ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Gmina co i jak?
Autor Wiadomość
dawidryba 
Wędrowiec

Gra w: 1,crusader, 2,3, king
Wiek: 30
Posty: 5
Medale: Brak

  Wysłany: 24 Grudzień 12, 11:27   Gmina co i jak?

Witam wszystkich serdecznie, jest to mój pierwszy post na tym forum.

A więc chodzi o gminę, wczoraj zostałem wójtem w gminie. Trochę ogarnąłem ją po moim poprzedniku (niedołędze).
Chciałbym zapytać jak to z flagami jest? Co ile dostaje się flagi itp. Jak to ogólnie z nimi jest.

2 sprawa to co trzeba rozbudować w gminie, by móc koszary w zamku stawiać w celu umieszczenia więcej jednostek na murach?

Pozdrawiam World 6 Lord_Ryba - England
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 24 Grudzień 12, 16:02   

Flagi możesz przejmować z innych parafii, po prostu musisz wysłać armię z własnej parafii lub z Twoich wiosek, które znajdują się w parafii dla której chcesz zdobyć flagi. Jeżeli Twoi żołnierze wejdą do siedziby to przejmą jedną flagę. Poza tym, codziennie każda parafia dostaje jedną flagę.

Natomiast jeśli chodzi o Twoje drugie pytanie - potrzebujesz budynku Sergeants At Arms Office, nie wiem jak to będzie po polsku (biuro rycerza? :d). W każdym razie jest to czwarty budynek (nie jadąc w pionie cały czas) w pierwszej zakładce. Tam trzeba przesyłać bronie, aby odblokowywać kolejne poziomy.
 
 
dawidryba 
Wędrowiec

Gra w: 1,crusader, 2,3, king
Wiek: 30
Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 30 Grudzień 12, 02:38   

A wiecie może o której dostaje się jedną flagę?
 
 
webak79 
Osadnik


Gra w: Stronghold Kingdoms
Posty: 30
Medale: Brak

Wysłany: 30 Grudzień 12, 17:10   

Po polskiemu to nazywa się "Biuro Sierżanta" a flagi to z tego co wiem to dostaje się między 18 a 36 godzin (źródło Wiki)
 
 
dawidryba 
Wędrowiec

Gra w: 1,crusader, 2,3, king
Wiek: 30
Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 30 Grudzień 12, 20:02   

Czyli jakiś random. No mam problem z moją gminą bo gościu przede mną tego nie zbudował i ne mogę więcej niż 50 ludzi do obrony zamku dać.
Muszę zrobić coś, żeby mieć 3 flagi w szybkim czasie bo mi zabierają.
 
 
webak79 
Osadnik


Gra w: Stronghold Kingdoms
Posty: 30
Medale: Brak

Wysłany: 30 Grudzień 12, 21:17   

Musisz to zbudować bo potem jak zaczniesz ulepszać to będziesz mógł m.in. budować koszary w zamku (nie chodzi mi o te w gminie) takie jak możesz w swojej wiosce. Jeśli Ci zależy na szybkim zdobyciu flag to jedynie ataki na inne gminy...Ja jak zostałem zarządcą to najpierw się umocniłem (mury i chłopi do obrony) a potem to już ataki na mnie się skończyły. I jeśli możesz to wstąp do jakiejś frakcji i rodu (będziesz miał ochronę od sprzymierzeńców)
 
 
dawidryba 
Wędrowiec

Gra w: 1,crusader, 2,3, king
Wiek: 30
Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 31 Grudzień 12, 02:18   

Tak wiem, wiem... jednak w obronie mogę maksymalnie 50 jednostek postawić. Nie jestem w stanie się obronić bo zawsze mnie zjadą. Teraz robię jak najgrubsze mury i dam 50 łuczników na mury zobaczymy czy coś da.
Czy lepiej 40 łuczników i 10 pikinierów przy zamku?
 
 
webak79 
Osadnik


Gra w: Stronghold Kingdoms
Posty: 30
Medale: Brak

Wysłany: 31 Grudzień 12, 10:19   

Jak możesz to daj maksymalnie łuczników na mury (moim zdaniem).
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 2 Styczeń 13, 13:49   

Zawsze lepiej mieć kilku pikinierów w siedzibie, aby blokowali przeciwnika. Nic nam nie da duża liczba łuczników jeżeli wejście do siedziby będzie bez obrony.
 
 
dawidryba 
Wędrowiec

Gra w: 1,crusader, 2,3, king
Wiek: 30
Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 2 Styczeń 13, 19:05   

Na szczęście do mojej gminy przyszedł jakiś Baron i flagi się zbierają. Boją się atakować teraz gminę. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz