ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Konto na YouTube jako forma reklamy naszego forum.
Autor Wiadomość
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 13 Grudzień 13, 18:20   

Bzyk napisał/a:
Nadal nic?

Nadal nic, przecież to prawda. Jeśli już, to ktoś, kto nie znał naszej strony, mógł sobie po obejrzeniu tego filmiku wyszukać w google i do nas trafić.

Bzyk napisał/a:
To nie jest pierwszy ani jedyny raz.

Choćby to było milion razy, to i tak moim zdaniem najlepiej to zignorować.

Bzyk napisał/a:
[...]niestety odbija się to bezpośrednio na nas.

Szczerze mówiąc to nie widzę, jak. Chyba, że chodzi o parę łapek w filmikach, ale jeszcze kilka postów wyżej twierdziliście, że ten kanał to nie "lets pleje", tylko poradniki - a w tym wypadku co nas obchodzą te oceny?

[ Dodano: 13 Grudzień 13, 18:25 ]
Siwy napisał/a:
Lordzie Smerfie - niestety, ale wiele wartościowych osób ma takie podejście, dlatego tacy plebejusze coraz bardziej panoszą się wszędzie. W internecie też panuje, albo powinien panować, pewien system wartości (do jakiegoś czasu przynajmniej tak było). Nie można biernie patrzeć, jak ludzie bezkarnie, ni bez zwrócenia im uwagi, gadają co im się żywnie podoba. Zwłaszcza, gdy dzieje się w to w niewielkiej społeczności, jaką jest ta strongholdowa.

Internet to od początku do końca zaprzeczenie jakiegokolwiek godnego uwagi systemu wartości. Wszystkie próby "sprowadzenia kogoś do pionu" są z góry skazane na niepowodzenie; tacy ludzie chcą jedynie kogoś zdenerwować i jeśli zaczniesz im prawić morały, oni tylko zaśmieją Ci się w twarz.
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 13 Grudzień 13, 20:50   

My w każdym razie nie będziemy czekać, aż kolega Paweł całkiem się rozkręci - http://youtu.be/G_iU1uc8UWk
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 13 Grudzień 13, 21:33   

Hahaha :D . Gruba wojna się szykuje widzę. Nie wiem, czy nie pojechaliście trochę zbyt ostro, jak na oficjalny kanał StrongholdNet, no, ale z drugiej strony rozumiem sytuację ;) .
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 13 Grudzień 13, 21:35   

Ja nie wiem kto to kleił!
Poza tym my nie mamy na celu obrażania nikogo, materiał powstał wyłącznie w celach humorystycznych...
 
 
 
Dawidos 
Osadnik


Posty: 41
Medale: Brak

Wysłany: 13 Grudzień 13, 22:03   

Bzyk napisał/a:
Bordinio, nie do końca rozumiesz sytuację. Paweł ma bandę wiernych gimbusów, która może w każdej chwili zminusować każdy film na tym kanale. Przykłady: http://www.youtube.com/watch?v=jk24e7JyLFw http://www.youtube.com/watch?v=XARrGlhKW-E
Żadne inne filmiki nie mają tylu łapek w dół.

Bordinio napisał/a:
Wtedy przejdą do nas, widząc bezsens Pana Pawła.

Nie widzą po takim czasie, więc nadal nie ma na co liczyć. Ten gość ewidentnie pali jakieś zielsko, bo gubi się we własnych słowach częściej niż ja podczas nagrywania...
Jeszcze dzisiaj postaram się wrzucić wycięty fragment podcastu jako dowód.


Szczerze to nie wiem, czy przedstawianie hitlera jako "przedstawiciela" naszego forum jest dobrym pomysłem zresztą wogóoe jago przedstawianie jest zbyteczne. Więc sie troche nie dziwie, że są ujemne łapki.
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 13 Grudzień 13, 22:05   

To nie jest przedstawiciel. Ten film wieeeele razy był wykorzystywany jako przeróbki (dodawano tylko napisy). Poza tym popatrz na komentarze i dowiesz się skąd łapki w dół.
 
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 13 Grudzień 13, 22:22   

Świetny filmik, czekam na kolejny i kolejny, i kolejny, i kolejny, i kolejny...
Jak na razie pierwsza łapa w dół ode mnie. Z perspektywy widza, takiego czegoś nie chcę oglądać na kanale, który subskrybuje.
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
Artok 
Wolny chłop


Gra w: cRPG, RTS, FPS
Wiek: 25
Posty: 50
Skąd: Okolice Warszawy
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 14 Grudzień 13, 11:27   

Moim zdaniem zbyt impulsywnie do tego podchodzicie. Jeden słaby troll nikomu jeszcze nie zaszkodził. Obejrzałem jego 3 ostanie filmy z Krzyżowca i mogę powiedzieć, że nie słyszałem tam nic, co mogłoby was obrazić. Zobaczmy teraz kanał tego gościa - większość filmów to Twierdza i Minecraft. To już świadczy o niskiej jakości kanału. Dużo lepiej będzie go zignorować
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 14 Grudzień 13, 12:32   

Przedstawię całą sytuacją i opowiem Wam pewna historię, bo tu nie chodzi tylko o kilka filmów na YouTube.

Paweł wystąpił na naszym kanale w jednym z podcastów (Bzyk miał dużo roboty, żeby skleić ten podcast, musiał wyciąć 15-20 minut bezsensownej gadaniny Pawła) - https://www.youtube.com/w...PB48coc&index=4

Miał to być początek naszej współpracy, jednak Paweł ograniczył się do dodania naszego kanału do "polecanych", my natomiast poleciliśmy go w opisie filmu, na końcu wspomnianego filmu oraz na kanale + daliśmy mu subskrypcję. Następnego dnia Paweł zawiesił swój kanał na mniej więcej miesiąc nie informując swoich widzów o nas. Mało tego, stwierdził, że zastanowi się nad promowaniem naszego kanału dopiero jak my go wypromujemy (miał wtedy z 1000 widzów więcej).
Podczas jego "nieobecności" założyliśmy nasz serwer na TeamSpeak'u, a dzień później ujrzeliśmy film Pawła na jego "nieaktywnym" kanale, w którym opowiada o tym TSie tak, jakby to był jego TS (mówił, że będzie tam można z nim grać, itp.; oczywiście słowem nie wspomniał o naszej stronie/kanale). Po tym materiale wbił na TSa i żądał od nas pozycji Admina na TSie za "promocję", której w sumie my nie chcieliśmy, poza tym, promował ten TS jako własny.
Po tym wszystkim uznaliśmy, że nie chcemy już nawet próbować nawiązać ponownej współpracy z Pawłem. W międzyczasie Niedźwiedż zrobił film o "lets plejerach", w którym wykorzystał fragment filmu Pawła. Film mówi ogólnie o pladze "lets plejerów", ale Paweł uznał to za atak na siebie. Link do filmu - https://www.youtube.com/watch?v=jk24e7JyLFw
Gdy Paweł obejrzał ten film, wszedł na naszego TeamSpeak'a ze "znajomymi" i zaczął z nimi wszystkich obrażać (nie, nie mnie czy Niedźwiedzia, ale zwykłych użytkowników, którzy przyszli sobie zagrać w Twierdzę). Po kilku dniach wszedł ponownie, aby z nami porozmawiać, już bez swoich "kolegów". Mówił jaki to on biedny i pokrzywdzony, jak liczył na nasza współpracę, itp. I tutaj mój duży błąd, bo zrobiło mi się go żal, zacząłem mu współczuć i prawie przepraszać za materiał Niedźwiedzia. Czemu błąd? Już się nauczyłem, że Paweł jest fałszywy i zależy mu tylko na sobie. Podczas tej rozmowy ja i Bzyk nawet staralismy sie mu podpowiedzieć jak może zmienić swój kanał (to dalej był okres jego "nieaktywności"), co powinien nagrywać, a czego się wystrzegać, itp. Niedźwiedź podał mu kilka gier, które przyciągnęłyby widzów, itd.
Niestety Paweł postanowił zrobić nam na złość i zaczął nagrywać Minecrafta oraz Twierdzę, sugerując, że to on będzie bardziej popularnym "YouTuberem od Twierdzy". W niektórych filmach mówi o nas, oczywiście nie w sposób bezpośredni, ale jednak kto się orientuje, ten wie, że mówi o nas. W filmie o turnieju, który chciał organizować, również twierdzi, że jego turniej będzie lepszy, niż "jakiś tam turniej, o którym słyszał" (nasz ostatni turniej na TeamSpeak'u). Dodatkowo, gdy ja wrzuciłem misję 1 z Twierdzy 3 to nagle mój film miał 9 łapek w dół, najwięcej ze wszystkich naszych filmów.
Ostatnio Paweł wchodził na naszego TSa i przekonywał ludzi, że nasz TS jest słaby, że on niedługo zrobi lepszy. Również zachęcał do subskrybowania swojego kanału i zaprzestania oglądania naszych filmów. Okłamywał też kilka osób, twierdząc, że jesteśmy źli, najgorsi i ogólnie straszne z nas potwory, bo nie odpisaliśmy mu na wiadomość "pojednawczą", w której z kolei wynikało, że wszystko jest naszą winą i powinniśmy go przeprosić. Dlaczego twierdzę, że okłamywał te osoby? Bo odpisałem mu na tę wiadomość dosyć kulturalnie:
"Drogi Pawle,

Nie jesteśmy zainteresowani współpracą z Tobą.

Pozdrawiam,
Lutel"

Jeżeli więc twierdzi, że mu nie odpisaliśmy to po prostu kłamie. Jak już mówiłem, jest on osobą fałszywą, która nie ogarnia gier, w które gra, przeklina, obraża innych i jeszcze stara się przekonać ludzi, że jest lepszy od nas. Oczywiście, możemy stać z boku i się przypatrywać, ale uwierzcie mi, ze starałem się to wszystko rozwiązać bezkonfliktowo. Znacie mnie nie od dziś i wiecie, że zawsze staram się być dla każdego miły, dla Pawła również byłem miły przez ostatnie miesiące. Co z tego wynikło? Nic dobrego. Dlatego czas działać, pozwalanie na obelgi i policzkowanie nie jest wcale postawą chrześcijańską. Trzeba walczyć o swoje.

Artxt123 napisał/a:

Jak na razie pierwsza łapa w dół ode mnie. Z perspektywy widza, takiego czegoś nie chcę oglądać na kanale, który subskrybuje.


Nikt nie zmusza Cię do oglądania wszystkich materiałów na kanale, który subskrybujesz. Nie wiem czy zauważyłeś, ale na ten moment pod filmem są 2 łapki w dół - jedna od Ciebie i druga od widza Pawła. Przykre :( .
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 14 Grudzień 13, 12:45   

Jeśli Wam bardzo zależy, to możecie się z nim przepychać(chociaż ja osobiście nie widzę, w jaki sposób to Wam realnie pomoże), ale istotne, żeby nie przesadzić - sądzę, że spośród tych ~1400 subskrybentów odwiedza kanał dla poradników, a takie filmy jak ostatni mogą im się nie spodobać.
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 14 Grudzień 13, 13:12   

Jak na razie nikt nie narzeka :) .
 
 
Artok 
Wolny chłop


Gra w: cRPG, RTS, FPS
Wiek: 25
Posty: 50
Skąd: Okolice Warszawy
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 14 Grudzień 13, 14:53   

Najlepszy jest jego odcinek 6 misji Twierdzy:
Babo rób szybciej te bułki
Czy ja mam tylko jedną drewniarkę
Jeszcze jedną bułeczkarnię
Ożeż ty! Gdzie w cholerę to poszło
Takie trochę takie śmieszne
Oczywiście mógłbym grać na trudnym, czy tam hardkor, ale po co się męczyć? Gdybym chciał, to bym sobie włączył trudniejszy tryb z tym tutaj tutaj wszystkim
Ale nie wiem, dlaczego nie ma tutaj wojsk arabskich, tylko europejskie
Polecam oglądać, brak umiejętności + kaleczenie języka = ubaw po pachy
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 14 Grudzień 13, 21:28   

Nie nabijaj mu wyświetleń ;) Nie ma opcji banowania nicków i IP na ts'ie ? Na pewno ogłoszonko jakieś na górze można dodać ( zbudowane z nazw pokoi ).

Gdybym miała jakąkolwiek siłe w necie to bym go zniszczył, ale jako pojedynczy user yt nawet się nie porywam na hejt. Chociaż na zachętę zminusowałem trzy filmiki, które akurat na to zasłużyły. Trzeba z tym żyć,, a każdy zobaczy jaki on jest "suaby" bo niby kozaczy na TS'ie, a nie ma adma.

Błędem była w ogóle propozycja współpracy, ale tego nie da się zazwyczaj przewidzieć od razu, a jedynie z perspektywy czasu.
 
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 14 Grudzień 13, 21:35   

Bordinio napisał/a:
Nie ma opcji banowania nicków i IP na ts'ie ?

Najprościej będzie zbanować typa na Unique ID, bo nick łatwo zmienić. Do IP też trzeba kogoś złapać, jak siedzi.
 
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 15 Grudzień 13, 11:25   

Uważajcie, bo poprzez swój hejt możecie wypromować go bardziej niż normalnie...
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz