnego systemu, dlatego nie mieszali go z błotem w tv tak jak JKMa. Właśnie przez JOWy.

Niemniej liczę, że mu amba nie odbije po uzyskaniu takiego poparcia i pójdzie ramię w ramię z Korwinem, RN, KNP i Braunem na jesień po trzecią część sejmu. O ile do tego czasu nie wprowadzą JOWów, co poskutkuje 30% poparciem, a dwoma posłami - vide UK...
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 12 Maj 15, 15:46   

Prawie mi się zrobiło żal kuców, które szczerze wierzyły w dwucyfrowy wynik Korwina.

Co do drugiej tury, to zupełnie nie rozumiem tych, którzy ,,nie zagłosują na Dudę, ale woleliby, żeby on wygrał". Poza tym wielce bawią mnie podrygi Komorowskiego, który nagle okazał się ,,od lat zwolennikiem JOWów" i z pomocą referendum w ich sprawie ma zamiar zagarnąć nie tylko 20% od Kukiza, ale i 0,3% od Tanajno. Ciekawe, kiedy ogłosi gotowość do intronizacji Chrystusa Króla, zakupu broni jądrowej dla polskiej armii i zacznie zwalczać rosyjsko-niemieckie kondominium pod żydowskim zarządem powierniczym. Tak czy inaczej, liczę na to, że są to już ostatnie polityczne wybryki tego człowieka.
 
 
Verson 
Wolny chłop

Gra w: GTAV,Heathstone,Farcry3,LOL
Wiek: 22
Posty: 51
Medale: Brak

Wysłany: 12 Maj 15, 16:54   

Według mnie największym błędem polskiego rządu było zaprzestanie handlu z Rosją po **** wtrącali się do sprawy z Ukrainą? Wyszli na + z tym? Przecież każdy kraj z Rosją handluje (prawie) ale nie, Polska musiała się wtrącać i zaprzestawać handlu owocami warzywami i mięsem z Rosją co tylko pokazuje gdzie Polski rząd ma rolników.
 
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 12 Maj 15, 17:54   

Mimo sankcji, eksport polskiej żywności w 2014 roku wzrósł, więc akurat tutaj nie masz racji. Putin sobie sam strzelił w stopę tymi śmiesznymi sankcjami.

Coby nie być gołosłownym:
http://www.forbes.pl/eksp...188983,1,1.html
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 12 Maj 15, 18:44   

@Lord Smerf też jestem za Korwinem, lecz sam zagłosowałbym na Kukiza, który w ponad 90% ma takie same poglądy i posiada większe szanse (co własnie zostało pokazane w wynikach) na zostanie prezydentem niż p. Janusz :)
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 12 Maj 15, 20:25   

Cytat:
Według mnie największym błędem polskiego rządu było zaprzestanie handlu z Rosją po **** wtrącali się do sprawy z Ukrainą? Wyszli na + z tym? Przecież każdy kraj z Rosją handluje (prawie) ale nie, Polska musiała się wtrącać i zaprzestawać handlu owocami warzywami i mięsem z Rosją co tylko pokazuje gdzie Polski rząd ma rolników.


Dobra ocena jak na młody wiek ;) .

Threeth - nikt nie wie, jak wyglądałby eksport, gdyby nie było embarga.. Poza tym dostaliśmy też embargo od Ukrainy na mięso np., także tego... Verson ma teraz akurat rację i jak najbardziej zgadzam się, że powinniśmy zachować neutralność i nie mieszać się do rosyjsko-ukraińskich przepychanek, bo ani nie mamy w tym interesu, ani sił, by jakkolwiek na to wpływać, a ponosimy same straty z tego powodu. Polska musi w końcu zacząć prowadzić racjonalną politykę zagraniczną i kierować się interesem państwa, a nie sympatiami i antypatiami...

Cytat:
@Lord Smerf też jestem za Korwinem, lecz sam zagłosowałbym na Kukiza, który w ponad 90% ma takie same poglądy i posiada większe szanse (co własnie zostało pokazane w wynikach) na zostanie prezydentem niż p. Janusz :)


Yyy... Kukiz prawie nie ma poglądów poza JOWami i ogólnikami w stylu "odbiurokratyzować i przywrócić państwo obywatelom!" :P . Jest raczej takim centrowcem, który chce rozwalić system, wprowadzić JOWy i niech się dzieje co chce. Nie tędy droga... dlatego liczę, że wszyscy antysystemowcy połączą siły i będą usilnie zabiegać o wprowadzenie prawdziwie prawicowych reform, a Kukiz przejrzy na oczy z tymi JOWami. Musimy mieć spójny plan na reformę i odbudowę Polski.
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 12 Maj 15, 21:01   

Siwy, Korwina nikt nie chce. Od kilkudziesięciu lat forsuje te same pomysły i od takiego samego czasu ma tylko 4%. Media skutecznie zmanipulowały jego wypowiedzi, ale nawet bez tego nie trafił do ludzi, którzy - co jak co - są przystosowani do socjalu. Znam takich, którzy odwrócili się od Kukiza przez to, że pływał gdzieś z tyłu głowy mariaż z Korwinem. W TVP Komorowski Info świetnie się zaprezentował. Po rozwiązaniu publicznej służby zdrowia, ludzie z rakiem muszą pożyczać 750 k zł od przyjaciół. Jak nie mają takich przyjaciół, to szkoda. Ci, którzy farta mają, muszą kombinować jak oddać 750 k zł kolegom. ( pewnie, są ubezpieczenia, metody niekonwencjonalne, ale chodzi o to, jak szeregowy wyborca to zrozumiał ) Część poglądów ma ok, ale to za mało, żeby obroniły się one przed drugą częścią, których ludzie nie chcą.


Wkurza mnie jak widzę korwinistów, którzy płaczą i oczerniają Kukiza. Grają razem w drużynie z mediami, które przechodzą do kolejnej ofensywy. JOWy, JOWy itp. Mam wrażenie, że włączyłem TVP lub TVN. Kukiz ma poglądy, jak każdy. Jest człowiekiem, który chce wolnej i silnej Polski, jest człowiekiem z ludu. Bardzo przyjemnie jest nazywać Kukiza wentylem bezpieczeństwa, by łatwiej było przełknąć gorzki smak porażki. Korwin sam siebie wykreował na pajaca. Ba, większość biznesmenów głosowała i tak na PO, a przecież powinni glosować na Korwina, nie ? Przecież dzięki niemu, im by było jeszcze lepiej. Dlatego nie dziwne, że dostał jak zwykle 4%. Osobiście głosowałem na Kukiza, bo oglądałem/czytałem każdy jego wywiad.

To był tez swojego rodzaju manifest, czerwona kartka dla rządu i apel do zabetonowanego społeczeństwa, które betonuje wyniki partii. Betonowy elektorat w postaci bezmózgich wyborców, sterowanych z anteny telewizji mógłby sprawić, że JOWy zabetonowałyby scenę polityczną. ( Co to w ogóle za dno w postaci frekwencji ? 50% ? ) Poza tym, JOWy to był jeden postulat, który miał tylko złączyć ludzi. To ich spoiło, wiedzieli dokładnie na czym stoją. Teraz, dzięki zgromadzonej sile, zostaną postawione dalsze postulaty i to powiedział Kukiz dokładnie na swoim wieczorze wyborczym.

Sankcje rosyjskie pozwoliły nam znaleźć nowe rynki zbytu, które są wg mnie stabilniejsze, a przemyt polskiej żywności trwać nadal będzie i Putin po cichu się cieszy z tego.

By uzdrowić Polskę, należy zacząć od struktur wewnętrznych, a nie od gospodarki.

Z antysystemowców wywaliłbym Tanajno i Korwina. Nie ma to jak być antysystemowcem i założyć dwie partie, które potem wystawiają dwóch kandydatów ( każda swojego ) w myśl zasady "prawica razem" :)

PS Zdaję sobie sprawę z konfliktu poglądów, ale tak uważam i nic na to nie poradzę.

PPS Też śmieszna akcja, że Korwin niby taki doświadczony polityk, a nie potrafi dojrzeć, że jego poglądy się ludziom nie podobają. Jak widać, nie chodzi o doświadczenie polityczne, a o czystość i prawdziwość przekazu.
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 12 Maj 15, 21:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz