ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bordinio
21 Sierpień 12, 18:14
[crusader] Aktualizacja z wersjii 1.1 na 1.2
Autor Wiadomość
Michal I 
Wędrowiec

Gra w: Crusarder, Deluxe
Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 21 Sierpień 12, 14:26   [crusader] Aktualizacja z wersjii 1.1 na 1.2

Witam wszystkich, mam takie oto pytanko. Da rade aktualizować wersję 1.1 na wersję 1.2 Twierdzy Krzyżowiec ? Kuzyn ma wersje 1.2 a ja 1.1. Gdy chcemy grać na multiplayer to w jego nazwie pokazuje: "III" i jak coś piszę to to samo. Myślę z kuzynem, że właśnie o wersję tej gry chodzi. Ściągałem już jakieś patch'y i nic nie pomagało. Dodawało tylko jakieś 2 mapy i to tyle, dalej nie mogliśmy razem grać. Zwracam się do was o pomoc i z góry dziękuję. Grę mam z serii Twierdza Warchest, Kolekcja Klasyki.

PS. Jeśli to zły dział dział, czy coś, bardzo przepraszam, ale jestem tu nowy.
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 21 Sierpień 12, 14:39   

Dobrze sądzicie, że wynika to z niezgodności wersji obu gier. Niestety - z tego co mi wiadomo - patcha 1.2 nie da się zainstalować. Jest on "nierozerwalnie wbudowany" w wersję, którą ma Twój kolega. Mogę się mylić, ale raczej tak jest jak mówię. Jedynym rozwiązaniem jest albo wejście na jakiś czat głosowy jeżeli czat w grze uniemożliwia komunikację, albo zaopatrzenie się w odpowiednią wersję gry.
 
 
 
Michal I 
Wędrowiec

Gra w: Crusarder, Deluxe
Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 21 Sierpień 12, 14:49   

Jak mam rozpoznać, np. w sklepie jaka to wersja gry ?
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 21 Sierpień 12, 15:07   

Nie jestem tego pewny, ale wydaje mi się, że na pudełku powinno być napisane Stronghold Crusader Extreme/Twierdza Krzyżowiec Extreme. Zapytaj się jaką grę ma Twój kolega.
 
 
 
Michal I 
Wędrowiec

Gra w: Crusarder, Deluxe
Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 21 Sierpień 12, 16:26   

Mój kuzyn* ma osobno Twierdze Krzyżowiec i Twierdze Krzyżowiec Extreme, ale te 2 gry były na 1 płycie.
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 21 Sierpień 12, 16:37   

No i właśnie o to chodzi. Ta Twierdza z krążka, na którym jest też Extreme jest spatchowana tym nieszczęsnym patchem 1.2 . Musiałbyś kupić tą samą "edycję" gry co kolega. ( Patch 1.2 jest dziwną modyfikacją, której nie można poddać Krzyżowców z wcześniejszych edycji :/ )
 
 
 
Michal I 
Wędrowiec

Gra w: Crusarder, Deluxe
Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 21 Sierpień 12, 16:41   

Aha, coś takiego już widziałem w sklepie. Była to gra "Twierdza Krzyżowiec Extreme". Jutro zobaczę tą grę. Może okaże się, że też tam są te 2 gry. Ale to jutro. Dziękuję Ci za pomoc :)

@Do zamknięcia
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz