ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Siwy
2 Grudzień 14, 18:54
[problem techniczny] Problem z grą w multiplayera Stronghold
Autor Wiadomość
cheopsik 
Wędrowiec

Gra w: 2
Wiek: 39
Posty: 3
Skąd: zielona góra
Medale: Brak

Wysłany: 1 Grudzień 14, 22:29   [problem techniczny] Problem z grą w multiplayera Stronghold

Witam

Od jakiegoś czas z kolegą mamy problem z grą w multiplayera w Stronghold 2. Problem wygląda następująco że po uruchomieniu wspomnianego wcześniej multiplayera zaczyna długo ładować pojawia się plansza i nic. Nikogo nie widać. Można stworzyć gre ale jej nie widać. Po odświeżeniu zaczyna długo myśleć i wraca po jakiś 2 minutach do stanu poprzedniego czyli widać tylko plansze. Dodam tylko że gra sama w sobie chodzi. Czy ktoś wie co się dzieje?

Dzięki za pomoc pozdrawiam


Przeniosłem do odpowiedniego działu. S.
Ostatnio zmieniony przez Siwy 2 Grudzień 14, 18:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 1 Grudzień 14, 22:48   

1) Zły dział,
2) Czy obie gry są oryginalne i spatchowane do wersji 1.4.1?
3) W jaki sposób próbujecie się połączyć?
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
cheopsik 
Wędrowiec

Gra w: 2
Wiek: 39
Posty: 3
Skąd: zielona góra
Medale: Brak

Wysłany: 1 Grudzień 14, 23:00   

:)
1)Przepraszam że w złym miejscu.
2)Tak gry obie są oryginalne. czy spachowane do wersji 1.4.1 ciężko powiedzieć do tej pory wszystko chodziło. Teraz ja mam nagraną na windows 8.1 i wersje angielkską bo polska nie chciała ruszyć kolega ma windows 7.
3)W jaki sposób dla mnie normalnie czyli stałe złącze. On u siebie w domu ja u siebie. Jakiś czas temu ok 2 miechy wszystko śmigało jak ta lala.

po sprawdzeniu wersja chyba(jeśli dobrze odczytałem) V1.3D
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 2 Grudzień 14, 07:11   

Co do sposobu połączenia, chodziło mi o program jakiego używacie. Od jakiegoś czasu Gamespy przestało wspierać multiplayer SH2, więc trzeba używać programów zewnętrznych, np. GameRanger do połączenia multiplayer ;)
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
cheopsik 
Wędrowiec

Gra w: 2
Wiek: 39
Posty: 3
Skąd: zielona góra
Medale: Brak

Wysłany: 2 Grudzień 14, 10:21   

To spróbujemy przez ten program a jeszcze mam pytanie jest jakaś nakładka na Windows 8.1 żeby moc grać w polskiej wersji albo link z forum poproszem.
Korzystaliśmy wylocznie z połączenia w samej grze.;) więc pewnie dlatego nie chodziło ;)
 
 
 
PStrong 
Osadnik


Gra w: Stronghold 2, Stronghold Crusader II
Posty: 37
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 12 Grudzień 14, 08:31   

Więcej na temat połączenia przez GameRanger
znajdziesz tutaj:
http://forum.stronghold.n...opic.php?t=3475
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz