ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[jednostki] Okropne AI jednostek.
Autor Wiadomość
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 12 Wrzesień 12, 13:42   [jednostki] Okropne AI jednostek.

Ostatnio przy okazji remontu (juz zakończonego :p ) w moim pokoju znalazłem Twierdzę Legendy. Nie pamiętam, czy w ogóle grałem w tą grę, jednak uznałem, że przyda się z racji naszego kanału YouTube.

Zainstalowałem patch 1.2 z naszej strony i rozpocząłem grę. Niestety okazało się, że AI jednostek jest w opłakanym stanie. Ledwo przeszedłem misję pierwszą, co raczej nie należy do wielkich wyczynów i wstyd to pokazywać na naszym kanale. Problem polega na tym, że moje jednostki po zaznaczeniu przeze mnie wroga do zaatakowania w wiekszości go otaczają i patrzą jak kilku kolegów walczy. Sposób z jedynki, czy Krzyżowca polegający na "przejściu" naszą grupą żołnierzy przez jednostki wroga nie jest skuteczny, tracę tylko swoje jednostki.

Może jeszcze jest ktoś na forum, kto zna troszkę Legendy i może dać mi jakieś porady odnośnie skutecznej gry, albo poleci mi inny patch.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 12 Wrzesień 12, 13:59   

Może masz coś skiepszczone, przeinstaluj bez zainstalowania patcha 1.2 i sprawdź czy to coś da. U mnie w miarę normalnie ich atakują.


Ewentualnie popierz pirata, sprawdź czy coś się zmieni, i w ciągu 24 godzin go odinstaluj i usuń ( to jest legalne ).
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 12 Wrzesień 12, 15:35   

Maciek napisał/a:
Ewentualnie popierz pirata, sprawdź czy coś się zmieni, i w ciągu 24 godzin go odinstaluj i usuń ( to jest legalne )

Jeśli posiada oryginalną kopię gry, to ma prawo korzystać z pirackich plików. Może np. kupić oryginalną grę, ale pobrać jakiegoś offline cracka, bo uznał, że nie chce grać w sieci, a gra tego wymaga (przypadek wymyślony).
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 12 Wrzesień 12, 16:32   

Przeinstalowałem grę, mam ją teraz w wersji 1.11 i już wygląda to lepiej, chociaż oceniam tylko po przejściu jednej misji. Przy wczytywaniu gra informuje mnie, że jest nowa aktualizacja, na razie nie będę nic zmieniał.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 13 Wrzesień 12, 05:55   

U mnie podobnie jak u ciebie z początku okrążają przeciwnika, lecz po chwili ci z tyłu przenikają przez tych z przodu i atakują zwartą grupką.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz