ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[porównanie] Stronghold a Stronghold Deluxe
Autor Wiadomość
Borgoran 
Wędrowiec

Posty: 18
Medale: Brak

Wysłany: 11 Lipiec 13, 07:06   

Maciek napisał/a:
Ściągnij zwykłą bez Deluxa i sprawdź ;p ( oczywiście po 24 godzinach będziesz musiał usunąc tą ściągniętą )


Niepotrzebnie bym to robił, bo widzę, że u mnie jest tylko 5 map inwazji i 5 misji ekonomicznych, brakuje tych wymienionych w punktach jakie deluxe powinna zawierać.
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 11 Lipiec 13, 09:52   

Posiadam Twierdzę Deluxe z Kolekcji Klasyki. Na pudełku jest napisane "Zawiera ekskluzywny dodatek Excalibur Pack". Czyli składa się z dodatkowych 8 map. Pozostałe dodatki nie istnieją w polskiej wersji. Jednak jeżeli zainstalujesz polski patch HD, dostaniesz wszystkie te mapy.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 11 Lipiec 13, 10:05   

A to dziwne, ja mam wersję z Warchesta po polsku i o dziwo mam Excalibur Pack i resztę w/w map.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 11 Lipiec 13, 10:27   

Kiedy wydana? Moja w 2006 roku.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 11 Lipiec 13, 10:39   

Moja wydana w 2008.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Borgoran 
Wędrowiec

Posty: 18
Medale: Brak

Wysłany: 12 Lipiec 13, 08:19   

Faktycznie, ściągnałem tego HD patcha i jest wszystko z listy, chociaż te mapy graczy to mnie raczej zawiodły. Są albo przesadnie łatwe albo na tyle trudne, że nawet nie wiem czy fizycznie jest możliwe przejście ich na bardzo trudnym, oprócz tego oblężenia od graczy są dość konkretnie zbugowane, wrogowie nie atakują dopóki nie skasuje kawałka muru czy też 100 rycerzy stoi przed moją siedzibą i czekają aż moja resztka łuczników ich wybije, zamiast mnie dobić. Aż poszedłem sobie zrobić kawę, jak wróciłem jak stali tak stali, w końcu, gdy padli mogłem usłyszeć: "Obrońcy trzymali się nieźle!", jednak misja ani nie myślała, żeby się zakończyć.
 
 
Pako 
Wędrowiec

Gra w: Deluxe, Crusader
Posty: 14
Skąd: a ja wiem...
Medale: Brak

Wysłany: 12 Lipiec 13, 09:04   

Nie ma co się dziwić, połowa z nich była pewnie robiona w 10 minut...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz