ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[ogólne] Pytanie
Autor Wiadomość
BlackTavish 
Wędrowiec

Posty: 11
Medale: Brak

Wysłany: 27 Wrzesień 14, 10:20   [ogólne] Pytanie

Witam ! Zacząłem dzisiaj grać w Twierdzę Kingdom i nie wiem jak odblokować gildie kupców która pozwala nam handlować. Mam 5 poziom matematyki ale dalej nie wiem jak mogę ową gildię zbadać. Szukałem po internecie ale nie znalazłem nic ciekawego ;/ Z Góry dziękuję za odpowiedzi ! :)
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 27 Wrzesień 14, 11:01   

Nie do końca rozumiem, w czym problem - nie wiesz, jakiego badania potrzebujesz, nie masz punktów badań czy masz za niski poziom? Jeśli znajdziesz już odpowiednie badanie("gildie kupców" - http://stronghold.net.pl/s-23/opisy-badan.html) to sprawdź, czy na pewno masz już poziom 5(kmieć).
 
 
BlackTavish 
Wędrowiec

Posty: 11
Medale: Brak

Wysłany: 27 Wrzesień 14, 11:35   

Strona się nie otwiera.
Hmmczylichyba nie mam tego 5 poziomu (kmieć) Jestem zielony i nie wiem nawet gdzie jest ta umiejętnośc :/
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 27 Wrzesień 14, 12:16   

Usuń nawias z końca adresu i zadziała.

Nie robiłeś samouczka? Kliknij na koronę gdzieś w prawym górnym rogu, tam możesz awansować na wyższy poziom, używając pkt. honoru.
 
 
BlackTavish 
Wędrowiec

Posty: 11
Medale: Brak

Wysłany: 27 Wrzesień 14, 12:52   

To o to chodzi.. A ja głowiłem się o jakiego kmiecia chodzi...
A poziom doświadczenia wbijamy poprzez..?
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 27 Wrzesień 14, 13:43   

http://stronghold.net.pl/...d-kingdoms.html
 
 
Pomor 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Kingdoms
Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 2 Grudzień 18, 13:36   

Hej, generalnie mimo przeczytania FAQ nie mam pojęcia jak dodać nowy temat, wątek czy pytanie, nie widzę czegoś albo na na smartfonie ta strona jest nieresponsywna.
Do rzeczy. Od dwóch dni odpalam grę stronghold Kingdoms i pojawia mi się jakieś różowe konfetti. Ktoś wie co to jest i jak to wyłączyć? Dodałbym załącznik jednak nie umiem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz