ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bordinio
5 Luty 09, 15:36
[problem techniczny] Wyrzuca z gry przy wyborze mapy
Autor Wiadomość
pepe1516 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 5 Luty 09, 11:04   [problem techniczny] Wyrzuca z gry przy wyborze mapy

Moi drodzy może ktoś mi coś doradzi. Gram na Gamespy połączę się z Hostem i jest wszystko ok, ale jak zacznie przewijać mapy i dochodzi do jakiejś to wyrzuca mnie z gry i pisze o problemie z aplikacją exe. Natomiast jeżeli jest mapa dla mnie "ok" czyli mnie nie wyrzuci to mogę grać bez problemu. Kiedyś tego problemu nigdy nie miałem. POMOCY!!!!
Ostatnio zmieniony przez Kacper 31 Lipiec 11, 12:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PitaKura 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 98
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 5 Luty 09, 20:13   

Hmmm... chyba nie masz pewnego pliku w folderze z gra ... lub coś nie tak jest z patchem normalnie jeśli ktoś widzi że nie masz mapy to ci ją wyśle i powinno nastąpić pobieranie mapy . Niestety nie wiem co może być źle. :/
_________________
http://www.lajty.pl/ -> Serwery CS 1.6
http://www.csaction.pl -> Moja stronka o Counter-Strike ;)
 
 
 
pepe1516 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 09, 14:37   

widzisz jest tak, że są mapy których nie mam i mi je przesyłają ale są też takie co mnie wywalają. Grę przeinstalowałem już kilka razy mam patcha 1.1 i nic się nie zmieniło. A kiedytś nie miałem takiego problemu. Ale dzięki za podpowiedź
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz