ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z twierdza crusader
Autor Wiadomość
jarosbig 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

  Wysłany: 6 Listopad 12, 09:47   Problem z twierdza crusader

Witam mam pewien problem z twierdzą krzyżowiec. ( crusader). Posiadam system windows 7 i nowiuteńki komputer. Włączam twierdzę normalnie moge grac singleplayer i w ogóle ładnie śmiga ale problem jest w tym, że gdy wejdę w multiplayer automatycznie wywala mi appcrash i LOG :
----------------------------------------------------------------------
Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: Stronghold Crusader.exe
Wersja aplikacji: 0.0.0.0
Sygnatura czasowa aplikacji: 214e436f
Nazwa modułu z błędem: Stronghold Crusader.exe
Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 214e436f
Kod wyjątku: c0000005
Przesunięcie wyjątku: 00077a95
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: f119
Dodatkowe informacje 2: f11941ae3ea568b371180341c0d8937f
Dodatkowe informacje 3: 4a65
Dodatkowe informacje 4: 4a65831cd050de562b9bba56b71a22db

------------------------------------------------------------------------------

Najgorsze jest to że chgce pograc ze znajomymi w twierdze ale nic nie pomaga. ( uruchom jako administrator, w trybie zgodnosci z, reinstall, inna wersja). Wydaje mi się tylko że kiedy instaluje gre nie tworzy mi jakiegos filderu nie wiem do multiplayer czy cos w tym stylu, moge sie mylić ale jeśli wie ktoś o co może chodzić prosze mi napisac:) Pozdrówka//
wiem że to cięzki przypadek ale moze ktośmoze pomóc bo na internecie nie znalazłem nic xDD
Ostatnio zmieniony przez Kacper 6 Listopad 12, 10:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 6 Listopad 12, 14:51   

Oryginalna gra?
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
jarosbig 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 6 Listopad 12, 14:55   

Gra jest stara ale oryginał :) kolega mi ofiarował pare lat temu, pytałem się Firefly czy jak oni tam maja to odp nie dostałem xD tyle, że na nowym kompie nie da zagrac się na starym śmiga jak leci, dostałem pirata od kumpla zeby sprawdzić czy to wina płytki, nie jest to wina płyty.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 6 Listopad 12, 15:20   

Próbujesz grać przez IP? Czy wywala ci kiedy od razu kliknie na "Multiplayer" w menu głównym?

Polecam pobrać ten program: http://www.gameranger.com/ i spróbować przez niego zagrać.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
jarosbig 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 6 Listopad 12, 15:38   

Od razu, kiedy klikam na multiplayer.
Ostatnio zmieniony przez Kacper 6 Listopad 12, 17:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 6 Listopad 12, 16:06   

W takim razie pobierz GameRanger i spróbuj zagrać przez niego.

W ostateczności możesz pobrać grę z internetu, jest to legalne ponieważ posiadasz oryginalną grę.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
jarosbig 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 6 Listopad 12, 17:03   

Nie nie nie nie, to nic nie pomaga w Gamerangerze to samo. Po prostu jakbym nie miał multiplayera. Ale wszystko działa nalezycie porównałem i wszystko ok TYLKO NIE DZIAŁA gra WIELOSOBOWA MOŻE REJestr? nie wiem sprzet??
Ostatnio zmieniony przez Kacper 6 Listopad 12, 17:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 6 Listopad 12, 17:43   

Pobierz grę z neta, i sprawdź czy w tej ściągniętej działa.

PS: Wielkie litery oznaczają krzyk w internecie. Staraj się ich nie używać w tak dużych ilościach...
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
jarosbig 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 6 Listopad 12, 18:05   

gra została pobrana zainstalowana- to samo, stronghold extreme- to samo. usunąłem zinstalowałem próbuje nadal z orginałem bo nie ma sensu na piracie sie bawić.
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 6 Listopad 12, 20:12   

Może masz jakąś surowa zaporę, która blokuje porty używane przez grę lub po prostu od razu zamyka aplikacje, które nawiązują połączenie typu multiplayer.
 
 
 
jarosbig 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 6 Listopad 12, 21:01   

w tym problem że nie wiem o jaką zapore chodzi bo firewall i porty mam poodblokowywane bo moge grac w rózne gry przez internet. a na internecie sie nie spotkałem z takim przypadkiem jak mój:(

Wielka litera na początku zdania?
Kacper
Ostatnio zmieniony przez Kacper 6 Listopad 12, 21:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kamil91 
Wędrowiec

Wiek: 32
Posty: 6
Skąd: DOL
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 7 Listopad 12, 02:20   

Nie wiem jak to wygląda u Cb w Windows7 ale w xp to jest Mój Komputer/Panel Sterowania/Zapora Systemu Windows/Wyłącz,

Ja bym na twoim miejscu spróbował ściągnąć cracka w wersji 1.1 i podmienił plik.Jak to nie nic nie da to nie mam pojęcia.

Kacper czy ty w wieku 23 lat nadal musisz się dowartościowywać że zwrócisz komuś uwagę że nie napisał dużej litery na początku?Czy to jest tak ważne, tym bardziej że jest to dział o problemach z grą a nie o nie wiadomo czym .Jeszcze nigdy na żadnym forum nie spotkałem się z czymś takim żeby ktoś się dopierdalał o takie coś.
 
 
Kacper 
Moderator
widzi wszystko.


Gra w: Stronghold 1
Posty: 429
Medale: Brak

Wysłany: 7 Listopad 12, 06:31   

Dzieki za pomoc w temacie, ale kolega widać zapomniał o wieczystym banie dla jego osoby. Chyba trzeba będzie mu o nim przypomnieć. Pozdro dla Elmo. BTW, zwykłe zwrócenie uwagi wywołuje u ciebie aż takie emocje? Każdy może się zapomnieć, a mod jest od tego aby zwyczajnie przypomnieć...
_________________
I znowu polski rycerz dumnie
podejmie złotą rękawicę.
Widziałem ją w blaszanej trumnie,
gdzie wróg rozbitą miał przyłbicę.
Gustaw Kodrąb 1941
 
 
Szalonysemir 
Wędrowiec

Gra w: Wszystkie
Wiek: 28
Posty: 8
Skąd: Rzeszów
Medale: Brak

Wysłany: 16 Listopad 12, 16:49   

Musiałeś mieć błąd przy instalowaniu gry...
_________________
Najlepsza gra pod słońcem jaka może być to stronhold crusader
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz