ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Kto jest kim
Autor Wiadomość
Duncan 
Wolny chłop

Posty: 50
Skąd: Dolnośląskie
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 4 Kwiecień 11, 22:11   

Jak widać nie znam się za dobrze na żartach i nie lubię jak ktoś mnie obraża dla żartów . :)
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 4 Kwiecień 11, 22:13   

Duncan napisał/a:
ktoś mnie obraża dla żartów

Jeśli zrozumiałeś to obraźliwie to sory.
_________________

 
 
Duncan 
Wolny chłop

Posty: 50
Skąd: Dolnośląskie
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 4 Kwiecień 11, 22:16   

Ok przyjęte hehe :) .
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 21 Wrzesień 11, 18:06   

Ok to ja się przedstawię:

Mam na imię Janusz, mam 15 lat, chodzę do 3 klasy Gimnazjum, mieszkam koło Krakowa ale moja rodzina ma zamiar się przeprowadzić. Interesuję się koszykówką (chociaż większość innych chłopaków woli piłkę nożną) interesuję się także informatyką.
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 21 Wrzesień 11, 18:40   

STRONGer napisał/a:
Mam na imię Janusz, mam 15 lat, chodzę do 3 klasy Gimnazjum, mieszkam koło Krakowa ale moja rodzina ma zamiar się przeprowadzić. Interesuję się koszykówką (chociaż większość innych chłopaków woli piłkę nożną) interesuję się także informatyką.


O_O Jeszcze powiedz, że chodzisz ze mną do klasy, bo opis pasuje idealnie do mojego kumpla z ławki ;p
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 21 Wrzesień 11, 19:00   

Tay napisał/a:
Tay napisał/a:
O_O Jeszcze powiedz, że chodzisz ze mną do klasy, bo opis pasuje idealnie do mojego kumpla z ławki ;p


Przeczytałem też twoje przedstawienie i nie przypominam sobie by do mojej klasy chodził ktoś o imieniu Krzysiek :p Wg. Mnie to zwykły zbieg okoliczności, jest wielu ludzi którzy mają bardzo podobne zainteresowania. ;)
 
 
mroczny38 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1, Crusader i Minecraft
Wiek: 25
Posty: 223
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 22 Wrzesień 11, 15:25   

Mam na imie Michał, mam 12 lat i chodze do 6 klasy w podstawówce. Mieszkam we Wrocławiu. Interesuje się Informatyką, Gastronomią, piłką nożną i koszykówką.

PS. Podajcie sobie numer szkoły to będzie bliżej prawdy.
_________________
Me Gusta koty :D
 
 
 
KrystianM 
Wolny chłop


Gra w: SH Deluxe, SHC, Sh Deluxe 2, SH Legends
Wiek: 26
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 27 Wrzesień 11, 19:52   

Erek napisał/a:
Witam!
Jestem Gabriel, mam 10 lat, mieszkam w okolicach Krakowa, chodzę do IV klasy podstawówki.
Lubie jeździć na rowerach, grać w piłkę, halówkę i inne sporty. Najbardziej lubię słuchać popu,
rocku, metalu no i piano rocka. Mam psa, brata i 3 siostry. Lubię grać w gry strategiczne, gry akcji (strzelaniny) i RPG. Moją ulubioną grą jest Battlefield Heroes ( battlefeldheroes.com).

Jakoś pod avatarem pisze, że masz 12 lat ;) .
Dobra teraz ja.
Mam 13 lat chodzę do klasy I Gimnazjum, mieszkam w Jerzmanowicach (od niedawna tak to w Chojnowie). Interesuje się nogą, koszykówką, siatkówką, informatyką (robienie stron, gier, pisanie skryptów chociaż tylko strony umiem robić (i nie na vgh.pl albo fora.pl tylko pisać strony)) i ostatnie to pływaniem.
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 27 Wrzesień 11, 20:10   

KrystianM napisał/a:
Interesuje się nogą,


Pierwszy raz spotykam kogoś kto interesuje się nogą :p , Rozumiem że bez nóg nie możemy chodzić ale żeby ktoś się nią interesował?
 
 
KrystianM 
Wolny chłop


Gra w: SH Deluxe, SHC, Sh Deluxe 2, SH Legends
Wiek: 26
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 27 Wrzesień 11, 20:16   

A i zapomniałem napisać, że mam na imię Krystian (jak ktoś dobrze czyta to zobaczył by po nicku xD)
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 3 Październik 11, 17:01   

STRONGer napisał/a:
KrystianM napisał/a:
Interesuje się nogą,


Pierwszy raz spotykam kogoś kto interesuje się nogą :p , Rozumiem że bez nóg nie możemy chodzić ale żeby ktoś się nią interesował?


Oj nie czepiaj się, chyba wiadomo że chodzi o piłkę nożną.
Ostatnio zmieniony przez Elmo 7 Październik 11, 15:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 4 Październik 11, 14:06   

No tak, ale przy takim publicznym przedstawieniu trzeba mówić normalnie a nie w skrócie ;-)
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 4 Październik 11, 16:40   

Normalnie jest pojęciem względnym.
_________________
W naszych żyłach Rap płynie non-stop, non-stop
w naszych sercach prawdziwy Hip-Hop, Hip-Hop!
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 13 Listopad 11, 00:47   

Krótko i na temat: mam na imię Michał, drugie imię Zbigniew, trzecie (do bierzmowania) Iwo. Mam dość rozbieżne zainteresowania czyli fantasy i polityka. Jestem nacjonalistycznym bonapartystą, przeciwnikiem demokracji a zwolennikiem silnej, nowoczesnej monarchii (głównie jest to spowodowane tym, że zależność prezydenta od posłów jest moim zdaniem zbyt wielka, to oznacza, że większe zmiany zachodzą za wolno. To, co wymagałoby natychmiastowego wejścia zaczęłoby dopiero stopniowo wchodzić po kilku latach). Jednak niewielu osobom zdradzam swoje przekonania polityczne, gdyż większość z tych, co o nich wie, uważa mnie za jakiegoś tyrana pokroju Łukaszenki.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
TwierdzaBoss 
Burżuj


Gra w: Twierdza 1 rulez!
Wiek: 24
Posty: 173
Skąd: Polska
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 7 Sierpień 12, 14:54   

No to zaczynam-Jestem Kuba mam 13 lat i mieszkam w Polsce w woj. lubelskim.Interesuję się siatkówką,piłką nożną (stoper),historią,grami no i dziewczynami :)
_________________
Wywalam z tego forum z żalem...żegnajcie i przepraszam za spam itd. nie będę się mścił spamem na ludziach którzy mają rację popiszę tu jeszcze i poczekam na bana...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz