ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[Crusader] Elitarna Gwardia
Autor Wiadomość
mati1721 
Wędrowiec

Gra w: Crusader
Wiek: 27
Posty: 3
Skąd: Radom
Medale: Brak

Wysłany: 11 Marzec 13, 21:49   [Crusader] Elitarna Gwardia

Witam w tym temacie chciałbym zaprosić do wspólnej gry w Strongholda Crusader.Gramy dla zabawy preferujemy hamachi oraz Crusadera wersje 1.1 aktualnie gra nas 3 mam nadzieje że wielu się zainteresuje kto chciałby dołączyć do nas do gry zabawy zapraszamy posiadamy wlasnego tsa 3 narazie 15 slotowego także komunikacja podczas gry też jest jak najbardziej ;d ci co chcieliby pograć z nami lub poprostu dołączyć do klanu zapraszam na teamspeaka 3
IP:tsx32.net-speak.pl:6310 lub pisać na mój nr gg:37620570 lub pod tematem swoje nry gg na pewno do was napisze zależy mi na każdym jednym graczu :) ) wiek oraz umiejętnosci nie są ważne podszkolimy cię troszeczkę i będziemy wspólnie się dobrze bawić razem grając przeciwko sobie lub botom lub klanom ;d Serdecznie jeszcze raz zapraszam pozdrawiam.

Zbyt raziło ;p. S
Ostatnio zmieniony przez Siwy 11 Marzec 13, 23:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 14 Marzec 13, 16:47   

Z tego co się orientuję, to mało osób korzysta jeszcze z tzw. "hamaczi" , więc jeśli liczysz na jakieś konkretne zainteresowanie tematem to pobierz GameRanger.
_________________
Andrzej Breivik
 
 
mati1721 
Wędrowiec

Gra w: Crusader
Wiek: 27
Posty: 3
Skąd: Radom
Medale: Brak

Wysłany: 14 Marzec 13, 19:21   

Zbugowane porty nie da rady.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz