ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Co robicie w wolnym czasie: hobby i historie z nimi związane
Autor Wiadomość
ImpPoland 
Wolny chłop


Gra w: 1 Deluxe, Crusader, 2, Extreme
Wiek: 28
Posty: 67
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Medale: Brak

Wysłany: 1 Marzec 12, 21:34   

Hmmm, moje hobby to muzyka, metal i rock. Nie, nie jestem jakimś metalem w włosach po ramiona, glanach i bojówkach, ubieram się raczej tak jak większość, i po prostu robie to co mi sie podoba ;) . W planach jest zakupienie gitary elektrycznej i może kiedyś jakiś własny zespół. A tak oprócz tego coś jeszcze? Hmm sam nie wiem, raczej nie ;p no może troche grafika komputerowa, i rysowanie.
_________________
http://www.youtube.com/user/Impcabal?feature=mhum - Poradniki oraz filmy z Stronghold Crusader i nie tylko!
http://www.lastfm.pl/user/Podwojny12 - Profil na last fm
 
 
 
Trndjava 
Wolny chłop


Gra w: Stronghold Crusaders extreme
Wiek: 26
Posty: 52
Skąd: Łódź
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 1 Marzec 12, 22:02   

moje hobby to piłka. Gram z klubie Zawisza Rzgów (oczywiście w młodzieżówce). Lubie też jeżdzić na deskorolce. Granie na kompie też jest moją mocną stroną. I tak moim sensem życia jest świat według kiepskich
_________________
To, że mam słuchawki nie oznacza, ze was nie słyszę, testuje, czy obgadujecie mnie za plecami.
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 2 Marzec 12, 18:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 29 Marzec 12, 16:51   

Wędkarstwo- bardzo lubię powędkować w weekendy gdy mam dużo wolnego czasu, znam podstawy wędkowania itp. Co rok przy jednym z stawów odbywają się zawody, nie zająłem nigdy zbyt dużego miejsca, ryby nie brały :P . Łowie metodą spławikową. Moim największym łupem był karp, 1.5 kg .
Ostatnio zmieniony przez Elmo 19 Lipiec 12, 10:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
TwierdzaBoss 
Burżuj


Gra w: Twierdza 1 rulez!
Wiek: 24
Posty: 173
Skąd: Polska
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 16 Lipiec 12, 22:08   

Militaria :) to co lubię!historia szczególnie 2 wojna światowa,czołgi,i materiały wybuchowe (kiedyś rzuciłem koktajl mołotowa w ognisko) :D

[ Dodano: 16 Lipiec 12, 22:09 ]
zapomniałem o jeździe na rolkach :) tricki to moja mocna strona
_________________
Wywalam z tego forum z żalem...żegnajcie i przepraszam za spam itd. nie będę się mścił spamem na ludziach którzy mają rację popiszę tu jeszcze i poczekam na bana...
Ostatnio zmieniony przez TwierdzaBoss 10 Sierpień 12, 12:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Fan Twierdzy 
Osadnik

Gra w: SH,SHC,SH2
Posty: 29
Skąd: Końskie
Medale: Brak

Wysłany: 10 Sierpień 12, 12:52   

Gram na skrzypcach.

[ Dodano: 10 Sierpień 12, 12:53 ]
I oczywiście gram w Twierdzę :-)
 
 
AnuWanu 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 24 Czerwiec 14, 20:58   

Siema.

Tańczę.

Kiedyś hobbystycznie, teraz już bardziej profesjonalnie (ale do pełnego profesjonalizmu-uuu, droga daleka) w Akademii Tańca AT

Nie będę tu pisać, że "książki, podróże i kino" bo to już naprawdę... ale owszem, czytać lubię. Do kina nie chodzę, jeżeli leci coś dobrego oglądam w domu.

Dawno temu za górami za lasami grałam na perkusji z czego łatwo wywnioskować, że muzyka odgrywa (sic!) w moim życiu znaczącą rolę. 8-)

Pozdrawiam wszystkich,

Anna
 
 
Szyszek 
Wolny chłop

Gra w: SHC , SHC:E
Wiek: 23
Posty: 57
Skąd: Bolesławiec
Medale: Brak

Wysłany: 24 Czerwiec 14, 22:13   

O lol ale odkop - temat sprzed 2 lat.

@topic
W wolnym czasie lubię grać w piłkę nożną, czytać o IIWŚ i kombinować na komputerze.

//edit: Niektóre tematy nie mają daty ważności ! Odkopywanie nastepuje tylko w przypadku starych tematów dot. problemów lub spraw bieżących.
- Bordinio
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 25 Czerwiec 14, 09:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Al Ganonim 
Zasłużony

Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 24 Listopad 21, 00:45   

I jak sytuacja wygląda u was obecnie? Minęło nieco czasu. Teraz niektórzy nas mają dzieci będące dziś starszymi od nas zaczynających onegdaj pisać na forum tej strony. Czy Wasze hobby się zmieniło? Może pogłębiło? A może stało się Waszym całym życiem? Co teraz porabiacie?

Ja dalej jeżdżę rowerem za szybko z górki. I zajmuje się archiwaliami. I sobie gwiazdki obserwuję. I się wygłupiam do mikrofonu od czasu do czasu. I jest wesoło :)
_________________
WarlikeCrusader
25.11.2006 15.32.00
Tak teraz spotkanie Ala na forum to prawdziwy rarytas.
 
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 13 Grudzień 21, 10:10   

Prawdziwy rarytas :D

Update względem mojego poprzedniego posta:
W zasadzie jestem raczej u schyłku swojej kariery freestyle footballowej (14 lat :o ), wydałem ostatnio film, ale ta przygoda raczej dobiega już końca :) https://www.youtube.com/watch?v=bOiTTgkiMT0

Programować dalej programuję, teraz już na szczęście za pieniądze, w szachy grywałem ostatnio tyle, że musiałem iść na przymusowy odwyk, bo zużywałem na to zdecydowanie zbyt wiele czasu, a jak chodzi o historię średniowiecza, to poprzestaję na oglądaniu zamków :D

Z nowych zajawek trochę się wspinam, sporo też jeździłem na rowerze turystycznie z sakwami (czasem szybko z górki, ale raczej wolno) i lubię autostopować jak jest ciepło :)

Pozdrawiam cieplutko!
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 23 Marzec 22, 18:55   

Hmm... W ostatnich latach dużo biegam i trenuję na siłowni, sporo też jeździłem na rowerze, choć teraz bardziej właśnie się skupiłem na 2 pierwszych. Oprócz tego programuję, wcześniej bardziej komercyjnie, obecnie raczej jako zajęcie dodatkowe, ale docelowo zamierzam to w pełni sprofesjonalizować, jak już osiągnę swoje cele w aktualnej branży. Do tego dużo czasu poświęcam na naukę szeroko rozumianą, co w sumie też stało się już samodzielną pasją. Lubię też sobie poczytać dobre fantasy (sam też trochę pisałem do szuflady, zwłaszcza na studiach) albo kryminał, ewentualnie posłuchać audycji na tematy kryminalne. Prowadzę też portal gamingowy. Ciekawe historie pewnie by się znalazły, ale w tej chwili nic konkretnego mi nie przychodzi do głowy :) . Generalnie dla mnie najważniejsze to obecnie być aktywnym na różne sposoby i nie dać się zdominować przez inne obowiązki, zwłaszcza zawodowe (obecnie jestem prawnikiem). Jeśli uda się wypełnić plan na najbliższe lata, to powinno tego czasu na aktywności się zrobić więcej, a póki co korzystam z tego, co jest. Oczywiście od czasu do czasu jakaś strategia czy rpg też wjeżdża :p . No i wyjazdy, zwłaszcza w góry, co bardzo pomaga wyrwać się z tej rutyny ;d.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz