ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Siwy
24 Lipiec 12, 10:23
Kilka słów komentarza
Autor Wiadomość
Noobs Hunter 
Wędrowiec


Wiek: 32
Posty: 20
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 20 Lipiec 12, 14:09   Kilka słów komentarza

Chciałem się ustosunkować do decyzji.

Czy wy ślepi jesteście? Ile razy ja zostalem obrzucony wulgaryzmami i nikt nic nie zrobił w tej kwestii, tak jak choćby przedwczoraj gdy zaczął mnie obrażąć i ten trol nawet nie dostał warna tak jak reszta jego śmiesznych kolegów.Proszę mi wskazać chociaż kilka przykładów których go obraziłem lub jak to zostało ujęte" poniżałem go". Takiego idioty nie da się poniżać czy obrażać , on o tym doskonale wie jak jest, zresztą sam w rozmowach na gr pisał że już się przyzwyczaił do tego jak się do niego odnoszę więc w czym problem? Mój poziom był niższy od poziomu shevera? A to dobre. Jak on nie potrafi pisać ani sensownie się wypowiedzieć już nie wspominam o dużych literach w środku zdania. To po prostu mnie obraża. Ile razy shever zawołał tutaj zbychola i rudego i jeszcze kogoś tylko dlatego że mu słów brakowało. Oni z kolei do mnie się rzucali i mnie obrażali bez powodu a nikt tego nie chce zauważyć. Tylko dlatego że nie jestem taką przysłowiową "ciotą" jak shever że woła swoich śmiesznych kolegów, zakłada tematy jaki to on biedny jak to wszyscy się na niego uwzieli.
"Swoim zachowaniem pokazaliście, że nie dorośliście do bycia i funkcjonowania w społeczności StrongholdNet. " a to to jest szczyt wszystkiego . Kto to wymyślił ?. Że nie dorosłem? Jakoś od 2009 mam tutaj konto czyli 3 lata prawie i nie dorosłem a to dobre.Czy nie umiem pisać? Czy mam problem z logiką wypowiedziach.Chyba każdy logicznie myślący wie jak było..
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 27
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 20 Lipiec 12, 14:12   

Noobs Hunter napisał/a:
Proszę mi wskazać chociaż kilka przykładów

Dobrze:
Noobs Hunter napisał/a:
Takiego idioty

Noobs Hunter napisał/a:
nie jestem taką przysłowiową "ciotą" jak shever

Noobs Hunter napisał/a:
ten trol
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 20 Lipiec 12, 14:16   

Bez przesady. Cisnęliście mu konsekwentnie przez długi czas. Czy mocno czy delikatnie to nie wiem ale na pewno każdy błąd Shever miał wytknięty. To zapewne było motywacją do bana. Shever nie dostał bo odpuścił pod koniec i przestał odpowiadać.
 
 
Noobs Hunter 
Wędrowiec


Wiek: 32
Posty: 20
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 20 Lipiec 12, 14:16   

Tay napisał/a:
Noobs Hunter napisał/a:
Proszę mi wskazać chociaż kilka przykładów

Dobrze:
Noobs Hunter napisał/a:
Takiego idioty

Noobs Hunter napisał/a:
nie jestem taką przysłowiową "ciotą" jak shever

Noobs Hunter napisał/a:
ten trol


Ale on wyraźnie dał mi do zrozumienia że mogę tak na niego mówić, nie przeszkadza mu to i się przyzwyczaił.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 20 Lipiec 12, 14:19   

No wiesz, ja na jego miejscu też bym ci tak napisał, z myślą że ci się w końcu znudzi wyzywać kogoś kto się do tego przyzwyczaił.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 20 Lipiec 12, 14:21   

Ale regulamin tego zabrania, nawet jak jemu to nie przeszkadza.
Mi też nie przeszkadza pisanie o piractwie bo to naturalne zjawisko ale za małą wzmiankę o możliwości ściągnięcia SH z sieci dostałem warna bo regulamin tego zabrania i tyle; regulamin jest miejscami być może zbyt konserwatywny ale nic na to nie poradzisz; co nie zmienia faktu, że po Sheverze pojeździliście zbyt mocno nawet jak mu się to podoba...
Ostatnio zmieniony przez DonKamillo 20 Lipiec 12, 14:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Noobs Hunter 
Wędrowiec


Wiek: 32
Posty: 20
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 20 Lipiec 12, 14:23   

No dobrze ale dlaczego on nawet nie dostal warna to że notorycznie mnie wyzywał , tak samo zbychol za groźby dotyczące życia realnego i rudy za tekst cytuję"je--bane czarnuchy"
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 20 Lipiec 12, 14:24   

Tu masz rację. Takie teksty kwalifikują się do warna.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 20 Lipiec 12, 14:25   

Nie zrozumiałeś mnie DonKamillo. Shever po prostu skłamał z myślą że Kamilowi nie będzie sprawiać satysfakcji wyzywanie kogoś kto jest temu obojętny, i ten w końcu się odczepi.
Ostatnio zmieniony przez Maciek 20 Lipiec 12, 14:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 20 Lipiec 12, 14:26   

Człowieku ! Ile Ty masz lat ? Nie umiałeś się pohamować, gdy tylko przychodziło do spraw multi. Zawsze pokazywałeś, że Ty się znasz, a drudzy nie. Skoro wytykasz Sheverowi idiotyzm to dlaczego sam, nim nie będąc w Twoim mniemaniu, ciągle kłóciłeś się o pietruszkę lub jeździłeś Sheverowi za nic.

Co do Małego to dostał warna, a nie zamierza się tu pokazywać. Poza tym, gnębienie jest gorsze niż jakiś wulgaryzm.
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 20 Lipiec 12, 14:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 20 Lipiec 12, 14:30   

maciekolos napisał/a:
Nie zrozumiałeś mnie DonKamillo. Shever po prostu skłamał z myślą że Kamilowi nie będzie sprawiać satysfakcji wyzywanie kogoś kto jest temu obojętny, i ten w końcu się odczepi.


Wiem o co Ci chodziło ale tak napisałem, że nie ważne co Sheverowi się podoba a co nie to skoro regulamin tego zabrania to nie można po nim jeździć.
 
 
Alan 
Osadnik


Gra w: SHC
Wiek: 28
Posty: 44
Medale: Brak

Wysłany: 20 Lipiec 12, 14:58   

Elmo ja was ignorowałem tylko czekałem aż się sprawa wyjaśni i koniec mojej męki z wami
naprawdę już nie miałem siły czytać nom stop tego samego. jak dla mnie wasze zachowanie to szczyt chamstwa jak można kogoś poniżać na oczach innych użytkowników ? jest od tego pw jak coś chcesz dodać od siebie.
_________________
"My one regret in life is that I am not someone else." - Woody Allen
 
 
Diego 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 22
Skąd: DALEKO
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 20 Lipiec 12, 16:53   

Jak Ci tak bardzo przeszkadza że nie dostałem warna to mogą mi to wstawić dla twojego spokoju ,a jak byś nie zauważył my już odpuściliśmy i czekaliśmy co z tym zrobią admini bo nie chcieliśmy się z wami kłócić. Ja wam mówiłem że nie toleruje jak mnie nazywacie "Zbychol" ,ale wy i tak dalej swoje. Należało wam się i w końcu przestańcie o tym pisać cały czas coś mieliście do nas a na koniec Pan Elmo nawet miał problem do Hrupka coś nie halo z wami jest jak macie do wszystkich coś. Dziewie się że jeszcze adminów nie wyzywacie...
 
 
Noobs Hunter 
Wędrowiec


Wiek: 32
Posty: 20
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 22 Lipiec 12, 00:00   

Alan napisał/a:
Elmo ja was ignorowałem tylko czekałem aż się sprawa wyjaśni i koniec mojej męki z wami
naprawdę już nie miałem siły czytać nom stop tego samego. jak dla mnie wasze zachowanie to szczyt chamstwa jak można kogoś poniżać na oczach innych użytkowników ? jest od tego pw jak coś chcesz dodać od siebie.


No nie wiem czy koniec czy dopiero początek. Poza tym czy czułeś się upokorzony i poniżony?
 
 
Alan 
Osadnik


Gra w: SHC
Wiek: 28
Posty: 44
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 12, 15:44   

Tak.
_________________
"My one regret in life is that I am not someone else." - Woody Allen
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz