ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zadanie - Dotacja na gminę
Autor Wiadomość
mifal3 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 3 Styczeń 13, 02:36   Zadanie - Dotacja na gminę

Witka. mam problem z zadaniem, gdzie trzeba cokolwiek dotować na gminę. nie umiem znaleźć takiej funkcji. proszę o łopatologię, bo nie mam kompletnie pomysłu jak to zrobić, a pewnie jest to bajecznie proste. pozdrawiam

SK.jpg
Plik ściągnięto 102 raz(y) 305,64 KB

 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 3 Styczeń 13, 10:59   

Każda gmina posiada budynki (jeżeli zostaną postawione), które można rozwijać poprzez dotacje graczy z danej parafii. Na ekranie parafii (tym pierwszym) znajdź jakiś budynek, który wymaga dotacji (głównie gildie zwiększające produkcję danych surowców, broni, itp.) i kliknij na niego. Przejdziesz do ekranu dotacji, gdzie będziesz mógł wybrać jaki surowiec chcesz przesłać. Aby wykonać to zadanie musisz wysłać 1 stos (nie jedno drewno, kamień, czy cokolwiek innego :p ). Stosy liczone są zależnie od rodzaju towaru - drewno, kamień to 1000 sztuk, jabłka 500,itp. Czyli musisz wysłać np. 1000 drewna, o ile wymagać tego będzie dana gildia w Twojej prafii.
 
 
mifal3 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 3 Styczeń 13, 13:14   

witam. dzięki za odpowiedz i łopatologiczne wyjaśnienie. jak przyjdę do domu z pracy to postaram się wykonać wszystko według twojej instrukcji. tylko pytanie jeśli jestem nadal "niezrzeszony" jako nowy gracz, to czy mogę wykonać taką dotację?
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 3 Styczeń 13, 16:18   

Każdy może. Należysz do tej parafii :) . Tylko nie wiem czy znajdziesz jakieś budynki, widziałem Twoją parafię, możecie mieć już wszystkie budynki "wymaksowane".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz