ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot w Krakau?
Autor Wiadomość
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 29 Kwiecień 13, 22:25   Zlot w Krakau?

W sumie nie za bardzo nawet wiem gdzie takowy temat założyć więc postanowiłem tutaj. Od razu apeluję - Odyn, nie bij, że nawet się nie pytam co o tym sądzisz, ale tak mi się wymyśliło to napiszę, w sumie czemu nie? xD
Dobra, do rzeczy - tak ostatnio sobie pomyślałem, że w sumie z wyjątkiem Kacpra Kołodzieja nigdy nie miałem okazji nikogo z was poznać na żywo - wy też nie, a sporo tracicie (kontakt z moją skromną osobą z pewnością dostarczyłby wam wielu wrażeń xD). Przynajmniej część osób jest tu z Krakowa - nie będę ściemniał, no ja tu studiuję więc dlatego pomyślałem właśnie o tym mieście ale jest też Wielki Nieobecny Al Ganonim, jest Panzer, pewnie jeszcze kilka osób, które nawet nie wiem, że tu są. No ale ograniczać się w sumie tylko i wyłącznie do mieszkańców Królewskiego Miasta i jednorazowego spotkania skoro można by było zrobić to panowie z pompą? ;) Część osób ma może blisko, ktoś kogoś zawsze przyjmie, można połazić po różnych miejscach, pogadać, może pograć (nawet nie będę mówił w co :P )...
Dobra no, co sądzicie? :D Wiadomo, że jest wiele rzeczy do ustalenia, choćby termin (osobiście proponowałbym 1 lipca kiedy to już wszyscy studenci zakończą swe sesyjne boje), nie mniej jednak ten nagły pomysł wydał mi się tak fajny, że uznałem, że żal byłoby się nim nie podzielić.

Będę taki fajny, że sobie jeszcze topic przykleję, o!
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 29 Kwiecień 13, 22:46   

Ciekawie wymyśliłeś, szczególnie z tym 1 lipca :) . Nie wiem, czy wiesz, ale akurat 1 lipca Firefly organizuje spotkanie z fanami w Londynie. Może tam się wybierzemy? :)

https://www.facebook.com/events/517586018303765/
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 29 Kwiecień 13, 22:51   

Ha! Nie wiedziałem ale to też oczywiście jest godne rozważenia. :D
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 27
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 30 Kwiecień 13, 12:09   

Ja mam 100 km do Krakowa, chętnie bym wpadł, ale co tam będziemy konkretnie robić, tylko coś pogadamy? :)
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 30 Kwiecień 13, 18:14   

Ja niestety mam dość daleko i zbyt mało wiosen, by rodzice (w sumie głównie mama) puścili mnie samego tak daleko na noc. Może za dwa lata... Ale pomysł fajny ;) .
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 1 Maj 13, 09:02   

Bardzo chętnie, ale pieniędzy starczyłoby mi co najwyżej na przejazd...
 
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 27
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 1 Maj 13, 10:53   

Siwy, pogadaj z mamą, ja jak się uparłem to mnie w 2 gimnazjum zaczęła na zawody kilkudniowe puszczać ;p Powiedziałem, że i tak pojadę i podziałało xD
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Warlike 
Moderator
Wodzu, prowadź!


Wiek: 30
Posty: 228
Skąd: Gorlice
Medale: Brak

Wysłany: 1 Maj 13, 20:09   

Również i ja studiuję w Krakowie, na UJ-ocie, ale nie wiem czy by mi się chciało 1 lipca specjalnie przyjeżdżać z Gorlic do Krakowa (prawie 140 km w jedną stronę). W ciągu roku akademickiego, czemu nie. Możliwe, że gdzieś się spotkaliśmy, a nawet o tym nie wiemy :P . Studiuję na Ruczaju (WZiKS), w-f mam na Zarzeczu. ;)
 
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 1 Maj 13, 23:43   

Warlike, kiedy masz dokładnie wf? My z Panzerem w piątek o 12. Jeśli Ty też to nie wyrobię ze śmiechu. xD 3 modów na jednych zajęciach i to zupełnie niezależnie od siebie, to by było. xD

BTW, mieszkam w okolicach Ruczaju więc jak coś to zapraszam. :D
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Kacper 
Moderator
widzi wszystko.


Gra w: Stronghold 1
Posty: 429
Medale: Brak

Wysłany: 4 Maj 13, 12:48   

No ja podobnie jak Crux miałem okazję spotkać się tylko z jednym forumowiczem, niejakim Michałem Szymańskim, ale poznać osobiście Półżywą Legendę Forum (czy jakoś tak) - toż prawdziwy zaszczyt! :D

Jam się wybieram, szkoda, że tak daleko, no ale :P . To wymyśl nam jakieś atrakcje (niekoniecznie muszą to być zapasy w kisielu na rynku, ale może coś w podobie :D ).
_________________
I znowu polski rycerz dumnie
podejmie złotą rękawicę.
Widziałem ją w blaszanej trumnie,
gdzie wróg rozbitą miał przyłbicę.
Gustaw Kodrąb 1941
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 27
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 4 Maj 13, 13:38   

Ktoś jeszcze? Bo głupio mi z takimi starymi końmi samemu będzie xD
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 4 Maj 13, 14:55   

Kurka siwa, no powiem, że ciekawie byłoby spotkać się w tak zacnym gronie. W dodatku od dłuższego czasu myślę o tym, by zwiedzić Kraków :D . Hmm... a czy w grę wchodziłby inny termin może? Np. trochę później niż 1 lipca, bo zaraz na początku wakacji planowałem jechać w Bieszczady z rodziną, co prawda w planach był także przejazd przez Kraków, no, ale wiecie - choćbym zgrał termin, to mając rodziców na głowie to trochę bez sensu xd.

Huh ta... spojrzałem na rozkład jazdy PKP. Najkrótsza podróż to ponad 8h z jedną przesiadką i to i tak z miejscowości, do której musiałbym dojechać 20km. Także tego xd. To już z Poznania znacznie krócej. Chyba, że zrobiłbym taki mega-trip i pojechał najpierw do Poznania (bo tam mam siorę, która nalega, żebym do niej przyjechał) i stamtąd dopiero do Krakowa, np. z Kacprem (o ile zgodziłby się mieć mnie na głowie xd). Ale to takie tylko czyste przypuszczenia i bajania... PKS znowu jest o 4 rano (nie z mojej miejscowości ofc.) i nawet nie wiem ile jedzie, ale boję się, że podobnie.

Koniec końców mimo wszystko wątpię, że się pojawię, mimo chęci. Odległość jest jednak sporą przeszkodą.
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 4 Maj 13, 16:00   

Na wstepie - pisze z telefonu wiec drodzy koledzy-moderatorzy: naprawde chce wam sie poprawiac moj post z racji braku polskich znakow? :D No, a teraz ad rem:
1. Termin jest jak najbardziej do ustalenia, to byla tylko delikatna sugestia, ze w przeciwienstwie do czesci uzytkownikow starsi z nas w czerwcu maja ciezko (za to luz przez reszte roku :D ).
2. Atrakcje? Hmm, cos sie wymysli do tego czasu. :D
3. Cieszy mnie tak liczny odzew, w sumie nie spodziewalem sie.
4. Poznanie Kacpra rowniez bardzo milo wspominam. :D

Pozdrawiam!

PS Panzer, Warlike, Czes, Al - jakies spotkanie podczas juwenaliow? :D
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Warlike 
Moderator
Wodzu, prowadź!


Wiek: 30
Posty: 228
Skąd: Gorlice
Medale: Brak

Wysłany: 4 Maj 13, 18:08   

Crux - w-f jednak mam w czwartki o 9:00, ale jakbyście mieli coś do odrobienia to zapraszam xD. Nad wszystkimi tymi propozycjami można się zastanowić, zależy jaki termin.
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 9 Maj 13, 19:23   

Szkoda, że mam tak daleko :( Też bym się chętnie pojawił. Przy okazji mógłbym odwiedzić rodzinę i miałbym od razu zapewniony nocleg :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz