ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Stronghold 3 Multiplayer
Autor Wiadomość
ziemowit141 
Wędrowiec

Gra w: SH, SHC, SH2, SH3
Wiek: 26
Posty: 5
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 12, 14:58   Stronghold 3 Multiplayer

Witam
Poszukuje paru osób do gry w strongholda 3 multiplayer. Im więcej osób tym lepiej ale chciałbym znaleźć co najmniej trzech oprócz mnie zwolenników tej części skłonnych umówić się na daną godzinę i rozegrać ciekawą partyjkę. Miło by było gdyby napisały osoby które by się zaangażowały w ten mały projekt a nie tylko wykorzystywały okazje i psuły całą zabawę przez np.: 5 minutowe ataki. Zachęcam wszystkich bez względu na poziom umiejętności, gdyż jak sam już wiele razy sprawdziłem, przez grę w multiplayer tak naprawdę można się nauczyć gry w strategie. Przechodząc kampanie militarną zyskujesz tak naprawdę podstawy. Gdy tylko ktoś napisze zaczniemy już uzgadniać wszystko co do tego kiedy będziemy grać, na jakiej mapce i ile czasu. Poza tym aby rozgrywka przebiegała płynnie wszyscy muszą mieć maksymalnie updatowaną wersję, niezgodności wersji mogą przy spożyć wiele problemów dlatego proponuje pobrać i zainstalować wszystkie pathe z tej strony: http://thepiratebay.se/se...20update/0/99/0 od 1 do 11. Wszystkie sprawdziłem, poprawiają dużo błędów i usprawniają rozgrywkę. Tak więc zapraszam i polecam.
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 27 Lipiec 12, 08:05   

Niestety podana strona jest dla piratów ( sama nazwa mówi, zresztą można z niej pobierać gry itp. ), więc radzę zmienić np. na:
http://www.fireflyworlds....=906&Itemid=346
zanim przyjdzie jakiś moderator i da ostrzeżenie.

Co do pomysłu to wątpię że zgłosi się ponad 5/6 osób, ponieważ ta gra to po prostu niewypał i mało osób w nią gra :/
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
ziemowit141 
Wędrowiec

Gra w: SH, SHC, SH2, SH3
Wiek: 26
Posty: 5
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 27 Lipiec 12, 10:15   

Stronę dałem tylko dla przykładu ale i tak dzięki za ostrzeżenie bo już raz moderator czepiał się o wzmiankę o piractwie. Wydaje mi się że większość osób zawiodło się na tej części przez to jak wielkie nadzieje z nią wiązały, a według mnie firefly troszeczkę pośpieszyło się z wydaniem tej części, ponieważ ,,goła'' wersja zawiera dużo bugów. Na początku też skreśliłem tą grę jednak kiedy ostatnio stwierdziłem że nie można tak pochopnie oceniać i zacząłem grać w nią odnowa, ale tym razem pobrałem wszystkie możliwe patche to gra zaczęła mi się podobać. Wydaje mi się że jest dużo bardziej realistyczna niż poprzednie części i przede wszystkim dużo trudniejsza przez co jestem pewny, że jeśli ktoś napisze to będzie to strateg z prawdziwego zdarzenia. Oczywiście nie chce tu nikogo zniechęcać gdyż nie poziom który się sobą reprezentuje jest najważniejszy lecz same chęci, a nawet jeśli nie jesteś dobry to możesz być lepszy właśnie ćwicząc chociażby w taki sposób, co powinno być największą motywacją. Jestem nastawiony pozytywnie tak więc mam nadzieje że ktoś się zgłosi i namawiam do spróbowania tej części najlepiej jak już wcześniej wspominałem z wszystkimi możliwymi updatami.
Pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz