ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem techniczny] Crusader map tools 1.2
Autor Wiadomość
StyleSkiller 
Wędrowiec

Gra w: I love Stroghold Crusader
Wiek: 33
Posty: 2
Skąd: Kozienice
Medale: Brak

  Wysłany: 8 Listopad 13, 09:22   [problem techniczny] Crusader map tools 1.2

Witam. To mój pierszy temat więc proszę o wyrozumiałość za wszelkie popełnione błędy. Mam problem z Crusader map tools 1.2. Instalacja programu przebiegła pomyślnie, później miałem problem z odpaleniem programu który rozwiązałem przy pomocy waszego forum. Niestety to nie był koniec problemów mianowicie nie mogę uruchomić mapy do edycji by stworzyć własną kampanię mianowicie chodzi o Nice. Uruchamiam program zaznaczam Nice klikam dwukrotnie i nic się nie dzieje :/ podkreślam że nie znam się na obsłudze tego programu obcuje z nim pierwszy raz. Gdy to nie pomogło kliknąłem WORK a następnie Instal Map wybieram Nice i również nic się nie dzieje :/ . Próbowałem zmienić nazwę mapy z .map na .sav niestety nie umożliwiło mi to uruchomienia mapy. Szukałem jakichś poradników obsługi programu w google niestety nie udało mi się znaleźć i załamuję ręce. Temat wydaje się nobowski ale bardzo proszę o pomoc za którą z góry dziękuję. Pozdrawiam !

Minęło prawie dwa dni a pomocny żadnej. Serdeczne dzięki panowie :/
_________________
Brak creatywnego pomysłu na ciekawy podpis xD
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz