ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc w prowadzeniu strony
Autor Wiadomość
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 1 Styczeń 12, 23:51   Pomoc w prowadzeniu strony

Już od dłuższego czasu zastanawiałem się na tym, żeby poszukać kogoś, kto mógłby bezpośrednio pomóc mi w dalszym rozwijaniu strony. Mimo, że nie narzekałem na brak obowiązków, to jakoś udawało mi się nadążać z newsami i poprawkami, dlatego cały czas odkładałem ten temat na później... Teraz jednak nie widzę innej opcji. Jakimś cudem udaje mi się pogodzić pracę zawodową, studia, pisanie pracy inżynierskiej, ale jestem przez to tak wypompowany, że zupełnie nie mam kiedy posiedzieć nad strongholdową stroną.
Prace konkursowe czekają już ponad miesiąc, a ja przez ten czas tylko raz poświęciłem im kilkanaście minut. W takim tempie nowe materiały, które są już praktycznie gotowe będę w stanie wrzucić w lutym/marcu...

Czy ktoś z Was czuje się na siłach i ma ochotę, żeby spróbować przejąć część moich obowiązków związanych z aktualizacjami stronghold.gry-online.pl? Na razie wystarczy pomoc w ogarnięciu konkursowych prac, a po tym zobaczymy co dalej z tego wyjdzie. Wymagam jedynie podstawowej znajomości html'a i działania na plikach graficznych. Wszystkie aspekty przygotowywania nowych artykułów, a później również prowadzenia strony dokładnie wyjaśnię.
Bardzo proszę o przemyślane decyzje. Liczę raczej na dłuższą współpracę, niż na jednorazową pomoc.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 2 Styczeń 12, 16:50   

Ja bardzo chętnie pomogę w prowadzeniu strony :) . Wiem, że obiecałem też przygotować nań mapy graczy z Edytora Map, a do tej pory tego nie zrobiłem, ale to inna sprawa zupełnie - obiecuję, że do.. do końca tego roku to zrobię xd. W każdym razie o umiejętności z zakresu HTML/CSS, a także PHP/MySQL nie musisz się chyba obawiać ;) .
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 2 Styczeń 12, 18:10   

Siwy, pamiętaj że potrzebny jest też wolny czas, który będziesz mógł poświęcić i chęć pracy. Mam nadzieję, że o te dwie rzeczy z twojej strony także nie będę musiał się martwić ;)

Skoro masz ochotę spróbować, to wyślę do Ciebie maila z pierwszymi instrukcjami.

Oczywiście jeśli ktoś jeszcze chciałby się zgłosić, to chętnie przyjmę kolejną parę rąk do pomocy :)
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 2 Styczeń 12, 18:57   

Tak, tak, oczywiście. Zdaję sobie z tego sprawę ;) . A te wybieranie map z Edytora jest już na półmetku (dzisiaj się troche za to wziąłem wreszcie i chcę to skończyć możliwie szybko - zostało mi 6 stron tematów z 13). Mam nadzieję, że się na mnie nie zawiedziesz :) .
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 5 Styczeń 12, 16:42   

Witam, ja też mógłbym Ci pomóc w prowadzeniu strony, mam duże doświadczenie, a mianowicie to na kilku jestem administratorem, o czas się nie martw bo mam dużo wolnego.
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 5 Styczeń 12, 22:38   

Elmo1225, jutro postaram się wysłać do Ciebie maila z jakimś zadaniem. Na podstawie tego jak sobie z nim poradzisz, zdecyduję jak może wyglądać nasza dalsza współpraca.
 
 
Pepe220198 
Wolny chłop


Gra w: Stronghold 2
Posty: 51
Skąd: Czestochowa
Medale: Brak

Wysłany: 21 Czerwiec 12, 19:09   

Znam wszystko co jest wyżej wymienione.
Mogę pomóc rozkręcić trochę Twierdzę 2 Deluxe na tym forum, bo dział troszkę umarł.
_________________
Ekonomiczna:
1-12 [X]
Wojenna:
1-12 [X]
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 23 Czerwiec 12, 19:22   

Pepe220198, ten wątek dotyczy prowadzenia strony i w zasadzie jest nieaktualny. Siwy otrzymał już dostęp i pomaga mi w miarę możliwości.
Niemniej jednak, skoro już poruszyłeś temat - jeśli masz pomysł na rozkręcenie działu S2 na forum, to nie mam nic przeciwko. Nie potrzebujesz do tego żadnych specjalnych uprawnień i instrukcji ;)
 
 
Pepe220198 
Wolny chłop


Gra w: Stronghold 2
Posty: 51
Skąd: Czestochowa
Medale: Brak

Wysłany: 23 Czerwiec 12, 21:47   

Chciałem trochę posprzątać tamten dział, niepotrzebne są pytania z przed 2, 3 lat. Dodać jakieś poddziały typu: Pomoc Techniczna, Multiplayer :)
_________________
Ekonomiczna:
1-12 [X]
Wojenna:
1-12 [X]
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 23 Czerwiec 12, 22:17   

To raczej ingerowanie w sprawy organizacyjne forum a to ciężko będzie przeforsować... i chyba jest to zbędne jeśli chodzi o jeden dział. Bardziej by się przydało na całym forum ale to grubsza sprawa wymagająca koncepcji i wiele czasu więc raczej to temat dla administracji. Zawsze możesz napisać jakieś artykuły czy coś..
 
 
Pepe220198 
Wolny chłop


Gra w: Stronghold 2
Posty: 51
Skąd: Czestochowa
Medale: Brak

Wysłany: 24 Czerwiec 12, 07:37   

Nawet jeżeli bym napisał. to gdzie to dam? Pośród spamu i pytań z przed 2, 3 lat? Jaki jest sens?
_________________
Ekonomiczna:
1-12 [X]
Wojenna:
1-12 [X]
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 24 Czerwiec 12, 14:21   

Jak napiszesz artykuł i będzie on wystarczająco dobry to można go umieścić na stronie. Z tym kieruj się do mnie, żeby nie męczyć Odyna pierdołami.
 
 
Pepe220198 
Wolny chłop


Gra w: Stronghold 2
Posty: 51
Skąd: Czestochowa
Medale: Brak

Wysłany: 24 Czerwiec 12, 20:43   

Chciałem rozwinąć dział SH2 na forum, a nie pisac artykuły. To nie odbuduje społeczności 2 na tym forum :)
_________________
Ekonomiczna:
1-12 [X]
Wojenna:
1-12 [X]
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 24 Czerwiec 12, 20:50   

No ale problem w tym, że wszystko o SH 2 zostało już powiedziane i jedyne co może stymulować jakąś aktywność działu to chyba multiplayer.. który w SH 2 za bardzo rozwinięty nie jest. Bo ile można gadać o single? Jak masz jakieś pomysły to próbuj ale może zainteresuj się Crusaderem, tam jest nieźle rozwinięta społeczność graczy w multi i jest to bardzo ciekawa gra.
 
 
Pepe220198 
Wolny chłop


Gra w: Stronghold 2
Posty: 51
Skąd: Czestochowa
Medale: Brak

Wysłany: 24 Czerwiec 12, 22:07   

To jest oficjalny support STRONGHOLDA, a nie samego Crusadera. Dlaczego by więc nie obudzić 2 tutaj? Ostatni grałem na multi troszkę to czasami można na polaków trafić, całkiem dobrze grają^^
_________________
Ekonomiczna:
1-12 [X]
Wojenna:
1-12 [X]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz