ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[jednostki] Tarcze + ha
Autor Wiadomość
Michi50 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 13, 17:19   [jednostki] Tarcze + ha

Witam! Jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum chciałbym serdecznie powitać wszystkich graczy :)

A teraz przejdę do konkretów, a mianowicie:

Oglądałem sobie jeden filmik na YT (KLIK!) i zobaczyłem, że gościowi prawie w ogóle nie umierają ha. Czytałem temat na forum o tym, jak to zrobić, lecz jakoś tego nie rozumiem. W większości tematów jest napisane, że trzeba zgrupować i wysłać jakby dwie oddzielne grupy tarcz oraz ha. A czemu ten gość wysyła wszystko razem i nikt mu nie ginie? Bo gdy ja próbowałem tak zrobić, to tarcze i ha ustawiają mi się w normalny kwadrat, gdzie tarcze są na obrzeżach, a ha w środku.

Mógłby mi ktoś dokładnie wytłumaczyć, jak to wszystko działa? :)
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 13, 19:47   

One nie są pogrupowane, po prostu jest ich dużo. Obejrzyj sobie nasz poradnik odnośnie gry Multiplayer w Krzyżowca. Obejrzyj od 5 minuty - http://www.youtube.com/watch?v=sg9X-G3XqMg
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz