ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Krzyżowcy czy arabowie? Kto silniejszy?
Autor Wiadomość
Eaffo 
Wędrowiec


Gra w: Deluxe i SC
Posty: 8
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 5 Marzec 12, 13:20   

Jedynymi plusami konnych łuczników (HA) jest to że mogą strzelać podczas jazdy lub też ich prędkość przemieszczania się ale ich strzały są znacznie słabsze niż zwykłych łuczników.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 5 Marzec 12, 16:30   

Ich strzały są identyczne jak zwykłych łuczników a w grze multiplayer konni łucznicy to podstawa.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 5 Marzec 12, 18:36   

Mylicie się i to bardzo. Arabscy łucznicy są prawie 2x lepsi od europejskich. Zróbcie sobie test to się przekonacie.
 
 
Trndjava 
Wolny chłop


Gra w: Stronghold Crusaders extreme
Wiek: 26
Posty: 52
Skąd: Łódź
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 5 Marzec 12, 19:19   

ja mam taktykę jak gram HA i atakują mnie np. miecznicy to uciekam do tyłu do póki ich nie zabije

(domyślam się że nie ja jeden używam tej taktyki)
_________________
To, że mam słuchawki nie oznacza, ze was nie słyszę, testuje, czy obgadujecie mnie za plecami.
 
 
 
Eaffo 
Wędrowiec


Gra w: Deluxe i SC
Posty: 8
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 5 Marzec 12, 19:32   

To chyba normalne. Gdyby ci miecznicy doszliby do naszych to prędko by się to skończyło
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 5 Marzec 12, 22:26   

Mam lepszą taktykę, robię 50 katapult i 2 uderzeniami i nie ma żadnych łuczników czy mieczników, a nawet assasynów ;-) nie wiem czy gracie na multi.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 5 Marzec 12, 22:30   

Kupiec Hrupkuw napisał/a:
Mam lepszą taktykę, robię 50 katapult i 2 uderzeniami i nie ma żadnych łuczników czy mieczników, a nawet assasynów ;-) nie wiem czy gracie na multi.

Widać, że raczej nie.
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 19 Maj 12, 11:16   

Wiadomo, że w gdyby zrobić każdą jednostkę z 2 budynków, wygrali by europejczycy.
Chodziło mi o to że:

Konny łucznik,assasyn, arabski zbrojny, miotacz ognia, arabski łucznik,niewolnik na europejczyków :P
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 28
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 20 Maj 12, 07:42   

Jak dla mnie konni łucznicy są definitywnie najlepsi z strzelców, mimo iż kusznicy są silniejsi, nie są tak przydatni jak konni łucznicy. Ja ich zwykle rzadko używam w singlu że względu na koszty.
 
 
TwierdzaBoss 
Burżuj


Gra w: Twierdza 1 rulez!
Wiek: 24
Posty: 173
Skąd: Polska
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Lipiec 12, 18:15   

jako że jestem arabem (nie dosłownie!) to używam arabów...asasyni żądzą bo sam ich szkolę...:D oczywiście wynajmuję inżynierów...powinni dać jakiś odpowiednik inżynierów dla arabów!

[ Dodano: 15 Lipiec 12, 18:16 ]
Kupiec Hrupkuw napisał/a:
Mam lepszą taktykę, robię 50 katapult i 2 uderzeniami i nie ma żadnych łuczników czy mieczników, a nawet assasynów ;-) nie wiem czy gracie na multi.


LUDZIE!ZBROJNI!NIE MIECZNICY!A ARABSKIE ODPOWIEDNIKI ZBROJNYCH TO ARABSCY SZABLIŚCI!
_________________
Wywalam z tego forum z żalem...żegnajcie i przepraszam za spam itd. nie będę się mścił spamem na ludziach którzy mają rację popiszę tu jeszcze i poczekam na bana...
 
 
Pako 
Wędrowiec

Gra w: Deluxe, Crusader
Posty: 14
Skąd: a ja wiem...
Medale: Brak

Wysłany: 29 Wrzesień 12, 18:56   

Mimo, że gram krzyżowcem to częściej używam arabów. Z europejskich jednostek szkolę zazwyczaj jedynie łuczników.
 
 
zbrojny120 
Wędrowiec

Gra w: Wszystkie oprócz trójki.
Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 2 Październik 12, 14:01   

TwierdzaBoss napisał/a:
jako że jestem arabem (nie dosłownie!) to używam arabów...asasyni żądzą bo sam ich szkolę...:D oczywiście wynajmuję inżynierów...powinni dać jakiś odpowiednik inżynierów dla arabów!

[ Dodano: 15 Lipiec 12, 18:16 ]
Kupiec Hrupkuw napisał/a:
Mam lepszą taktykę, robię 50 katapult i 2 uderzeniami i nie ma żadnych łuczników czy mieczników, a nawet assasynów ;-) nie wiem czy gracie na multi.


LUDZIE!ZBROJNI!NIE MIECZNICY!A ARABSKIE ODPOWIEDNIKI ZBROJNYCH TO ARABSCY SZABLIŚCI!


Nie tak ostro. W oryginale mamy "Swordsman" Czyli miecznik. Po prostu tłumaczenie nie jest dosłowne.
 
 
RedFire1998 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 4
Skąd: z Polski
Medale: Brak

Wysłany: 22 Listopad 12, 15:28   Krzyżowcy czy arabowie

Ja najczęściej na początku używam arabów a później krzyżowców. :shock: :mrgreen:
 
 
Malkey95 
Wędrowiec


Gra w: Krzyżowiec, Warchest, Deluxe
Wiek: 28
Posty: 10
Skąd: Krapkowice
Medale: Brak

Wysłany: 24 Listopad 12, 11:05   

Europejczycy są najlepsi.. a z arabów używam tylko konnych łuczników, i asassynów.
 
 
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 24 Luty 13, 09:14   

Europejskich jednostek nie używam prawie w ogóle, ewentualnie kuszników do obrony :) .
_________________
Andrzej Breivik
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz